Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 15.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Cześć forumowicze wprowadzamy nowe zasady udzielania ostrzeżeń na forum: Ostrzeżenia na forum będą udzielane tylko tym użytkownikom którzy są agresywni, obrażają, notorycznie spamują itp. Moderacja działów Hyde Park zostanie ograniczona do minimum - czyli będą usuwane tylko posty totalnie nie na temat, np. reklamy. W trudnych przypadkach posty będą przenoszone do właściwych działów a użytkownikom będziemy w miarę możliwości starać się wskazać dobrą drogę. Pozdrawiamy Moderatorzy
 2. 1 punkt
  https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A58559908&p=banlist Grałeś u nas z maina wiele razy, ale grałeś też niestety ze smurfa, na którym czitowałeś, za co otrzymałeś VAC bana, a następnie bana od naszego systemu analizującego graczy: https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A110489240&p=banlist Co skłoniło Cię do oszukiwania na drugim koncie? Zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo uciążliwi są cheaterzy dla uczciwych graczy?
 3. 1 punkt
  A powiedz mi jak rozumiesz pomarańczowy komunikat u góry strony? Aktualnie wszystko już powinno działać.
 4. 1 punkt
  CS:GO DD2 OLD i DD2 poki co tu sie oswajam ??
 5. 1 punkt
  Po pozytywnym rozpatrzeniu oraz przejściu pierwszego etapu rekrutacji gracz zrezygnował ze stanowiska.
 6. 1 punkt
  Kiedy dostałem bana? 31.08.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: cheatowanie Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 0:314139721 Opis zdarzenia: dostałem bana w sytuacji w której używałem cheatów Dlaczego powinienem zostać odbanowany: chciałbym zostać odbanowany ponieważ chciałbym grać na waszych serwerach i nie używam już cheatów ani żadnego oprogramowania do zboostowania gry i więcej nie będę używał cheatów na waszych serwerach Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 7. 0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00