Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

ADRES: 193.33.176.252:27015 | POŁĄCZ
Obrazek
Feynman
Zastępca Head Admina
Nick w grze: by Feynman
Kontaktowanie:

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Postautor: Feynman » 29 sie 2016, 16:13

Propozycje zmian na serwerze CS: GO MIRAGE oraz ewentualne bugi, proszę zgłaszać w tym temacie. Będzie tutaj zamieszczana również historia zmian, dotycząca konfiguracji serwera.
Awatar użytkownika
wid3l3c
Admin CS: GO
Nick w grze: wid3l3c
Kontaktowanie:

Re: Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Postautor: wid3l3c » 20 mar 2017, 12:27

Rozważał ktoś opcję zmiany długości czasu trwania mapy?
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 20 mar 2017, 14:43

30 minut proponujesz?
Obrazek
Proszę NIE DODAWAĆ mnie do znajomych w sprawach związanych z: banami, skargami, vipami. Takie sprawy należy załatwiać przez forum - linki poniżej.
- Bany / skargi
- Propozycje zmian
- VIP
W innych sprawach proszę kontaktować się z moim zastępcą, Feynmanem. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wysłałeś mi zaproszenie na steamie:
1) Po przywitaniu się, od razu przejdź do rzeczy. Napisz jasno i zrozumiale o co Ci chodzi.
2) Zachowaj kulturę podczas rozmowy!
3) Czytaj ze zrozumieniem moją odpowiedź.
Feynman
Zastępca Head Admina
Nick w grze: by Feynman
Kontaktowanie:

Postautor: Feynman » 20 mar 2017, 14:45

Przed wprowadzeniem zmian, które teraz obowiązują, długo rozważaliśmy i dyskutowaliśmy na ten temat. Uznaliśmy, że jest to najlepsze rozwiązanie (dzisiaj istniejące). Mam na myśli każdy serwer CS:GO.
Awatar użytkownika
wid3l3c
Admin CS: GO
Nick w grze: wid3l3c
Kontaktowanie:

Postautor: wid3l3c » 25 mar 2017, 15:40

Pytanie zadałem po przejrzeniu jednego z dem na przyspieszonym tempie (musiałem coś sprawdzić) jest tam przeogromna rotacja graczy - a był to Nuke.
Musiałbym pograć dłużej by popatrzeć jak wygląda sprawa po zmianie mapy - jako że grałem kilka razy w godzinach dość późnych, albo nie doczekałem takowej :D
a po zmianie... był tylko mały ułamek graczy sprzed.

Nie wiem czy bardziej to związane ze znużeniem i każdy grał żeby dograć, czy rzeczywiście zmiana mapy tak bardzo odstrasza graczy.

Godzina na DMie.... na jednej mapie, mi się ulewa :D nie wiem czy ma chodzić jedyne o strzelanie dla samego strzelania, czy też "integracja" z mapą i zmiennymi warunkami.

Wróć do „★ uwujka.pl ★ CSGO FFA DM”