Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 17.11.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 29 punktów
  Warto by też wspomnieć, że w dniu dzisiejszym przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Wobec powyższego "życzliwie pozdrawiam" wszystkich członków społeczności, a w szczególności: gości odwiedzających forum; userów czynnie udzielających się na forum; Młodszych Administratorów bez innej funkcji, tj.: @bonek223, @LeXeR1337, @Neckere, @toxikv, @wikus109, @Zbysiuuu; Administratorów bez innej funkcji, tj.: @aazeet, @AlienGBL, @Aneta, @AxOo, @BambeR2, @BaNaN, @CarniVore, @DarkSoul, @Dop3, @eswu, @EZnt, @hells1ng, @JacoPaco, @kennyAlpha, @Kropkaaa, @Lady4K, @madekozak, @Misia, @OjTam, @osaziom, @ozu, @PatrickStarfish, @paulisia, @przemorzb, @Rzabcia, @Sino, @Smukly88, @Sneaky, @Staffid, @sunsh1ne, @Thomiii, @tr0jan, @Traczex, @ubeq, @Varghona, @wasilil, @wolframsteiner, @KsiezniczkaM; Redaktorów, tj. @Annie, @Wikusiaa, @Bialy, @Rojo; Moderatorów, tj. @LadyMarmolada, @tR1N, @Zavebe; Opiekunów Serwerów, tj. @Jakielka, @LoveMe, @zimny; Zarząd, tj. @root, @JanuszPszemytnik, @Shirke, @Zubi; innych o których bym w razie zapomniał . /*/ stan na dzień 21.11.2020r. g 18:18
 2. 12 punktów
  Cześć! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia StatTrak™ AWP | Mortis. Już w sobotę, 21 listopada 2020 StatTrak™ AWP | Mortis znajdzie nowego właściciela! Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Miłej zabawy! Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2020/11/21 18:00. 5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 3. 4 punkty
  Update na prośbę @Staffid. Dane o powiązanych kontach z ostatnich ~12 miesięcy, sprawdzone blisko 5 milionów wejść na serwery. TOP25 Zwycięzcy https://rank.uwujka.pl/?steam=0%3A440179228 (26 kont - szacun za wytrwałość, kolega większość kont na Steamie usunął) https://rank.uwujka.pl/?steam=0%3A554857918 (24 konta) https://rank.uwujka.pl/?steam=1%3A528176214 (22 konta)
 4. 3 punkty
  Co mówi podłoga po remoncie? -Jestem wykończona.
 5. 3 punkty
  Pierwszy syn - 7,50 zł Drugi syn- 8,50 zł Trzeci syn- 9,50zł Czwarty syn- 10,50zł Piąty syn- 11,50zł Szósty syn -12,50 zł Wszystko jest równe 60zł
 6. 3 punkty
  O jakim piwie marzą koty? -Okocim
 7. 3 punkty
  GRATIS /*/ tyko dla pełnoletnich!
 8. 3 punkty
  Fenomen bombajski to zjawisko, w którym brakuje niektórych elementów krwi. Powoduje to, że osoba ma mieszaną grupę krwi. Tylko 0, 0004% światowej populacji ma taką krew. Istnieje nawet specjalne przechowywanie tej krwi, aby ludzie, którzy ją posiadają, mogli w razie potrzeby dokonać transfuzji krwi. Co ciekawe, ta wyjątkowa grupa krwi może zostać przetoczona przez każdą osobę z regularną grupą krwi.
 9. 2 punkty
  Przeciętny ołówek ma wystarczająco dużo grafitu, aby narysować linię o długości 56 km.
 10. 2 punkty
  „Im lepiej poznaję ludzi, tym bardziej lubię psy.” Gloria Allred
 11. 2 punkty
  Koliber waży mniej niż moneta 50 groszy.
 12. 2 punkty
  Jak nazywa się mama matematyczka? Matma.
 13. 2 punkty
  2020 LISTOPADA 18 ŚRODA Imieniny obchodzą: Roman, Tomasz, Agnieszka, Aniela, Cieszymysł, Filipina, Gabriela, Galezy, Hezychiusz, Józefa, Karolina, Klaudyna, Leonard, Noe, Odo, Odon Urodziny obchodzą: @arhimedes @Dobraessa @Rabitowaty @Wojtas Wszystkiego Najlepszego! Przysłowie na dziś: „Gdy w listopadzie wody się podniosą, to snadź w zimie deszcze roszą” Słońce: Świt: 06:23 Wsch. Sł.: 07:01 Zenit: 11:21 Zach. Sł.: 15:41 Zmierzch: 16:19 Znak Zodiaku: Wydarzenia w tym dniu: Polska, 18 Listopada 1632 – Została wydana Biblia gdańska. 1918 – Zaprzysiężono rząd Jędrzeja Moraczewskiego. 2004 – Orkan Pia spowodował śmierć kilku osób. 2011 – Został zaprzysiężony drugi rząd Donalda Tuska. 2015 – Premier RP Beata Szydło wygłosiła w Sejmie exposé, po czym jej rząd uzyskał wotum zaufania. Świat, 18 Listopada 326 – Papież Sylwester I konsekrował pierwszą bazylikę św. Piotra. 1918 – Łotwa proklamowała niepodległość (od Rosji). 1928 – Walt Disney pokazał pierwszy dźwiękowy film z Myszką Miki. 1932 – Odbyła się 5. ceremonia wręczenia Oscarów. 1989 – NASA wystrzeliła satelitę badawczego COBE.
 14. 2 punkty
  W roku 2020 Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach przypada na 18 listopada (środa) Dziś jest Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach Tego dnia z inicjatywy Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób w wielu państwach przeprowadzane są kampanie społeczne mające na celu zwiększenie świadomości dotyczącej odpowiedzialnego stosowania antybiotyków, a także ryzyka, jakie niosą ze sobą te substancje. Od czasu wprowadzenia penicyliny w 1940 roku naukowcy opracowali do dziś ponad 150 antybiotyków, które uratowały życie setek milionów ludzi i drastycznie ograniczyły liczbę zgonów na skutek zapalenia płuc, zapalenia jelit, biegunki, błonicy i wielu innych infekcji. Powszechna dostępność leków antybakteryjnych wiąże się jednak z pewnymi problemami – jednym z najpoważniejszych jest zbyt częste stosowanie antybiotyków, przez co niebezpieczne bakterie stają się coraz bardziej odporne na ich działanie. Wtedy też konieczne staje się stosowanie innych antybiotyków, co z kolei zwiększa ryzyko groźnych powikłań. Innym częstym błędem jest nieuzasadnione przyjmowanie antybiotyków, na przykład w przypadku zwykłego przeziębienia czy grypy, wywoływanej jest przez wirusy, przeciwko którym antybiotyki po prostu nie działają. Edukacyjny wymiar obchodów Dnia Wiedzy o Antybiotykach dotyczy zatem nie tylko pacjentów, ale również lekarzy. Jak wskazują badania przeprowadzone w Kanadzie, lekarze z dłuższym stażem są bardziej skłonni do niewłaściwego lub nieuzasadnionego przepisania antybiotyków – przyczyną nie zdaje się być jednak niedouczenie, tylko rutyna.
 15. 2 punkty
  Co robi rycerz, gdy zapina kurtkę? -Męczy się z zamkiem.
 16. 2 punkty
  W roku 2020 Dzień Studenta przypada na 17 listopada (wtorek) Dziś jest Dzień Studenta Dzień Studenta obchodzony jest od 1941 roku – ustanowiony został na pamiątkę krwawo stłumionego protestu czechosłowackich studentów przeciwko inwazji nazistów 1939 roku. Święto to jednak nie ma dziś wyłącznie charakteru nostalgicznego, jest raczej okazją do afirmacji tego, co większość nazywa najpiękniejszym okresem w życiu. Okres ten kusi coraz więcej młodych osób – liczba studentów w ciągu ostatnich 20 lat wzrosła 5-krotnie, a liczba szkół wyższych 4-krotnie. Dyplom magistra był do niedawna uważany za przepustkę do wymarzonej kariery zawodowej, jednak polski rynek pracy szybko zweryfikował stale powiększającą się liczbę absolwentów. W listopadzie 2012 roku bez pracy było ponad 230 tysięcy osób po studiach. Dlatego też coraz bardziej popularne stają się studia zaoczne – w ten sposób studenci mogą zdobywać doświadczenie znacznie wcześniej, by być lepiej przygotowanym na poszukiwanie zatrudnienia zaraz po uzyskaniu dyplomu. To jednak wiąże się ze zrezygnowaniem z archetypowego studenckiego życia, jakie dają studia dzienne, zwłaszcza te poza miejscem zamieszkania. Do beztroski i swojego rodzaju luksusu studiowania w Polsce przyczynia się walnie fakt, że publiczne szkolnictwo wyższe jest bezpłatne – to nie do pomyślenia w większości krajów europejskich. Mimo to polscy studenci, nieco stereotypowo i z przymrużeniem oka, postrzegani są jako osoby niezmiennie głodne. Złośliwi twierdzą, że być może dlatego, że za dużo piją.
 17. 2 punkty
  2020 LISTOPADA 17 WTOREK Imieniny obchodzą: Grzegorz, Hugo, Salomea,Alfeusz, Arabella, Dionizy, Drogomir, Drogoradz, Elżbieta, Floryn, Hugon, Jan, Jozafat, Roch, Sulibor, Wiktoria, Zacheusz, Zbysław Urodziny obchodzą: @Nobodyakadev @MagicznaKieyyba @Mephedroone Wszystkiego Najlepszego! Przysłowie na dziś: „Od świętej Salomei zima jest w nadziei” Słońce: Świt: 06:21 Wsch. Sł.: 06:59 Zenit: 11:21 Zach. Sł.: 15:42 Zmierzch: 16:20 Znak Zodiaku: Wydarzenia w tym dniu: Polska, 17 Listopada 1370 – Ludwik Węgierski został królem Polski. 1847 – W Berlinie zakończył się proces wielkopolskich powstańców i działaczy niepodległościowych. Skazano 117 osób, z tego 8 na karę śmierci. 1856 – Odbył się pierwszy pochówek na Starym Cmentarzu Żydowskim we Wrocławiu. 1892 – Założono Polską Partię Socjalistyczną. 1918 – Naczelnik Państwa Józef Piłsudski powołał rząd Jędrzeja Moraczewskiego. Świat, 17 Listopada 3 p.n.e. – Według obliczeń Klemensa z Aleksandrii data narodzin Jezusa Chrystusa. 284 – Wojsko rzymskie obwołało cesarzem Dioklecjana. 1183 – Wojna Gempei w Japonii: zwycięstwo rodu Taira nad rodem Minamoto w bitwie pod Mizushimą. 1225 – Zawarto układ pokojowy na mocy którego Albrecht II z Orlamünde przekazał Holsztyn Adolfowi IV. 1292 – Jan Balliol został wybrany na króla Szkocji.
 18. 2 punkty
  Jaką przyprawą nie pogardzą gamerzy? -Konsolą.
 19. 2 punkty
  ''Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne; ale często tak długo patrzymy na zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które zostały otwarte.'' Helen Keller
 20. 1 punkt
  2020 LISTOPADA 24 WTOREK Imieniny obchodzą: Flora, Jan, Walenty, Aleksander, Andrzej, Biruta, Chryzogon, Dargorad, Dobrosław, Emilia, Felicjana, Felicjanna, Firmina, Franciszek, Jaśmina, Joachim, Pęcisław, Piotr, Protazy, Roman, Twardomir, Walentyn Urodziny obchodzą: @gabrysia1143 @Kanzas @Mefix @Ptys @xwazza Wszystkiego Najlepszego! Przysłowie na dziś: „Deszcz w połowie listopada, tęgi mróz w połowie stycznia zapowiada” Słońce: Świt: 06:32 Wsch. Sł.: 07:10 Zenit: 11:22 Zach. Sł.: 15:34 Zmierzch: 16:13 Znak Zodiaku: Wydarzenia w tym dniu: Polska, 24 Listopada 1227 – Książę krakowski Leszek Biały został zamordowany w czasie zjazdu władców piastowskich w Gąsawie na Kujawach. 1248 – Krucjaty pruskie: na Kowalowym Ostrowie zawaro pokój między zakonem krzyżackim a księciem gdańskim Świętopełkiem. 1587 – W czasie oblężenia Krakowa odparto szturm generalny wojsk pretendenta do tronu polskiego, arcyksięcia Maksymiliana III Habsburga. 1644 – Ustawiono figurę króla na kolumnie Zygmunta III Wazy w Warszawie. 1648 – Powstanie Chmielnickiego: zakończyło się nieudane kozackie oblężenie Zamościa. Świat, 24 Listopada 496 – Anastazy II został wybrany na papieża. 642 – Teodor I został wybrany na papieża. 1163 – IV wojna włoska Fryderyka Barbarossy: wojska cesarskie zburzyły Tarano. 1202 – IV wyprawa krzyżowa: po 11 dniach oblężenia skapitulowała Zara (dzisiejszy Zadar w Chorwacji). Był to pierwszy atak krzyżowców na chrześcijańskie miasto. 1214 – Cesarz nicejski Teodor I Laskarys poślubił swą drugą żonę Filippę z Armenii.
 21. 1 punkt
  W ciągu roku Ziemia przebywa drogę 939 887 974 km[2], co daje średnią prędkość Ziemi na orbicie równą 107 218 km/h (ok. 29,78 km/s).
 22. 1 punkt
  W roku 2020 Katarzynki przypadają na 24 listopada (wtorek) Dziś są Katarzynki Ten polski zwyczaj świąteczny jest męskim odpowiednikiem andrzejek. W wigilię św. Katarzyny Aleksandryjskiej kawalerowie mają więc okazję powróżyć sobie, co do przyszłego ożenku.
 23. 1 punkt
  Poza Świętem Wojskowej Służby Prawnej, w dniu dzisiejszym obchodzimy dzień włoskiego matematyka, który odkrył pewien bardzo ciekawy ciąg liczbowy. Dziś jest Dzień Fibonacciego. 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584, 4181, itd. Z ciągu Fibonacciego wynika m.in. tzw. złoty podział. Jak się okazuje występuje on praktycznie wszędzie. Poniżej przykładowy filmik mówiący o tej bardzo ciekawej zależności.
 24. 1 punkt
 25. 1 punkt
  Discord: Łatwość tworzenia serwerów, dostępność botów, tworzenia podkanałów, wygodniejsze ustawienia, zarządzanie dostępami i przede wszystkim - przełączania między serwerami
 26. 1 punkt
 27. 1 punkt
  Zdecydowanie wole ds, łatwiejszy w obsłudze i bardziej nowoczesny😎.
 28. 1 punkt
 29. 1 punkt
  ts zdecydowanie, jak dla mnie łatwiejszy w obsłudze i nie mam tyle błędów jak na dc
 30. 1 punkt
  Lecąc nad oceanem możemy wrzucić do wody a nie na ziemię
 31. 1 punkt
 32. 1 punkt
  Pewien ojciec sześciu synów dał z okazji Nowego Roku najstarszemu synowi 60 zł i rzekł: - Rozdziel je pomiędzy braci w ten sposób, by każdy starszy miał od młodszego o złotówkę więcej. Pytanie: W jaki sposób najstarszy syn rozdzielił powyższą sumę, by wypełnić dokładnie życzenie ojca, a nie dokonywać trudnych rachunków?
 33. 1 punkt
  2020 LISTOPAD 22 NIEDZIELA Imieniny obchodzą: Cecylia, Marek, Ernestyna, Filemon, Filemona, Maur, Salwator, Stefan, Wszemił, Wszemiła Urodziny obchodzą: @AgresywnyAniol @undying Wszystkiego Najlepszego! Przysłowie na dziś: „Gdy na świętą Cecylię grzmi, rolnikom o dobry roku śni” Słońce Świt: 06:29 Wsch. Sł.: 07:07 Zenit: 11:22 Zach. Sł.: 15:36 Zmierzch: 16:15 Znak Zodiaku: Wydarzenia w tym dniu: Polska, 22 Listopada 1348 – Królowie Kazimierz III Wielki i Karol IV Luksemburski zawarli polsko-czeski pokój namysłowski. 1655 – IV wojna polsko-rosyjska: zwycięstwo wojsk polskich i Chanatu Krymskiego nad armią rosyjsko-kozacką w bitwie pod Jezierną. 1744 – Król August III Sas wydał zgodę na zmianę nazwy miasta Lewartów na Lubartów. 1757 – Wojna siedmioletnia: zwycięstwo wojsk austriackich nad pruskimi w bitwie pod Wrocławiem. 1831 – Powstanie listopadowe: generał-gubernator Królestwa Polskiego Iwan Paskiewicz unieważnił wszystkie postanowienia i uchwały Rządu Narodowego. Świat, 22 Listopada 498 – Doszło do podwójnej elekcji papieża Symmachusa i antypapieża Wawrzyńca. 622 – Król longobardzki Rotari wydał tzw. Edykt Rotariego – zbiór praw przyjęty przez zgromadzenie wojowników longorbardzkich. 845 – W bitwie pod Ballon Bretończycy pod wodzą Nominoëgo w przymierzu z Lambertydami pokonali wojska władcy Franków Karola II Łysego. 1220 – Fryderyk II Hohenstauf został koronowany na cesarza rzymsko-niemieckiego. 1286 – Został zamordowany król Danii Eryk Glipping. Nowym królem został jego 12-letni syn Eryk Menved.
 34. 1 punkt
  W roku 2020 Dzień Kredki przypada na 22 listopada (niedziela) Dziś jest Dzień Kredki Święto to w znaczący sposób wiąże się z najmłodszymi, bowiem to dzięki kredkom mogą one wyrazić swoje myśli i uczucia. Rysowanie w dodatku rozwija wyobraźnię, więc tym bardziej warto dzisiaj zachęcać dzieci do tej świetnej zabawy.
 35. 1 punkt
  Technikum - z ogólnych przedmiotów przeważnie nic nie umiesz tak jak po liceum, ale jakiś zawód można mieć
 36. 1 punkt
  Jestem po liceum - dlatego KATEGORYCZNIE technikum
 37. 1 punkt
  Cześć. Zostało to zmienione zgodnie z propozycją. Miłego czitowania! 😎
 38. 1 punkt
  zmiana sv_airaccelerate proponuje ustawić komendę sv_airaccelerate na 105 tak jak na każdym serverze hvh. w porównaniu do innych serverow hvh tu gra się bardzo średnio ponieważ każda osoba grajaca hvh jest przyzwyczajona do normalnego skakania a u was niestety skakać sie nie da. Na pewno więcej osób zaczeło by grać u was jeżeli dało by się normalnie skakać.
 39. 1 punkt
  Witaj, https://rank.uwujka.pl/?steam=1:547399173 👻 Widzimy się na serwerach 😎😇.
 40. 1 punkt
 41. 1 punkt
  W roku 2020 Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu przypada na 19 listopada (czwartek) Dziś jest Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu Dzień ten, przypadający w trzeci czwartek listopada, ma już ponad 30-letnią tradycję. Pomysł zrodził się w USA w Californii, gdzie w 1974 roku zachęcono ponad milion palaczy do odstawienia papierosów na jeden dzień. Oczywiście 24 godziny nie wystarczą – mają jedynie zachęcić do całkowitego porzucenia nałogu. Z czasem do walki z tytoniem dołączył cały świat – zaczęły pojawiać się podobne inicjatywy, jak na przykład Dzień bez Papierosa (obchodzony 31 maja). Na całym świecie tytoń zabija ponad 5 milionów osób każdego roku – w tym ponad 600 tysięcy osób, które palą biernie, wdychając dym osób palących w najbliższym otoczeniu. Choć śmiertelne skutki tego nałogu są powszechnie znane, głównym problemem związanym z rzucaniem palenia jest fakt, iż papierosy zabijają powoli – palacz może nie odczuwać skutków swojego nałogu przez wiele lat. Niestety, kiedy już się pojawią, często bywa za późno. Choć ostrzeżenia „Palenie zabija” widoczne jest na każdej paczce papierosów, informacja ta – z racji swojej powszechności – szybko traci swój wydźwięk. Jak się jednak okazuje, dość skuteczne są „odstraszacze” graficzne – na przykład zdjęcia, nieraz makabryczne, zniszczonych organów wewnętrznych skutecznie zniechęcają młodzież do sięgania po papierosy oraz zwiększają liczbę palaczy, którzy decydują się zerwać z nałogiem. W wielu krajach – również w Polsce – wprowadza się współcześnie zakazy palenia w miejscach publicznych. Niestety, jak wskazuje badanie CBOS-u, zmiany te nie wpłynęły na zmniejszenie liczby palaczy. Zakazy odgórne ogrywają zwykle niewielką rolę – znacznie lepiej działa bowiem motywacja wewnętrzna, którą każdy powinien odnaleźć w sobie. Każdy palący, czyli co trzeci Polak.
 42. 1 punkt
  „Nie można lo­gicznie udo­wod­nić, że coś jest piękne, trze­ba to po pros­tu odczuć” Antoni Kępiński
 43. 1 punkt
 44. 1 punkt
 45. 1 punkt
  Oj Tam " Adam dedykuję ci tę nutę "
 46. 1 punkt
 47. 1 punkt
 48. 1 punkt
  Woń do piekła kurwo wściekła!
 49. 1 punkt
  Nazwa zmiany: Only headshot Opis zmiany: Wprowadzenie only headshot przy rundach na scout'y Powód zmiany: rundy scout posiadają zmniejszoną grawitację. Przy scout'ach praktycznie skacząc giniesz. Wprowadzenie only headshot na tych rundach urozmaiciło by rozgrywkę. Wielu graczy jak nie wszyscy cały czas powtarzają to na serwerze. Do rozważenia jeżeli jest możliwe wprowadzenie tego.
 50. 1 punkt
  ADRES IP SERWERA - 51.38.144.183:27015 1. Ogólne informacje: Serwer dla graczy preferujących grę only mirage. TR: 128 Ilość rund: 30 Czas rundy: 2:15 Sloty na serwerze: 21 Alltalk po śmierci Friendly Fire wyłączone Przenikanie przez graczy z drużyny włączone 2. Lista komend dostępnych na serwerze CS:GO MIRAGE #2: !sos - wyświetla komendy i społeczność forum !gloves - skiny do rękawiczek !knife - wybór noża !models - wybór skina postaci !ws - ustawienia skinów broni hitboxme - statystyki hitboxów rank - pozycja w rankingu session - statystyki dla danego połączenia statsme - statystyki gracza weaponme - statystyki broni top - ranking najlepszych graczy voteban - głosowanie za zbanowaniem gracza votekick - głosowanie za wykopaniem gracza votemute - głosowanie za wyciszeniem gracza !steam - pokazuje Steam_ID w czacie !report - zgłaszanie osoby utrudniającej grę !testvip - uruchamia testowego VIP'a !tophs - top graczy strzelających headshoty !rs - zresetowanie statystyk wyświetlanych po wciśnięciu TAB (VIP) !vipinfo - wyświetla do kiedy włączony jest VIP (VIP) !buy - menu zakupów dla VIP (VIP) !rtd - ruletka (VIP) !dmgtext - ustawienia wyświetlania zadanego dmg(dla graczy należących do grupy steam U Wujka Adolfa) thetime - pokazuję aktualną datę i godzinę na serwerze 3. Przywileje VIP: Rezerwacja slota Zastrzyk wzmacniający Możliwość zresetowania statystyk Sklep dostępny tylko dla VIP'a Ruletka Kevlar + Hełm
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00