Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 05.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 2. 1 punkt
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia VIP na miesiąc na wybrany serwer dla 3 osób. Losowanie odbędzie się 08.02.2019 r. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data i godzina losowania: 08.02.2019 r. 19:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. Powodzenia !
 3. 1 punkt
  Na prawdę? Pozwól wymierzyć karę opiekunom lub zarządowi. Twój post nic nie wnosi do tematu. Dziękuje.
 4. 1 punkt
  Jak dla mnie gość zareklamował stronę, na której prawdopodobnie można kupić/dostać cheaty (sprawdziłem i strona istnieje), co z urzędu powinno zostać nagrodzone banem, nawet jeśli to był głupi żart. 1) ban na miesiąc słuszny 2) jeśli cheatował -> permik
 5. 1 punkt
  Moim zdaniem zawodnik jest czysty. Przy v2,v3 mapa daje szeroki kąt widzenia i przy movemencie z dwóch stron łatwo jest znaleźć przeciwnika. Na v4 są metalowe blaszki stąd przy jednoczesnym bieganiu dwóch graczy też jest łatwo go zlokalizować. Na 5 filmiku grał całkowicie normalnie. Brak definitywnej akcji, która stwierdziłaby WH. Co do godzin to nie jest jakiś to specjalny wyznacznik, ja po 600h miałem globala także niespecjalnie bym się tym sugerował. Koleś ma dobry movement i niezły refleks, tyle z mojej strony.
 6. 1 punkt
  ja doskonale rozumiem co miałeś na myśli, jednak wydaje mi się że krzty w tym powagi nie ma...
 7. 1 punkt
  Jestem ciekawy czy ktoś wie skąd jest ta piosenka
 8. 1 punkt
  @RithoraxA teraz wyobraź sobie sytuację: podejrzewasz gracza o haxy wchodzisz na spect by go obserwować, system wywala Cię i nie możesz wbić na serwer albo pęcherz ciśnie no i musisz zniknąć na minutkę, nie daj boże krecik stuka w taborecik, lecisz po czipsy i kolę albo cokolwiek.. zastanów się nad tą kwestią. Kupujesz Vipa i nabywasz pewne prawa, w końcu za to płacisz. To jest realne wsparcie serwerów.
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00