KakarottoOO !

Obrazek
Tutaj możesz złożyć podanie na admina naszych serwerów Counter-Strike: Source oraz Counter-Strike: Global Offensive
Regulamin forum
Przed złożeniem podania zapoznaj się z zasadami rekrutacji adminów i przeczytaj ten temat.

Po zapoznaniu się z regulaminem utwórz nowy temat. Jako nazwę tematu podaj swój nick. Następnie uzupełnij formularz, który wyświetli się w treści wiadomości.

UWAGA! Proszę zastosować się do wzoru!

Osoby wypowiadające się w tematach muszą przedstawić argumenty za lub przeciw. ZABRONIONE jest pisanie tylko "tak" lub "nie".
Kakarotto
Użytkownik
Nick w grze: KakarottoOO !
Kontaktowanie:

KakarottoOO !

Postautor: Kakarotto » 14 lut 2017, 15:38

Nick: KakarottoOO !
Imię: Kacper
Miejscowość: Stalowa Wola
Steam ID: STEAM_0:0:160982139
Staż: Od Małego gram w CSa 1.6 . Posiadałem admina na kilku serwerach , od 2 lat gram w GO .
Główny serwer, na którym grasz: Only Mirage
Czy będziesz pomagał w opłaceniu serwerów?: Tak
Czy dołączyłeś do nas na Facebook'u, Twitchu, Steam?: Tak
Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Parę słów o sobie: Młodsze osoby często naużywają mikrofonu co bardzo denerwuje . Chciałbym pomóc w rozwoju serwera , oraz popilnować porządku . Uczę się chodzę do szkoły ale spędzam dużo czasu na serwerze . Chciałbym pełnić funkcję Adminstratora na tym serwerze bo go tutaj brakuje .

Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
Feynman
Zastępca Head Admina
Nick w grze: by Feynman
Kontaktowanie:

Re: KakarottoOO !

Postautor: Feynman » 14 lut 2017, 15:56

Posiadasz mikrofon? Ani razu nie widziałem abyś używał.
Kakarotto
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Kakarotto » 14 lut 2017, 20:04

Feynman pisze:Posiadasz mikrofon? Ani razu nie widziałem abyś używał.

Posiadam mikrofon lecz mało co odzywam się na grze gdy jest dużo osób .
TaryFikator
Opiekun serwera
Nick w grze: TaryFikator
Kontaktowanie:

Postautor: TaryFikator » 14 lut 2017, 22:16

Witam.

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.106:27015/top_players/?query=KakarottoOO+%21

Jak dla mnie 30 godzin spędzonych na serwerze to ciut mało, aby się ubiegać o posadę admina. Daj się trochę poznać ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Enigmameister
Użytkownik
Nick w grze: Enigmameister
Kontaktowanie:

Postautor: Enigmameister » 14 lut 2017, 23:22

Jeśli to jest Twoje pierwsze konto , to nie kłam pisząc że grasz 2lata w cs go , skoro masz 400h i steama dopiero rok :P

http://steamcommunity.com/profiles/76561198282230006
Obrazek
Kakarotto
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Kakarotto » 15 lut 2017, 07:39

Enigmameister pisze:Jeśli to jest Twoje pierwsze konto , to nie kłam pisząc że grasz 2lata w cs go , skoro masz 400h i steama dopiero rok :P

Mam 400 h ponieważ gram po różnych kontach , lubię zagrać mma na silverach czy też goldach . Od roku mam nowy komputer na którym solidnie działa mi cs , wcześniej nie widziałem sensu wydawania pieniędzy na csa gdyż na starym komputerze ledwo co mi śmigał lecz i tak próbowałem coś strzelać .
Awatar użytkownika
GaryMuvaut
Użytkownik
Nick w grze: Gary Muvaut
Kontaktowanie:

Postautor: GaryMuvaut » 15 lut 2017, 10:31

Przywitaj się w pierwszym poście na forum, udziel się w w kilku tematach na forum, tylko z sensem,a nie spamem.
Bądź rozpoznawany wśród graczy i choć poznaj z dwóch adminów.
Jak to spełnisz to napisz wtedy podanie i będzie przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia, bo obecnie to jesteś człowiekiem znikąd.
Donaldus
Admin CS: Source
Nick w grze: Donaldus
Kontaktowanie:

Postautor: Donaldus » 15 lut 2017, 11:53

Kakarotto pisze:
Enigmameister pisze:Jeśli to jest Twoje pierwsze konto , to nie kłam pisząc że grasz 2lata w cs go , skoro masz 400h i steama dopiero rok :P

Mam 400 h ponieważ gram po różnych kontach , lubię zagrać mma na silverach czy też goldach . Od roku mam nowy komputer na którym solidnie działa mi cs , wcześniej nie widziałem sensu wydawania pieniędzy na csa gdyż na starym komputerze ledwo co mi śmigał lecz i tak próbowałem coś strzelać .

Naprawde nie rozumiem po co ludziom 2 lub wiecej konta... gracie dla przyjemnosci czy ukrywacie sie pod roznymi nickami?? A może w ten sposób unikacie kar takich jak ban itp...??

A co do opini na temat twojej kandydatury to podpisuje sie pod tym co Gary napisal...
LimQ
Użytkownik
Nick w grze: LimQ
Kontaktowanie:

Postautor: LimQ » 18 lut 2017, 18:56

Jestem naa NIE gracz obraża graczy
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie: