Podanie Knokus

Obrazek
Tutaj możesz złożyć podanie na admina naszych serwerów Counter-Strike: Source oraz Counter-Strike: Global Offensive
Regulamin forum
Przed złożeniem podania zapoznaj się z zasadami rekrutacji adminów i przeczytaj ten temat.

Po zapoznaniu się z regulaminem utwórz nowy temat. Jako nazwę tematu podaj swój nick. Następnie uzupełnij formularz, który wyświetli się w treści wiadomości.

UWAGA! Proszę zastosować się do wzoru!

Osoby wypowiadające się w tematach muszą przedstawić argumenty za lub przeciw. ZABRONIONE jest pisanie tylko "tak" lub "nie".
Knokus
Nowy użytkownik
Nick w grze: knokus.
Kontaktowanie:

Podanie Knokus

Postautor: Knokus » 09 sie 2017, 16:53

Nick: Knokus
Imię: Filip
Miejscowość: Kraków
Steam ID: 76561198217162104
Staż: Serwerowy około 2 tygodnie a w CS 3 lata.
Główny serwer, na którym grasz: DM / 1v1
Czy będziesz pomagał w opłaceniu serwerów?: W miarę moich możliwości finansowych jak najbardziej.
Czy posiadasz blokady VAC?: Nie
Czy dołączyłeś do nas na Facebook'u, Twitchu, Steam?: Tak
Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Parę słów o sobie: Jak już wyżej napisałem mam na imię Filip, mam 16 lat i jestem z Krakowa. Prócz grania w gry interesuję się gotowaniem, piłką nożną i rzeczami związanymi z IT. Od kilku lat pogrywam sobie w CS'ka. Dlaczego chciał bym zostać adminem? Codziennie około godziny spędzam na granie DM jako mój codzienny "trening CS'a". Na rozluźnienie także gram arenki 1v1 i sprawa moderowania serwera była by małym dodatkiem do obowiązków. Przy okazji chciał bym też doświadczyć czegoś nowego niż tylko samo granie MM czy faceit. Może ludzie na serwerach mnie nie kojarzą myślę, że warto było by spróbować dostać się na admina.

Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
Awatar użytkownika
Enigmameister
Użytkownik
Nick w grze: Enigmameister
Kontaktowanie:

Re: Podanie Knokus

Postautor: Enigmameister » 09 sie 2017, 20:17

16 lat? Może wzmianka że o młodszego admina sie ubiegasz ? Chyba ze zasad nie przeczytałeś ?

Co to za cyferki wgl ? Wiesz jak wygląda prawidłowy steam ID ?

Dwa tygodnie stażu ? Juz sie boje się liczby Twoich godzin

Na NIE, zerknij sobie pozytywne podania jak powinny wygladać.
Obrazek
Knokus
Nowy użytkownik
Nick w grze: knokus.
Kontaktowanie:

Postautor: Knokus » 10 sie 2017, 12:07

ID bo myslalem ze chodzi o SteamID 64. Jak mam 16 lat no to chyba wiadomo, że ubieram się o Młodszego Admina - powinien to wiedzieć każdy, kto przeczytał regulamin. Mam 1200 godzin w CS, serwery "uwujka" odkryłem niedawno :)
Awatar użytkownika
TzarPutin
Specjalista d.s. zamykania tematów
Nick w grze: Tzar Putin I
Kontaktowanie:

Postautor: TzarPutin » 10 sie 2017, 13:37

Masz ugrane 32 minuty na arenie CSGO, na żadnym naszym serwerze DM nie znalazłem ani minuty ugranej przez jakiegokolwiek knokusa.

Pozwól w takim razie, że grzecznie zapytam... Czy Cię kurwa popierdoliło z tym podaniem? Ludzie składali podania mając ugrane kilkadziesiąt, albo i kilkaset godzin na naszych serwerach a Ty przychodzisz tak z dupy i już prośba o admina? Jestem stanowczo na NIE i sugeruje przyznanie rangi "DEBIL" na forum.
Statystycznie libacje bez zagrychy kończą się o wiele wcześniej niż te z zagrychą bo jak nie ma zagrychy to ludzie piją litra na głowę i zamiast iść znów do sklepu to idą spać.
Awatar użytkownika
Kemiro
Admin CS: GO
Nick w grze: ✪KemirO ツ
Kontaktowanie:

Postautor: Kemiro » 12 sie 2017, 15:15

TzarPutin pisze:Masz ugrane 32 minuty na arenie CSGO, na żadnym naszym serwerze DM nie znalazłem ani minuty ugranej przez jakiegokolwiek knokusa.

Pozwól w takim razie, że grzecznie zapytam... Czy Cię kurwa popierdoliło z tym podaniem? Ludzie składali podania mając ugrane kilkadziesiąt, albo i kilkaset godzin na naszych serwerach a Ty przychodzisz tak z dupy i już prośba o admina? Jestem stanowczo na NIE i sugeruje przyznanie rangi "DEBIL" na forum.

Podpisuję się pod argumentami Putina.
Jakże nędzne są myśli ludzi małych.

Wróć do „Rekrutacja”