Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Weź ty się zdecyduj chłopie, w podaniu piszesz, że nie zamierzasz płacić składek, a potem jak została Ci podana kwota to nagle nie ma problemu (powinieneś to wiedzieć przed złożeniem tego podania, co skreśla twoją deklarację zapoznania się zasadami rekrutacji) Na minus również czas na forum, praktycznie zerowa aktywność, polecam to poprawić. Na ten moment jestem na NIE. Małe pytanie jeszcze do Ciebie @Slainie. Posiadasz jeszcze jakieś konta Steam, czy tylko te, które nam podałeś?
 3. Dzisiaj
 4. Jestem Nowa

  Cześć! Miłej gry na serwerach
 5. Restart serwera Serwer: ██ ★ uwujka.pl ★ [FFA] Dołącz do serwera (kliknij): steam://connect/193.33.176.58:27015
 6. Śmieszkowaliśmy na serwerze zmieniając nicki i dostałem bypassa parę minut przed wygaśnięciem samego gaga.
 7. Tylko, że przed tą zmianą nicku zmieniałem go już z 4-6 razy, czemu nagle to potraktowało jako ominięcie gaga? @Edit Chodzi mi o to, że w trakcie trwania tego gaga, wcześniej nie było z tym problemu.
 8. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A40677500&p=banlist Dostałeś bana, ponieważ zmieniłeś nick podczas trwania innej blokady (w tym przypadku gaga https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A40677500&p=commslist). System uznał to jako próbę ominięcia nałożonej kary.
 9. Koba chodził do tej samej szkoły co ja teraz. Więc jest jakiś smak słuchając jego muzyki
 10. Nazwa buga: Zmiana rankingu na czyiś? Opis buga: Otóż pracuje od pewnego czasu na ranking, udało mi się już zrobić top 90, z kdr bodajże 1.45, liczb dokładnych nie podam, bo nie chce kłamać ale zabójstwa jak i śmierci były poniżej tysiąca. A więc wczoraj chciałem sprawdzić sobie ranking, czy coś ruszyło, a tu cyk ranking 51, 1100 zabójstw i 1300 śmierci wraz z kdr'em 0.82, co jest kompletną kpiną. Najlepsze jest to, że grając na arenie wszystkie statystyki napływały do tego nowego rankingu, ani mru mru o starym. Data/godzina/runda wystąpienia buga: Wczoraj około godziny 20, dziś około 21:00, bug ciągle aktualny, gdy wchodze na serwer widze to samo. Oczekiwane rozwiązanie: Powrót mojego starego rankingu. Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK
 11. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. Po weryfikacji nie stwierdziliśmy żadnych powiązań między wami. Przepraszamy za nieporozumienie i życzymy miłej dalszej gry na naszych serwerach.
 13. No ale Ty mieszkasz w Polsce na stałe, nie grałeś z innej lokalizacji, więc o co chodzi? Druga sprawa - dlaczego skłamałeś na temat wieku?
 14. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A106071220&p=banlist Prawdopodobnie zostałaś zbanowana za posiadanie takiego samego adresu IP jaki posiadał zbanowany cziter. Poczekaj na rozpatrzenie prośby.
 15. Kiedy dostałem bana? 16.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0313) Na jaki okres czasu dostałem bana: do 24 godzin Moje SteamID: 1:40677500 Opis zdarzenia: Znikąd nagle dostałem bana Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Bo nic nie zrobiłem
 16. Tak Umiesz jeździć na deskorolce ?
 17. Dzięki wszystkim za opinie i wyrażenie się w temacie.Chciałem poprostu spróbować ,ponieważ dużo osób z serwera:only_mirage mi to zaporponowało. Spróbuję dostosować się do tych wszystkich skazań i może spróbować kiedy indziej."Jeśli chodzi o składki to próbuję wrócić do Polski na stałe i odkładam lecz jeśli jest to ważne to 15 zł jest do poświęcenia", o to mi tu chodziło.
 18. Godziny na plus, ale do reszty nie jestem przekonana. Czas na forum marnie. Do tego jeżeli chcesz podać swój czas na serwerze nie patrzysz tego w toptime. Zaznaczyłeś, że nie będziesz płacić składek, a jak napisali Ci wyzej że 15 zł zmieniłeś zdanie. Sam ten fakt pokazuje, że nie przeczytałeś nawet tematu jak napisać dobre podanie oraz o wysokość składek. Myślę, że to są podstawowe tematy z ktorymi powinieneś się zapoznać przed napisaniem podania. Na ten czas jestem na NIE. Popraw czas na forum.
 19. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 20. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A102735550&p=banlist Zostałeś zbanowany za posiadanie takiego samego adresu IP jaki posiadał zbanowany "Cziter". Po szczegółowej weryfikacji nie stwierdziliśmy żadnych powiązań między wami. Przepraszamy za nieporozumienie i życzymy miłej dalszej gry na naszych serwerach.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności