Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 14.03.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Kiedy dostałem bana? 10.03.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: kiedy wchodze na serwer pisze: you have been banned by this server Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 0:219207364 Opis zdarzenia: Chciałem zobaczyć jak działają cheaty więc wszedłem na wasz serwer Arena żeby to przetestować. Po jakiś 5 minutach dostałem bana byłem wtedy na moim koncie non prime: fluffy_slime (Nie wiem dlaczego taka nazwa, i tak mam wyjebane na to konto). Założyłem je bo nie chciałem mieć bana na moim głównym koncie. Używanie cheatów jest bardzo złe. Przepraszam wszystkich użytkowników którym zepsułem grę grając nie fair. Aktualnie nie używam żadnych cheatów. Dodam jeszcze że nie grałem na żadnych innych serwerach. Po tym jak dostałem bana wszystko usunąłem. Uważam że granie na cheatach jest głupie bo inny nie mają wtedy ze mną szansy. Już nigdy nie popełnię takiego błędu i będę grać fair ze wszystkimi. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Już nigdy nie zagram na cheatach bo jest to nie fajne dla mnie i dla innych użytkowników a wasz serwer jest najlepszym serwerem PL w cs:go. Bardzo zależy mi na ub. Zdaję sobie sprawę z tego co zrobiłem i już nigdy tego nie zrobię. Nigdy nie używałem i nie będę używać cheatów to było jednorazowe, bardzo smutno mi z tego powodu. Proszę o wybaczenie mi tego i zdjęcia blokady.
 2. 3 punkty
  Serwery CSGO dodane skiny The Prisma Case
 3. 2 punkty
 4. 1 punkt
  Zobaczę i edytuję post. [AKTUALIZACJA] - @Aneta Już po minucie dema widać że gość odpalony - Multi-hack. W całości zgadzam się z @OjTam.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Ja zerknę. Już ściągam demko. Aktualizacja. Obejrzałem kilka rund i wygląda mi to na wallhacka, autobh, spin i wspomaganie celowania. Prosiłbym żeby ktoś jeszcze obejrzał zanim wrzucimy jegomościa do pieca. Ekspertem nie jestem, lecz gameplay bardzo dziwny w wykonaniu tego płaczka " No kurde, ile tam może siedzieć gościu."
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Hejka naklejka! Zapraszam na Mirage
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. 1 punkt
  Jak sobie wyobrażasz 5 sekundowe info po smierci kiedy VIP po smierci widzi wszystkich na mapie? Nawet przeciwników.
 15. 1 punkt
 16. 0 punktów
  Mimo wszystko koleżanka przyznała się do błędu, może trochę za późno ale jednak. Tak jak wspominałem w pierwszym poście, nie wiem co zrobić z tą kandydaturą, dobrze jest mieć swoje zdanie ale też trzeba czasami przeczytać coś dokładnie i nie pisać w emocjach, a tak to jakoś odebrałem. Jestem za tym, żeby więcej kobiet było u nas adminami, ale muszą wykazać się charakterem bo nie oszukujmy się chłopakom na serwerach jest łatwiej. Od wszystkich kandydatów oczekuję też pewnej dojrzałości w podejmowaniu decyzji. Nie mówię nie.
 17. 0 punktów
  Nick: ❤STARY❤ casedrop.eu Wiek: 14 Moje SteamID: 1:238457641 Doświadczenie: https://steamcommunity.com/profiles/76561198437181011/ Serwer: CSGO DD2 Czas spędzony na serwerach: 100 godzin Czas spędzony na forum: 1 godzina Składki: Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Polubiłem stronę na Facebook'u. Dlaczego ja: bo tak bo chce Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00