Internet z telefonu i problemy z wbibiem na serwery

PonuryZniwiarz
Użytkownik
Nick w grze: Ponury Żniwiarz
Kontaktowanie:

Internet z telefonu i problemy z wbibiem na serwery

Postautor: PonuryZniwiarz » 29 gru 2016, 16:19

Witam mój dostawca internetu ostatnio bardzo leci w (#%*&*) net łazi jak chce o ile jest a jak jest to masakra dowiedziałem sie ze dopiero po świętach coś zrobią :?

wiec udostępniam sobie neta z telefonu (mam miesięcznie 35gb na pełnej prędkości) ale po włączeniu CS i wejściu na serwer (CSS) mogę pograć kilka minut, czasami nawet sekund, cs się zatrzymuje tak jak by lag i wyskakuje komunikat z błędem połączenia i zaczyna odliczać 25 sekund aż wywala mnie z serva. Oczywiscie po wywaleniu net jest cały czas i w cs widzi mi wasze serwery ale po próbie wejścia wyskakuje okienko łączenia i zatrzymuje się na 3 kratkach i koniec :/

no to wbijam na DD2 i tak samo łączy sie pogram kilkanaście sekund lag i to samo. jak uruchomię na nowo kompa to mogę wbić na serwery ale tylko raz na kilka sekund :/

łączę się za pomocą telefonu Xperia Z1 jeśli to coś pomoże (kiedyś za pomocą Xperi Z nie miałem takich problemów ) ktoś coś poradzi ??
Awatar użytkownika
Bern
Użytkownik
Nick w grze: Bern
Kontaktowanie:

Re: Internet z telefonu i problemy z wbibiem na serwery

Postautor: Bern » 29 gru 2016, 18:03

łączysz po kablu czy udostępniasz bezprzewodowo?
" Ludzie żyją otoczeni przez to. co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają "rzeczywistość". To wszytko jednak może być zwykła iluzją. Generalnie można założyć, ze ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań". - Itachi Uchiha
KontoUsuniete001

Postautor: KontoUsuniete001 » 29 gru 2016, 19:03

Dla mnie jedynym wytłumaczeniem jest to, że masz słaby zasięg na telefonie, bo ja też często gram na necie z telefonu i to przy udostępnianiu hotspot-a (bezprzewodowo) nigdy nie mam żadnym ścinek, ale z zastrzeżeniem, że zasięg jak mam to min 3 na 5 kropek przy 4G.
Awatar użytkownika
Kamcia
Kobieta
Nick w grze: Kamcia
Kontaktowanie:

Postautor: Kamcia » 29 gru 2016, 19:19

1. Sprawdz speedtestem jaką masz prędkość. Może poprostu net do dupy i Cię rozłącza. Ewentualnie, kup modem i przełóż kartę :)
2. Sprawdz na innym kompie.
3. Moze wina leży po stronie telefonu, androidy tak mają :P
PonuryZniwiarz
Użytkownik
Nick w grze: Ponury Żniwiarz
Kontaktowanie:

Postautor: PonuryZniwiarz » 03 sty 2017, 17:43

Sorka że dopiero teraz piszę

Z telefonem łączę sie bezprzewodowo, udostępniam hotspot wi fi, mieszkam w centrum miasta mam zawsze full zasięg 4G lte net na pełnej prędkości,
dodam że żona ma telefon w tej samej sieci ale ma samsunga i u niej jak połączę się to jest git, (niestety nie mogę wziąć jej telefonu) jest może jakaś apka z udostępnianiem neta czy coś bo widzę ze to chyba jakaś wada oprogramowania telefonu
Awatar użytkownika
Kamcia
Kobieta
Nick w grze: Kamcia
Kontaktowanie:

Postautor: Kamcia » 03 sty 2017, 19:13

No to zrób hard reset, albo pobaw się w nieoryginalne oprogramowania telefonu, czasem telefon lepiej chodzi z niebrandowanym (? chyba tak to się nazywa) softem, niż z oryginalnym.
A takie apki pewnie są, pytanie tylko czy będzie to chodziło tak jak powinno. Nie polecę żadnej, bo nie znam żadnej na androida.
RoGi
Użytkownik
Nick w grze: RoGi
Kontaktowanie:

Postautor: RoGi » 30 lip 2017, 12:39

@odgrzewam,
mam to samo, zasięg mam lte a nie mogę wejść czasem na dd2... Podczas gdy na inne serwery mogę :D
Ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić tel. HTC 10/ play
@ edit
Działa po uruchomienia ponownie telefonu
:D
Obrazek
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 30 lip 2017, 12:55

Powinno wystarczyć włączenie / wyłączenie trybu samolotowego - żeby zresetować IP.
Obrazek

Wróć do „Problemy techniczne”