Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

ADRES: 193.33.176.142:27015 | POŁĄCZ
Obrazek
Awatar użytkownika
sar3Thunder
Użytkownik
Nick w grze: sarΣThunder⚡
Kontaktowanie:

Re: Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Postautor: sar3Thunder » 01 sty 2017, 19:54

Dobra to ja tutaj poruszę temat kampienia, czytając regulamin zobaczyłem, że kampienie jest oczywiście dozwolone co jest troszkę dziwne, bo gram już tutaj 4-6 dni jakoś ciągle ludzie siedzą na respie nawet po podłożeniu bomby.
Rozumiem serwer FFA, 4FUN itp itd to nie TP. OK, ale jednak robi się młyn jak ponad 40 osób gra i nagle 7 osób na respie będzie czekać już nie mówię o tym, aby dawać bany, ale długość 30 minut za resp do bodaj 1:45 - 1:50 byłby okej, ale w ostateczności już slay albo coś, bo trzeba raczej coś z tym zrobić.
Obrazek
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 01 sty 2017, 19:58

Nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
OjTam
Admin CS: Source
Nick w grze: Oj Tam
Kontaktowanie:

Postautor: OjTam » 01 sty 2017, 20:05

Serwer CSS FFA
Mapy aim_deagle7k , awp_india_2 ( chyba tak sie ta mapa zwie).
Na mapach przydałby się no block całą rundę i zablokowanie granatów.
VIPy i admini mają zestaw granatów na początku każdej rund, co bardzo utrudnia wyjście z respa jeśli w przeciwnej drużynie kilka osób rzuci flesza. Uważam za bezsensowne używanie granatów na tych mapach.
Jeśli to możliwe to prosiłbym o wyłączenie na stałe friendly fire na mapie aim_deagle7k . Zdarza się, że gracze wybiorą tą mapę gry serwer jest pełny i gra się np. 15 na 15 . FF bardzo utrudnia celne strzelanie do przeciwników.
TaryFikator
Admin CS: GO
Nick w grze: TaryFikator
Kontaktowanie:

Postautor: TaryFikator » 01 sty 2017, 23:45

OjTam pisze:Serwer CSS FFA
Mapy aim_deagle7k , awp_india_2 ( chyba tak sie ta mapa zwie).
Na mapach przydałby się no block całą rundę i zablokowanie granatów.
VIPy i admini mają zestaw granatów na początku każdej rund, co bardzo utrudnia wyjście z respa jeśli w przeciwnej drużynie kilka osób rzuci flesza. Uważam za bezsensowne używanie granatów na tych mapach.
Jeśli to możliwe to prosiłbym o wyłączenie na stałe friendly fire na mapie aim_deagle7k . Zdarza się, że gracze wybiorą tą mapę gry serwer jest pełny i gra się np. 15 na 15 . FF bardzo utrudnia celne strzelanie do przeciwników.

Ojtam, wszystko fajnie pięknie, ale nie wiadomo o jaki serwer chodzi :D Napisałeś post w dziale dotyczącyn DD2 CS:GO ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
OjTam
Admin CS: Source
Nick w grze: Oj Tam
Kontaktowanie:

Postautor: OjTam » 01 sty 2017, 23:52

Nie przyuważyłem :D
Awatar użytkownika
sar3Thunder
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: sar3Thunder » 10 sty 2017, 16:50

Wiec może ja się tak zapytam:
Skąd nagle tyle nonsteamów na serwerze ? Moim zdaniem to nie ma sensu jak takim ludziom daje się dostęp do serwera, jak 99% nich to odpalone k**** i grać się nie da, to jest bez sensu gra kosztuje tak mało i jeszcze pozwalać takim osobom na dostęp do serwera.
Obrazek
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Kontaktowanie:

Postautor: root » 10 sty 2017, 17:09

!report
Komenda ta służy do natychmiastowego zgłaszania cheaterów. Zgłoszenie trafia przez Steama do wszystkich naszych adminów, którzy są online.
Obrazek
Awatar użytkownika
TIXaR
Użytkownik
Nick w grze: イノメム尺♥Fu尺ノムム ⊙_◎
Gadu-Gadu: dawno nie urzywałem
Kontaktowanie:

Postautor: TIXaR » 10 sty 2017, 18:53

Gdzieś widziałem że nowi gracze jak zabiją tych z rankingu to dopiero jak zabija 100 osób to zabiera ptk ,a tak przez te 100 killi to tylko po 2ptk zabiera.
Awatar użytkownika
Kubaszek
Użytkownik
Nick w grze: Error 404 Skill not
Kontaktowanie:

Postautor: Kubaszek » 10 sty 2017, 21:13

No ja się nie znam jak na razie jest spk 26 w rankingu xd,a co do rangi to z tymi nowymi komendami (!mm) szału nie ma.Ludzie zamiast grac to się cały czas pytają jak to ustawić xd
Awatar użytkownika
Kemiro
Nick w grze: ✪KemirO ツ
Kontaktowanie:

Postautor: Kemiro » 22 sty 2017, 09:25

Siemanko szukałem ale nie znalazłem więc pytam czy była by możliwość zrobienia czegoś takiego że po wejściu na specta i wróceniu do gry nasza kasa wróciła by do stanu z przed wejścia na specta bo jest tak że muszę odebrać telefon wchodzę na specta miałem powiedzmy 11 tysięcy a po powrocie mam 800 :P ?
Ubi lex, ibi poena

Obrazek
Awatar użytkownika
sar3Thunder
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: sar3Thunder » 22 sty 2017, 12:09

Ja bym proponował też aby zmienić jak kogoś przenosi do enemy team to można zabić kogoś jeszcze po rundzie i to jest denerwujące bo ktoś kupi awke i znowu musi ją kupić. To powinno być jakoś zablokowane.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mateo1988
Użytkownik
Nick w grze: Mati®
Kontaktowanie:

Postautor: Mateo1988 » 05 lut 2017, 23:00

Moja propozycja na dd2 to taka zeby zrobic czas kampienia na respie np zeby automatycznie slapowalo lub podpalalo do 1hp graczy ktorzy kampia przez prawie cala runde.

P.S dotyczy to team tt :)
Obrazek
Obrazek
Feynman
Zastępca Head Admina
Nick w grze: by Feynman
Kontaktowanie:

Postautor: Feynman » 05 lut 2017, 23:24

Taka zmiana nie zostanie wprowadzona. Serwer jest ffa - w dużym skrócie.
Awatar użytkownika
Mateo1988
Użytkownik
Nick w grze: Mati®
Kontaktowanie:

Postautor: Mateo1988 » 06 lut 2017, 12:45

No i Właśnie o to chodzi to ffa szybka gra a nie tp ;)
Obrazek
Obrazek
Enigmameister
Użytkownik
Nick w grze: --

Postautor: Enigmameister » 07 lut 2017, 20:59

Ja mam propozycję żeby karać za niewykonywanie celów mapy typu cały team TT na bombsite B , a jakiś troll specjalnie biega na drugim końcu mapy na anarchii i nie chce nawet paki oddać albo ruszyć się z nią na BS-a :) Strasznie to utrudnia grę
Awatar użytkownika
wid3l3c
Nick w grze: wid3l3c
Kontaktowanie:

Postautor: wid3l3c » 09 lut 2017, 08:39

Zauważyłem małą niekonsekwencje w działaniu systemu obstawiania - funkcja BET T/CT XXX

Są przypadki gdzie po zdetonowaniu/rozbrojeniu paki można z powodzeniem obstawić na wybrany team - w sensie, już po zakończeniu rundy i zebrać kasę bez ryzyka.

Wybaczcie, że się nie przygotowałem z przedstawieniem dokładnych opisów przypadków, czy to tylko przy *boom*, a może po rozbrojeniu, a może tu i tu? ale teraz dopiero pomyślałem by o tym napisać, raczej na pewno drugi team musi mieć kogoś żywego, bo inaczej wywala błąd o braku graczy w przeciwnej drużynie (prawidłowo).
Nie próbowałem tego rozkminić, jakoś wczoraj/przedwczoraj się na to złapałem.
Zwracam na to uwagę, by ewentualnie zgłębić temat - w razie czego przyjrzę się temu dokładniej przy następnej sesji.

Chyba że to nie do przeskoczenia, wtedy nie będę zawracał sobie głowy :)
fapek123
Użytkownik
Nick w grze: capsa
Kontaktowanie:

Postautor: fapek123 » 19 mar 2017, 12:12

Teambalance. Czy można by go wyłączyć? Jako, że gram jako VIP to mnie on nie dotyczy, ale gracze bez vipa są rzucani po drużynach czasami po pierwszej rundzie. Inna sprawa, że przerzucenie następuje po zakończeniu rundy, ale przed początkiem nowej, więc często po prostu tacy gracze mają możliwość jeszcze zabicia kogoś ze swojej drużyny, co jest już lekko irytujący. Wygrywasz rundę, wszyscy przeciwnicy zabici, a tu Twój Cię zabija, bo go przerzuciło do przeciwnej drużyny. Zamiast teambalance, można by wrzucić plugin dotyczący losowego wybierania graczy po rundzie rozgrzewkowej. Nie zapominajmy, ze to już nie jest cs 1.6 i nie gra się tylko po jednej stronie. Skoro jest zmiana stron po określonej ilości rund, to po co gracze mają być rzucani. Na MM chyba nie ma zmiany drużyn, jeśli jedna drużyna wygrywa 12:0. Możny by też wyłączyć możliwość zmiany drużyn, jeśli po wylosowaniu, ktoś chciałby zmienić, bo mu się np nie chce grać w TT, lub CT. Wiadomo, że to ma pewien minus, że wystarczy wyjść z serwera, ponownie wejść i wybrać drużynę, ale i tak chyba lepsze by to było, aniżeli rzucanie graczami czasami po pierwszej rundzie, czasami 5 razy w ciągu 10 rund.
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Kontaktowanie:

Postautor: root » 19 mar 2017, 12:27

Nie. Problem z przenoszeniem na koniec rundy postaram się dzisiaj naprawić.
Obrazek
fapek123
Użytkownik
Nick w grze: capsa
Kontaktowanie:

Postautor: fapek123 » 28 mar 2017, 20:07

Pomyliły mi się strony i odpowiadziałem na post sprzed roku. Proszę o usunięcie :) Mój błąd :)
Awatar użytkownika
Sopin
Użytkownik
Nick w grze: Sopin
Kontaktowanie:

Postautor: Sopin » 28 kwie 2017, 12:32

Witam czy nie dałoby zmienić w CVARS sm_nonadeblock_enabled 0 na sm_nonadeblock_enabled 1 ,gdyż uporczywe jest blokowanie tych granatów zwłaszcza po stronie TT w trupie nie ma rundy aby ktoś nie wbiegł gdy zamierzasz rzucić granat to samo tyczy się granata "WH" który niejednokrotnie blokuje gracza z teamu :) pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „★ uwujka.pl ★ CSGO DD2”