Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 14.04.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Cześć! Mam do oddanie grę Assassin's Creed® Origins do aktywacji na Uplay (taki Steam Ubisoftu jeśli ktoś nie wie). Więcej o tej grze Sklep Steam Sklep Uplay Przypominam, że oddaję tutaj wersję którą możecie aktywować tylko na Uplay. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na rozgrywkę, ale nie zobaczycie jej na Waszych kontach Steam. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Losowanie odbędzie się 17 kwietnia 2019, tak aby zwycięzca zdążył ją pobrać przed świętami Miłej zabawy! Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/17 18:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. P.S: Przypominam, że jak ktoś chce podarować graczom w giveawayu jakiś item, to jest taka możliwość. Więcej info tutaj. Tak, wtedy Wy otrzymacie serduszka
 2. 2 punkty
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em! Już we wtorek, 23 kwietnia 2019 roku AWP | Gałęźnica [RYNEK | ZBADAJ W GRZE] znajdzie nowego właściciela! Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Powodzenia! Sponsorem nagrody jest @tR1N. Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/23 21:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 3. 1 punkt
  Jako że nie jestem administratorem dodam tylko że : Otrzymałeś tego bana ponieważ próbowałeś omijać aktywnego bana na innym koncie. Podaj wszystkie swoje konta steam.
 4. 1 punkt
  Kolejny przykład osoby która nie zadała sobie trudu nawet, aby przejrzeć podania które zostały zaakceptowane bo zapewne to wyglądało by inaczej - tak sądzę PODANIE -> SŁABE !!! Nie do końca jestem przekonany czy aby kwestia nie przebywania na serwerze admina jest na tyle kluczowa abyś ubiegał się o tą posadę Napisz proszę skąd takie przemyślenia masz, bo o ile dobrze pamiętam to jeżeli coś się na arenach czy na innych serwerach dzieje, funkcja !report, !votemute, !voteban działają poprawnie i dużo graczy z nich korzysta - zasadnie czy też nie. Reasumując. Nie znamy Cię kompletnie, Top1 na Arenkach to argument za przyjęciem Cię który po prostu tak do mnie przemówił że normalnie postanowiłem od razu być na TAK (jakby co to sarkazm ), a no i jeszcze oczywiście ta Twoja rozpoznawalność że aż jak wchodzę na serwer to od razu szukam czy nie grasz taka nasza latarnia arenkowa która roztacza swoje światło na wszystkich. Do tego to forum... i brak minimalnej chociaż ilości godzin na serwerach... Serio nie mogłeś zaczekać tych 7 godzin jeszcze ? To aż tak istotna kwestia żebyś dostał admina rozumiem że ten wymóg postanowiłeś ominąć myśląc że Ciebie nie dotyczy ? Apokalipsa nastąpi przed tymi 7 godzinami i tylko ty możesz temu zapobiec ? Cierpliwość to nie jest widać cecha dzisiejszej młodzieży i jak @Dop3 Ci napisał właśnie pokazałeś że jednak Twoją cechą również nie jest. Popraw się. Daj się poznać. Uczęszczaj w życiu społeczności. Wtedy - może ale to może spróbuj napisać ponownie podanie. Na ten moment jestem na NIE.
 5. 1 punkt
  Nie spełniasz podstawowych wymagań, aby w ogóle ubiegać się o posadę administratora. Nie masz rozegranych 50 godzin, a tłumaczenie że brakuje Ci jeszcze kilka jest moim zdaniem słabe, żeby nie określić tego mianem - głupie. Dodatkowo, konto na forum założone niecały tydzień temu, postów brak (tych w podaniu nie liczę) - aktywność zerowa. Nie budzisz mojego zaufania, także jestem na NIE.
 6. 1 punkt
  Udowodniłem Ci, że nie. Admina nie dostaniesz w przeciągu 7 godzin więc mogłeś je dograć. Na forum nawet się nie przywitałeś. Na czacie ZERO. Zawartość 3, a jesteś na forum od 8 kwietnia...serio chcesz dołączyć i być naszym kumplem? Zadaj sobie proste pytanie: Po co ja tu jestem? Następnie pomyśl jak to osiągnąć.
 7. 1 punkt
  Nie. Twój ban jest automatyczny. Sam przyznałeś że "zmieniłeś dpi" i zacząłeś się kręcić w kółko świadomie działając na szkodę serwera poprzez udawanie że jesteś cheaterem.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00