5 moich autorskich granatów #2 tym razem na de_mirage :3

Jak zostać lepszym graczem i podnieść swój skill.
Ariz
Użytkownik
Nick w grze: Number
Kontaktowanie:

5 moich autorskich granatów #2 tym razem na de_mirage :3

Postautor: Ariz » 05 sie 2017, 13:42

Czeeeść!
Zapraszam was do obejrzenia drugiego już odcinka z serii pięciu moich autorskich granatów, tym razem w obroty wziąłem mape de_mirage, na której chyba gra jednak więcej graczy niż na inferno, więc mam nadzieje że więcej osób skorzysta z tego poradnika.
Miłego oglądania <cool>
https://www.youtube....h?v=R-O312N9bT0
Awatar użytkownika
OjTam
Admin CS: Source
Nick w grze: Oj Tam
Kontaktowanie:

Re: 5 moich autorskich granatów #2 tym razem na de_mirage :3

Postautor: OjTam » 05 sie 2017, 14:37

Ta witryna jest nieosiągalna

Nie udało się znaleźć adresu DNS serwera www.youtube....h.
Ariz
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Ariz » 05 sie 2017, 18:23

Faktycznie, dzięki za uwage, nie wkleił sie cały link
https://www.youtube.com/watch?v=R-O312N9bT0&t
Awatar użytkownika
N3ST0
Nowy użytkownik
Nick w grze: N3ST0
Kontaktowanie:

Postautor: N3ST0 » 05 sie 2017, 20:08

Intro za długie, muzyka w tle ciszej, a Ty zrób coś, żeby było Ciebie słychać głośniej i lepiej. W porównaniu do odcinka na inferno jest lepiej, bo tam trochę plątałeś zdania.
Powodzenia w nagrywaniu ;)
Obrazek
pemol1212
Użytkownik
Nick w grze: ﺱﻚﺢﺭﻖﻝ | Pemol
Kontaktowanie:

Postautor: pemol1212 » 05 sie 2017, 20:22

Co do 3 smoka- musisz rzucac z prawego przycisku zaraz przy tickecie. Już ktoś tego smoka pokazywał :)
Ariz
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Ariz » 05 sie 2017, 22:49

N3ST0, dzięki za porady, intro na pewno zmienie, jest to tylko kwestią czasu, co do muzyki to problem był taki, że podczas obrabiania wszystko słyszałem dobrze, a dopiero po wrzuceniu filmu na yt ta muzyka grała za głośno, postaram sie tego na pewno lepiej przypilnować przy kolejnych filmikach, być może mam po prostu źle ustawione słuchawki :3
Awatar użytkownika
OjTam
Admin CS: Source
Nick w grze: Oj Tam
Kontaktowanie:

Postautor: OjTam » 05 sie 2017, 22:59

Podoba mi się ten flesz pod drabinkę przy bsie. Idealny.
Awatar użytkownika
root
Head Admin
Nick w grze: root
Kontaktowanie:

Postautor: root » 06 sie 2017, 00:04

Film turbosłaby, ale każdy od czegoś zaczyna. Jak najbardziej moje uwagi możesz mieć w piździe, ale:
- jakość słaba jak na dzisiejsze czasy (15 fps, niskie detale, słaby kodek/bitrate)
- za głośno muzyka, za cichy lektor
- pierwszy smoke totalnie nieprzydatny - nie zakrywa całego CT i jest tylko stratą czasu, w biegu można rzucić lepszego na całe CT... w zasadzie na CT to można z każdej strony łatwo rzucić
Dalej szczerze powiedziawszy już mi się oglądać nie chciało, ale się zmusiłem:
- flash z tetrisa również bez sensu, w większości przypadków zginiesz zanim tam wejdziesz. W pozostałych przypadkach zginiesz właśnie od kogoś spod drewna w trakcie rzucania flasha
- ojeju, o smoke'u na tickety to nawet nie wiem co powiedzieć, więc wstrzymam się
- przedostatni smoke całkiem spoko, ale oczywiście dla TT a nie CT. Wydaje mi się też, że jest on powszechnie znany.
- ostatni j.w.
Jaką masz rangę?
Obrazek
Ariz
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Ariz » 06 sie 2017, 02:13

Root, jak najbardziej masz prawo do własnego zdania i nie będę starał sie go zmienić, jak sam napisałeś każdy od czegoś zaczyna i nie ma sie co spodziewać nie wiadomo jakiej światowej jakości filmików od samego początku, po prostu sprzęt na to nie pozwala, ale nie było nagrywane to w 15 fps xD, poza tym co do detali to po prostu stawiam na dobrą rozgrywkę, a nie wygląd gry. Teraz może przejde do tych granatów, które tak Ci sie nie spodobały, bo nie rozumiem za bardzo tej krytyki.
- Twierdzisz że pierwszy smoke jest nieprzydatny. Spróbuj wchodząc z tamtej strony rzucić smoke, który nie zostawi Ci sporej luki, jeśli uda Ci sie to trafić coś takiego 3 razy pod rząd to gratuluje albo masz niezwykłe szczęście, albo Bóg prowadzi Twoją ręke, bo wiele osób nie będzie zdolnych zrobić czegoś takiego.
-raczej wchodząc na tetrisa i rzucając takiego flash'a mam go wyćwiczonego, więc nie będzie on trwał milion lat i licze na jakiś cover ze strony moich kolegów z drużyny
- smoke'a na ticketach raczej nie widuje w meczach, dlatego stwierdziłem że go tu umieszcze, bo przydaje sie zwłaszcza na niższych rangach
- dziwne gdyby smoke rzucany od strony terrorystów miałby być spoko dla CT, nie widziałem tego smoke'a na meczach dlatego sie znalazł w filmiku, a jest on o tyle fajny, że osoba stojąca na midzie w oknie nawet nie widzi skąd on leci
I odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie to mam orzełka, tak, przepraszam, że w ogóle wchodze z Tobą w dyskusje globalu :3

Wróć do „Poradniki do CS:GO”