Konio

Tutaj możesz złożyć podanie na stanowisko moderatora forum.
Awatar użytkownika
Konio
Admin CS: GO
Nick w grze: Konio
Kontaktowanie:

Konio

Postautor: Konio » 21 wrz 2016, 18:45

Zastanawiałem się nad napisaniem tego podania ale co tam :P

Imię: Patryk
Miejscowość: Białystok
Nick: Konio
Kontakt GG : Brak, kontakt PW/Steam/e-mail
Dlaczego chcesz mieć moderatora: No jak to dlaczego ? Pomóc administracji w ogarnianiu forum i pilnowaniu porządku. :)

O mnie: Mam na imię Patryk, pochodzę z Białegostoku i interesuje się motoryzacja, cb-radiami, elektroniką itp. :) Pracuje jako kurier, czyli przeważnie cały dzień :P Lubie szybką i szaloną jazdę :P Teraz odkładam na jakiś samochód na "kata" wsadzić tam fajny silniczek i przerobić do driftu :D

Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji moderatora forum U Wujka Adolfa (uwujka.pl). Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Zabojca
Użytkownik
Nick w grze: ★ S.W.A.T ZABÓJCA ★
Gadu-Gadu: Steam.
Kontaktowanie:

Re: Konio

Postautor: Zabojca » 21 wrz 2016, 18:48

Jestem na tak ogarnięty pomocny miła osoba :)
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Re: Konio

Postautor: root » 21 wrz 2016, 19:06

Nie ma potrzeby aby admin pisał podanie na moderatora, zgłoś się do Feynmana, być może przyzna Ci uprawnienia moderatora.
Obrazek
Proszę NIE DODAWAĆ mnie do znajomych w sprawach związanych z: banami, skargami, vipami. Takie sprawy należy załatwiać przez forum - linki poniżej.
- Bany / skargi
- Propozycje zmian
- VIP
W innych sprawach proszę kontaktować się z moim zastępcą, Feynmanem. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wysłałeś mi zaproszenie na steamie:
1) Po przywitaniu się, od razu przejdź do rzeczy. Napisz jasno i zrozumiale o co Ci chodzi.
2) Zachowaj kulturę podczas rozmowy!
3) Czytaj ze zrozumieniem moją odpowiedź.

Wróć do „Rekrutacja moderatorów”