Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Wczoraj
 3. Rozmowa poprzez wideo?

 4. [Prośba o odbanowanie] Godscoe

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. [Podanie na administratora] Kisiel007

  Godziny i sb na + Podanie bardzo słabe. Składki na - Jestem na nie.
 6. [Prośba o odbanowanie] Godscoe

  Oprócz nakładki Discorda, nie zostało użyte żadne dodatkowe oprogramowanie. Edit. Jeszcze chciałbym dodać, że ban jest na nick Finn, a nigdy takiego nicku nie używałem
 7. [Prośba o odbanowanie] Godscoe

  Jakie dodatkowe oprogramowanie zostało użyte?
 8. Kiedy dostałem bana? 17.07.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Cheating (code 0122) Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 0:44245564 Opis zdarzenia: Po zakończeniu mapy wyrzuciło mnie z serwera. Kiedy próbowałem wejść pojawiła się tylko informacja "You have been banned". Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Jestem czysty, zawsze byłem czysty. W sumie mam przegranych ponad 3.5k w CSGO więc czemu miałbym cheatować?
 9. [Prośba o odbanowanie] hem1ngg

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. [Prośba o odbanowanie] hem1ngg

  Nie dostałeś bana od admina za grę ze scouta. Tylko z automatu i nie mogło to być za skrypt myszki. Biorąc pod uwagę, że oszukiwałeś u nas z poprzedniego konta za co dostałeś VAC bana ub nie będzie. https://steamcommunity.com/id/hem1ngg/
 11. [Podanie na administratora] Kisiel007

  Wiek duży + Godziny oszukał Słabe podanie składki na nie Jestem na Nie
 12. [Podanie na administratora] ZACHARIASZX

  Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 13. [Podanie na administratora] Kisiel007

  Godzin wystarczająco, SB czysty Składki na - Podanie słabiutkie No i konto zrobione pod podanie Na NIE
 14. [Podanie na administratora] Kisiel007

  Witaj. Godziny, SourceBans i wiek na plus. Podanie bardzo słabe. Gracza widuję na Mirage. Nawet nie wiem jak Ci na imię... Na tą chwile jestem na NIE. Pozdrawiam.
 15. Ostatni tydzień
 16. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 17. [Prośba o odbanowanie] hem1ngg

  Na jakiej podstawie tak uwazasz? ustawilem sobie lpm na jednym przycisku bez opoznienia na toggle, na drugim tak samo tyle ze z ppm tak wyglada okienko programu Poza tym co ma macro to strzelania glow ze scouta bo nie rozumiem
 18. [Skarga] autorstwa backstabgod

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 19. [Skarga] autorstwa backstabgod

  Gość odpalony jak lampki na choince. Szkoda Waszej fatygi. Przydzielam perma i dobranoc.
 20. [Prośba o odbanowanie] hem1ngg

  Dlaczego kłamiesz?
 21. Dostałeś dzisiaj muta i gaga. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A58045119+&p=commslist Probowałeś ominąć kary poprzez zmianę nicka. Nasz system to wyłapał. Kara jest zasadna. Chcesz coś dodać?
 22. [Prośba o odbanowanie] hem1ngg

  program od myszki trust gxt 177
 23. [Prośba o odbanowanie] hem1ngg

  Jakiego programu użyłeś do autofire?
 24. Kiedy dostałem bana? 16.07.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: za zmiane nicku Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:58045119 Opis zdarzenia: Zmienilem nick na serwie i ban tydzien. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Nie wiedzialem ze za zmiane nicku na serwie jest ban.
 25. [Podanie na administratora] Kisiel007

  Twoje godziny https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.106:27015/top_players/?query=Kisiel- SourceBans czysty. Nie wysiliłeś się w podaniu. Poczekam na opinię innych.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności