Strona

Awatar użytkownika
Sulox
Użytkownik
Nick w grze: Sulox
Kontaktowanie:

Strona

Postautor: Sulox » 04 cze 2017, 22:35

Proponowałbym zmianę całego forum. Szczerze mówiąc byłem na wielu forach i jest to jedno z najbardziej nieestetycznych for jakie widziałem. Wszystko można powiedzieć w jednym kolorze takie stare forum za czasów 1.6. Odświeżyłbym je nowoczesnością, więcej kolorów jakieś jaśniejsze ;) Prostsza obsługa, wszystko bardziej czytelniejsze. Wasze serwery przyciągają lecz forum odstrasza, więc warto by było w niego zainwestować jest to lepsza wizytówka dla was : ) Mógłbym wam podesłać na pw przykładowe forum, które na prawdę wygląda bardzo dobrze i byście mogli się trochę na nim wzorować(Nie podam go tutaj, bo moze być uznanę za reklamę, lub dostanę na to pozwolenie). Pozdrawiam : )
Feynman
Zastępca Head Admina
Nick w grze: by Feynman
Kontaktowanie:

Re: Strona

Postautor: Feynman » 05 cze 2017, 11:58

Poproszę o linki na PW.
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 05 cze 2017, 12:10

Sulox. Twój trzeci post i jak zwykle nic sensownego nie napisałeś. Mamy grupę dla takich osób. A na razie mam dla ciebie szklaneczkę ciepłego moczu na ogarnięcie:
Obrazek
Casanovaa93

Postautor: Casanovaa93 » 05 cze 2017, 13:10

Gruby pocisk :d Forum jest ok dla serwerów wystarczy, nie jest to jakiś forumowy moloch wiec myślę że porównanie do innego forum zbędne
Awatar użytkownika
Kemiro
Admin CS: GO
Nick w grze: ✪KemirO ツ
Kontaktowanie:

Postautor: Kemiro » 05 cze 2017, 18:08

Forum jest estetyczne i przejrzyste nie widzę powodu żeby to zmieniać.
Jakże nędzne są myśli ludzi małych.

Obrazek
Awatar użytkownika
HERBIE
Użytkownik
Nick w grze: `herbie
Kontaktowanie:

Postautor: HERBIE » 06 cze 2017, 15:15

Mi się design podoba. Prosty, czytelny i estetyczny. Co do obsługi, jak to w standardowych CMS.. Wiele nie spersonalizujesz, ale jest intuicyjnie.

Jest ok!

Wróć do „Propozycje zmian na forum”