Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Heeej ♥ boruwwwka paruwwwka

  Cześć
 3. Heeej ♥ boruwwwka paruwwwka

  Cześć Paulinaa. Od razu mam pytanko. Co cię skłoniło do tak egzotycznego nicku? "jurjigagarin"
 4. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Hejkaaaaaa , mam na imie Paulinaa
 6. [Podanie na administratora] Keymill

  Masz dziwną definicję arogancji oraz irytacji. Ani na moment się nie zdenerwowałem oraz nie wydaje mi się bym był arogancki. Odpowiadając na takie pytania staram się dowiedzieć co kierowało autorem by zadać pytanie, które nie wnosi kompletnie nic do tematu, w którym je zadaje. Pozdrawiam
 7. [Podanie na administratora] Keymill

  Zostało już chyba wystarczająco wiele napisane odnośnie kandydata od osób trzecich i nie tylko, teraz powinna podjąć decyzję administracja, bo pomału robi się tu gówno burza. Niepotrzebny spam i nabijanie postów. Żeby nie było, że nie głosowałem, także jestem na NIE.
 8. Witam.Chciałbym napisać prośbę o unbana ale nie mogę, ponieważ nie znam daty kiedy dostalem bana i powodu. P.S Bana mam na każdym serwerze.
 9. Dzisiaj
 10. [Podanie na administratora] Keymill

  Keymill szanuję Twój dorobek w CS, jestem nawet skłonny uwierzyć, że historia z tą grą zaczęła się tak jak mówisz w roku jej wydania. Pamiętam ten rok dosyć dokładnie bo wtety studiowałem. Muszę jednak stwierdzić, że zbyt szybko się irytujesz. Błache pytanie o początek Twojej przygody z grą doprowadza do jakiegoś dziwnego spięcia. Wątpię czy to dobre miejsce dla Ciebie, starujesz drugi raz i wciąż nie akceptuje Cię administracja. Pamiętaj, że Ty tu przyszedłeś po prośbie i widocznie nie przypadłeś do gustu wielu osobom. Mnie osobiście odpycha Twoja arogancja i sposób wypowiedzi..ale przecież w ogóle się nie znamy. No takie mam pierwsze wrażenie.
 11. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. Rejestracja na forum ledwo przed miesiącem; avatar ukazujący stosunek seksualny; brak zainteresowania tematem, jak i wiele innych pokazują, że nie jesteś wiarygodnym człowiekiem i nie spełniasz wymagań, które stawiamy przez każdym Administratorem.
 13. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. @SeT - pograj jeszcze trochę na Naszych serwerach i daj się poznać pozostałym graczom. Jak widzisz - brak jest opinii na Twójt temat. Potem możesz złożyć następne podanie - zgodnie z instrukcją załączoną w poniższym poście.
 15. [Podanie na administratora] Keymill

  Twoje pytanie ma na celu osiągnąć? Nie jest to pytanie pozwalające na ocenę kandydatury na administratora. Nabijanie postów to nie ten dział. Tak, gram od 6 roku życia. Tym samym moje życie zostało skreślone? Następne pytania będą o numer buta i rozmiar ubrań?
 16. [ZABAWA] Jaką jesteś dziś piosenką?

  And nothing else matters.
 17. Nowe forum

  Zostało dodane i przetestowane wykrywanie ataków DDoS na stronę www. W przypadku ataku przez około 2 minuty strona będzie leżeć, potem włączy się weryfikacja każdego użytkownika. W większości przypadków użytkownik zostanie zweryfikowany automatycznie, niektórzy jednak będą musieli przepisać słowa z obrazka.
 18. Ok, nie wiedziałem o tym. Czekam na odbanowanie, dzięki. Admin daj znać jak odbanujesz.
 19. Witam, Na naszych serwerach jest możliwe granie tylko z kont na których posiadasz oryginalnego cs-a. Nie uznajemy możliwości grania w gry pożyczone przy użyciu Family-sharing. Możemy zdjąć ci tego bana, ale tak jak wspomniałem. Możesz grać tylko z konta gdzie posiadasz oryginalnie css, w innym przypadku znowu dostaniesz bana i wtedy już nic nie będę mógł zrobić.
 20. Kiedy dostałem bana? 17.10.2017 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:8145672 Opis zdarzenia: Witam. Włączyłem wczoraj CSS po 8 latach. Grałem dzisiaj koło 9, wszystko było w porządku. Chcę wejść na serwer po godzinie czasu, a tu komunikat, że zostałem zbanowany. Nie wiem o co chodzi. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Chciałbym nauczyć się grać po latach przerwy. Pozdrawiam
 21. Czym jezdzicie?

  Jak CI się śmiga RAV`ka? Zastanawiam sie mniedzy nia, sportage tuscon. Ewentualnie K|odiaq
 22. Pozdrowienia dla w tajemniczonych.

 23. Wczoraj
 24. [Podanie na administratora] DamianeczQQQ

  Do podania linku nie musisz mieć pozwolenia właściciela konta .
 25. [Podanie na administratora] DamianeczQQQ

  Niestety nie mogę podać ponieważ osoba której sprzedałem to konto nie chce dać dostępu do niego
 26. [Podanie na administratora] Keymill

  To mówisz, że od 6 roku życia grasz w w te karabiny ?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności