Skarga na NabitaLufka.

Regulamin forum
1. Skargę należy napisać poprzez stworzenie w tym dziale tematu, z nazwą użytkownika, na którego składana jest skarga.
2. Schemat zgłaszania skargi - w wiadomości wpisujemy:

Kod: Zaznacz cały

1. Rodzaj przewinienia:
2. Data/Godzina/Serwer:
3. Nick gracza:
4. Opis zdarzenia:
5. Dowody:
6. Sugerowana kara:

Do każdej skargi należy załączyć dowód w postaci screenu, demka lub logów. Dodatkowo, demko należy rozpisać.

W nazwie tematu nie umieszczaj wykrzykników, ani swoich opinii typu "ban za nic".
Wszystkie skargi zostaną szybko rozpatrzone. Liczymy się z opinią każdego gracza.
zirro7
Użytkownik
Nick w grze: shREKT
Gadu-Gadu: 28387325
Kontaktowanie:

Skarga na NabitaLufka.

Postautor: zirro7 » 19 cze 2017, 05:01

1. Rodzaj przewinienia: Wyzywanie, ciężkie wulgaryzmy.
2. Data/Godzina/Serwer: 19.06.2017 3;30-3;50
3. Nick gracza: NabitaLufka
4. Opis zdarzenia: Jak w każdą noc, wbijałem sobie na serwery. Postanowiłem odwiedzić waszą serwerownie, chociaż mam gaga i muta too sobie wbiłem postrzelać, bo nigdzie indziej nie bylo osob. Nagle pewnemu graczowi bardzo zaczęło przeszkadzać to jak gram ii jak to silver płakał. Cytuje ''gównie pierdolony'', ''szmata głupia'', ''kurwa jebana'', ''gówno jebane''. Uważam, że takie zachowanie nie powinno znaleźć się na serwerze, oczywiście nie mogłem mu odpowiedzieć, no bo jak mówiłem mam mute i gag.
5. Dowody: Demo serwerowe. Profil gracza: http://steamcommunity.com/profiles/76561198178035641/
6. Sugerowana kara: Mute i gag na 3 miesiące.
Awatar użytkownika
Zubi
Zastępca Head Admina
Nick w grze: Lama_PL<%%>
Kontaktowanie:

Re: Skarga na NabitaLufka.

Postautor: Zubi » 19 cze 2017, 10:41

Data/Godzina/Serwer

@edit:
Oczywiście już nie podał serwera, więc zamykam.
To jest moje zdanie i będę się go trzymał, dopóki go nie zmienię :)
Obrazek

Wróć do „Skargi na graczy”