CSS config

hary
Użytkownik
Nick w grze: HAry
Kontaktowanie:

CSS config

Postautor: hary » 12 gru 2016, 19:59

Czesc wszystkim od jakiegos czasu po latach przerwy dolaczylem do wujka i mam pytanie bo nie wiem czy cos zmienilo sie w grze czy nie po mojej nieobecnosci ale nie potrafie zmienic danych w cfg chcialbym ustawic sobie bindy na kupowanie ale co zmienie plik cfg na wylaczonym steamie i wlacze steam to wszystko wraca do normy i nie wiem co zrobic dodam ze chodzi o maca takze jako ze to dl mnie nowosc nie bardzo potrafie sobie poradzic . Jesli ktos moze pomoc badz napisalem w zlym miejscu to dziekuje i przepraszam. Dodatkowo chcialbym powiedziec wszystkim Czesc!:)
Awatar użytkownika
NiemyPalecGrzebalec
Użytkownik
Nick w grze: Cichacz
Kontaktowanie:

Re: CSS config

Postautor: NiemyPalecGrzebalec » 12 gru 2016, 20:41

Usuń sobie trzymanie konfigu w chmurze, ustaw pliki aby nie były tylko do odczytu.
Awatar użytkownika
Bern
Użytkownik
Nick w grze: Bern
Gadu-Gadu: 39580290
Kontaktowanie:

Re: CSS config

Postautor: Bern » 12 gru 2016, 20:55

możesz też spróbować przywrócić poprzednią wersję sterownika, w sensie odinstalować aktualizację.
" Ludzie żyją otoczeni przez to. co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają "rzeczywistość". To wszytko jednak może być zwykła iluzją. Generalnie można założyć, ze ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań". - Itachi Uchiha

Wróć do „Porady techniczne”