Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 11.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Spoczko. Zatem kolejną karę dostaniecie razem.
 2. 2 punkty
  Ustaw konto tak aby były widoczne przegrane godziny w cs i poczekaj na opinię @Jula.
 3. 1 punkt
  Witam otwieram nowy temat. Można tu wrzucić jakiś kabaretowy skecz lub coś śmiesznego. Poziom humoru dowolny byle nie niesmaczny. Ja zapodam bardzo stary skecz kabaretu "Pod Egidą". Fronczewski fajnie gra wkurwienie
 4. 1 punkt
  Kiedy dostałem bana? 11.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Nie wiem za co, po prostu zostałem wyrzucony z komunikatem, że zostałem zbanowany. Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 1:462976764 Opis zdarzenia: Bana otrzymałem jakieś 2 minuty po dołączeniu na serwer, nie mam pojęcia za co go dostałem. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Powinienem ponieważ ani nikogo nie wyzywałem ani tym bardziej nie gram na żadnych czitach.
 5. 1 punkt
  może to nie yt, ale nadaje się zdecydowanie:
 6. 1 punkt
  Zaraz się przekonamy Przestań nas oszukiwać bo to najlepsza droga do porozumienia.
 7. 1 punkt
  Z wielką chęcią bym sprawdził teraz ale serwer jest full ale jak tylko zwolni to spróbuje O a jednak nie full O dziękuję wszytko jest w porządku już mogę grać aa i jeszcze jak by można sprawdzić za co ten banik poleciał bym był szczęśliwy
 8. 1 punkt
  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 9. 1 punkt
  https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A161704515&p=commslist W trzy dni dostał 5 kar. Jesteś pewien?
 10. 1 punkt
  Boogiego coś tam znam, jest jaki jest, porywczy, wulgarny i bezpośredni. Osobiście przychylam się do jego prośby. To, że jest na mojej liście znajomych steam nie ma nic do znaczenia. Dajmy mu szanse pokazać, że potrafi. Sam po sobie wiem, jak uciążliwy jest brak komunikacji w grze, w której komunikacja to podstawa. BIORĘ GO NA SIEBIE!!! Przy czym zaznaczam, że jeśli otrzyma kolejną karę, obojętnie jaką nie będzie zmiłuj.
 11. 1 punkt
  Ale tu nie widać żadnych danych konta. To może być dowolna transakcja jaką przeprowadziłeś w tamtym czasie.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00