Witam Gracze No Steam

Dybs37
Użytkownik
Nick w grze: Dybs 37
Kontaktowanie:

Witam Gracze No Steam

Postautor: Dybs37 » 11 lut 2017, 11:32

Witam,na serwerze FFA CS:Go grają ludzie na No Steam i tutaj moje pytanie czy tacy gracze powinni grać na Serwie??? Wczoraj była rozmowa kilku graczy podczas rozgrywki że gracze NS używają różnych wspomagaczy!? Też czasem mam wrażenie że mogą coś mieć bo a to dziwny skan a to dziwne info mają. Może coś z tym zrobić? Steam z CS:Go nie kosztuje dużo raczej. Jeżeli ktoś pracuje to stać go by kupić tego Steama i grać normalnie a nie na NS. Jak by raczej nic nie miał do ukrycia to by na Steam raczej grał.

A druga sprawa to wyzywanie Vipów że nie potrafią grać też fajne nie jest. Jak kogoś stać i chce wspomóc serwer w rozwoju to Vip-a może kupić i nie powinno być do niego żalu.
Awatar użytkownika
GaryMuvaut
Użytkownik
Nick w grze: Gary Muvaut
Kontaktowanie:

Re: Witam Gracze No Steam

Postautor: GaryMuvaut » 11 lut 2017, 18:35

Nie wszystkim da się dogodzić naraz.
Marudzenie na VIP był po prostu zlekceważył,ot to taki kolejny pretekst by gracz bez VIP miał kogo obwinić za Swój błąd podczas strzelania:)
Temat non-steam rozważy się jeszcze raz,ale pamiętaj,że gracz non-steam jak będzie czitował to dostanie perma i jedyną szansą dla niego będzie zakup oryginalnej wersji gry,bo inaczej nie pogra:)
Awatar użytkownika
TaryFikator
Opiekun serwera
Nick w grze: TaryFikator
Kontaktowanie:

Postautor: TaryFikator » 11 lut 2017, 18:54

Witam.
Na serwerach działa komenda !report, możesz zgłosić naruszenie, które będzie rozpatrywane praktycznie natychmiast, ponieważ wszyscy dostępni na steam administratorzy zostaną o tym poinformowani.

A jeżeli chcesz zgłosić skargę na któregoś z graczy to napisz o tym na forum, a my się przyjrzymy sprawie ;]
Obrazek
Feynman
Zastępca Head Admina
Nick w grze: by Feynman
Kontaktowanie:

Postautor: Feynman » 11 lut 2017, 19:04

Dybs37 pisze:Może coś z tym zrobić?

DD2: http://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=5&advType=where_banned
FFA: http://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=8&advType=where_banned

Zobacz ile banów każdego dnia jest nakładanych na cziterów - nie tylko tych, którzy nie posiadają oryginalnej wersji gry.
Dybs37
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Dybs37 » 12 lut 2017, 10:37

Chodzi tutaj o gracza np: iMarek z FFA strzela Glowy teoretycznie z tak zwanej Du**, wejdę na serwer to to zrobię gdy go zobaczę. Bo serio on coś ma. Też tu chodzi o dobro graczy ze Steam bo mogą być poszkodowani... Rozpatrzcie to z tymi Graczami na NS
Awatar użytkownika
Zubi
Zastępca Head Admina
Nick w grze: Lama_PL<%%>
Kontaktowanie:

Postautor: Zubi » 12 lut 2017, 11:44

A powiedz mi, czy kiedykolwiek użyłeś komendy !report żeby zgłosić gracza?
To jest moje zdanie i będę się go trzymał, dopóki go nie zmienię :)
Dybs37
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Dybs37 » 13 lut 2017, 11:44

Zgłosiłem, nawet i wczoraj ;)
BeBeGO
Użytkownik
Nick w grze: `BeBe ♥
Kontaktowanie:

Postautor: BeBeGO » 16 lut 2017, 12:59

Fakt, większość odpalonych graczy to NSy. Komenda !report działa bez zarzutu, ale są takie godziny w których żaden administrator nie jest dostępny (albo jest ale nie przychodzi-nie wiem). Jest tylu graczy na serwerach, że chyba NSis są zbędni, bo tylko psują grę.
Pozdrawiam, Sabina
Awatar użytkownika
TzarPutin
Specjalista d.s. zamykania tematów
Nick w grze: Tzar Putin I
Kontaktowanie:

Postautor: TzarPutin » 20 lut 2017, 23:15

Odkąd grają NonSteamy to jest po prostu bieda. Szczególnie nocami. Nabijesz sobie dobre staty, przychodzi taki odpalony i za 20/5 robi Ci się 20/20... Nie wiem jak inni, ale ja więcej na VIPa kasy nie będę wykładał jeśli tak to ma wyglądac.
Obrazek
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Statystycznie libacje bez zagrychy kończą się o wiele wcześniej niż te z zagrychą bo jak nie ma zagrychy to ludzie piją litra na głowę i zamiast iść znów do sklepu to idą spać.

Wróć do „Pytania do adminów”