Rekrutacja ALE ZE MNIE LAMA

Obrazek
Tutaj możesz złożyć podanie na admina naszych serwerów Counter-Strike: Source oraz Counter-Strike: Global Offensive
Regulamin forum
Przed złożeniem podania zapoznaj się z zasadami rekrutacji adminów i przeczytaj ten temat.

Po zapoznaniu się z regulaminem utwórz nowy temat. Jako nazwę tematu podaj swój nick. Następnie uzupełnij formularz, który wyświetli się w treści wiadomości.

UWAGA! Proszę zastosować się do wzoru!

Osoby wypowiadające się w tematach muszą przedstawić argumenty za lub przeciw. ZABRONIONE jest pisanie tylko "tak" lub "nie".
Rinspeedzazen
Użytkownik
Nick w grze: ALE ZE MNIE LAMA
Kontaktowanie:

Rekrutacja ALE ZE MNIE LAMA

Postautor: Rinspeedzazen » 18 cze 2017, 18:32

Nick: ALE ZE MNIE LAMA
Imię: Michał
Miejscowość: Przemków
Steam ID: STEAM_0:0:200673589
Staż: Obecnie około 270 h głównie na uwujka.pl / Po 5 letniej przerwie na innym koncie steam (LoMax) , i wczesniej oczywiscie CS 1.6
Główny serwer, na którym grasz: CSS FFA
Czy będziesz pomagał w opłaceniu serwerów?: Obecnie już wspomagam serwer darowiznami , więc tak.
Czy posiadasz blokady VAC?: Zadnych banow jesli o to chodzi :D
Czy dołączyłeś do nas na Facebook'u, Twitchu, Steam?: Na FB
Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Parę słów o sobie:

Jak wyżej mam 25 lat , pracuje i lubię sobie pograc w csa . często gram w godzinach nocnych (po 2. zm). I własnie w takich niestandardowych godzinach zdarza się zauważać graczy którzy oszukują lub przeszkadzają w grze ale nie zawsze jest admin , chętnie bym pomógł w takich przypadkach. Nigdy wczesniej nie byłem administratorem ani nie chciałem byc ale teraz myślę ze mógłbym spróbować.
Na serwerach raczej nie utrudniam innym gry, nie oszukuje i staram się grać zespołowo. Zgodnie z zaleceniami ponawiam podanie po miesiącu . Obecnie od resetu ranku mam przegrane 150 h czyli jestem w pierwszej dwudziestce graczy , ramię w ramię z innymi popularnymi graczami i adminami.
Na wszelkie pytania chętenie odpowiem.

Prosze o pozytywane rozpatrzenie wniosku <czarodziej>

Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
Awatar użytkownika
Siudzix
Użytkownik
Nick w grze: Cpt. Siudzix
Kontaktowanie:

Re: Rekrutacja ALE ZE MNIE LAMA

Postautor: Siudzix » 19 cze 2017, 01:52

Nie gram na serwerach CSS, ale z moich obserwacji wynika, że masz 220h przegranych na FFA i ok. 30 na DD2. Moim zdaniem jest to wystarczająca liczba, aby ogarniać mapy i grę w taki sposób, że odróżni się dobrego gracza od odpaleńca (tym bardziej, że grałeś już wcześniej na innym koncie). Każdy kiedyś zaczyna przygodę z administrowaniem i nie wydaje mi się, żeby nawigowanie po menu dla admina było czymś wybitnie trudnym. Samych komend nauczysz się równie szybko :-) Banów żadnych na SB nie widzę. Serwer wspierasz, grasz o nietypowych godzinach co jest też moim zdaniem "atutem". Sumując - jestem na TAK :-)

P.S. Jeśli chodzi o podanie to powiem Ci, że poszedłeś na łatwiznę kopiując słowo w słowo to, które wstawiłeś miesiąc temu :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
malina1209
Admin CS: Source
Nick w grze: ke?
Kontaktowanie:

Postautor: malina1209 » 19 cze 2017, 15:30

Jestem na TAK. Zero problemow z graczem . Mikrofon uzywa :)
Live is a Gamble so " Carpe Diem "

Obrazek
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 19 cze 2017, 15:37

Czy posiadasz CSGO i komputer spełniający wymagania techniczne tej gry?
Rinspeedzazen
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Rinspeedzazen » 19 cze 2017, 16:10

Tak posiadam , na obecnym laptopie gra się zacina. Planuję zakup lepszego sprzętu ale na chwilę obecną mam inne wydatki.
Awatar użytkownika
gibki37
Admin CS: Source
Kontaktowanie:

Postautor: gibki37 » 20 cze 2017, 09:36

W sumie jestem za tym aby dać szansę, nie przypominam sobie abym miał jakieś zastrzeżenia do lamy
Rinspeedzazen
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Rinspeedzazen » 04 lip 2017, 18:07

I co tam Mirki, bedzie coś z tego ?:)
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 04 lip 2017, 18:15

A siemanko Janusz, zapomniałem o Tobie.
Możemy dać Ci szansę, ale dopiero jak zaczniesz grać w CSGO. Przyjmowanie admina tylko na serwery CSS w tej chwili nie ma sensu - za niska liczba graczy CSS.
Zamykam.

Wróć do „Rekrutacja”