Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

ADRES: 193.33.176.106:27015 | POŁĄCZ
Feynman
Zastępca Head Admina
Nick w grze: by Feynman
Kontaktowanie:

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Postautor: Feynman » 29 sie 2016, 16:13

Propozycje zmian na serwerze CS: GO MIRAGE oraz ewentualne bugi, proszę zgłaszać w tym temacie. Będzie tutaj zamieszczana również historia zmian, dotycząca konfiguracji serwera.
Awatar użytkownika
Kuster
Użytkownik
Nick w grze: KUSTER
Kontaktowanie:

Re: Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Postautor: Kuster » 25 sty 2017, 02:44

1 zmiana to usunięcie limitu AWP. Żeby móc wziąć 2 dla "normalnych" graczy. Jest wiele skillorów na tym serwie, ale nie mają jak się wykazać, bo zawsze kupi jakiś "Janek" z 20h na koncie.
2 zmiana to zakazanie rushu ze strony CT chociaż do 20/30 sekund po rozpoczęciu rundy. Ja rozumiem, że to społecznościowy i bieg po fragi, ale jednak ciężko jest to ogarnąć w terro gdy nie ma info po śmierci i nie wiesz czy ktoś jest na rampie/apartach.
3 zmiana to 5 sekundowe info po śmierci. Wykluczy wtedy to punkt 2 i grać będzie się przyjemniej.
4 zmiana to usunięcie spadochronu vipowi. Wiem, że powinien mieć jakieś bonusy itd ten vip, ale gdy skacze z wysokości i Ty nie wiesz, że to vip to celujesz niżej celownikiem zeby trafić w moment gdy ten celownik będzie idealnie na głowie a gdy jest spadochron to zanim się zorientujesz, że on ma to już nie żyjesz. Dużo osób nie używa spadochronu na szczęście, ale piszę o fakcie jaki może każdego z nas spotkać.
To chyba tyle co udało mi się zebrać przez ponad 50 godzin na tym serwerze. Jak coś się przypomni to jeszcze napiszę ;)
Chcę z Tobą napaść na bank...

Obrazek
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 25 sty 2017, 08:40

Nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
mavis
Użytkownik
Nick w grze: Mavis Vermilion
Kontaktowanie:

Postautor: mavis » 24 maja 2017, 08:14

1. na serwerze mirage jest włączone przenikanie, od rozpoczęcia rundy, gdyby awp miało 5 osob i poszlo do okna to taki TT 1 strzałem zabija 4
2. radar? z drugiej strony może tt nie kampiłoby na respie :P (druga strona medalu) - ale wg mnie ta swoboda dodaje serwerowi uroku, to jak dziewczyna która lubi w obie dziurki :P
3. gra się dla przyjemności, jest nią sama gra - czasem lepiej wyłączyć niż się wkurzać
4. w sumie na mirage spadochron daje tyle co umarłemu świeczka :P

jedyne czego mi brakuje na serwerze to adminów i amo w m4s, dobrze że jest chociaż trojan teraz :P
★ uwujka.pl ★ [MIRAGE]

「 AMV 」
Casanovaa93

Postautor: Casanovaa93 » 24 maja 2017, 12:21

Przykro mi kolego ale twój post nijak się ma do tematu zmian/bugów albo ja po prostu nie rozumiem co napisałeś.

Wróć do „★ uwujka.pl ★ CSGO MIRAGE”