Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 29.11.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 18 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia VIP na miesiąc na wszystkie serwery serwery dla 4 osób. Losowanie odbędzie się 15.12.2019r. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator. 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 2. 4 punkty
  Cześć, jestem Andrzej, 22 lata i tyle samo cm
 3. 2 punkty
  Koniecznie z słuchawkami, wymagany podstawowy angielski
 4. 2 punkty
  Głosowanie na następną mapę uruchamia się za późno. Zdarza się że gracze nie zdążą wybrać następnej mapy bo ktoś szybko skończy i głosowanie nie dojdzie do końca. Można by przesunąć vote na moment kiedy lider osiąga np. 22 poziom.
 5. 2 punkty
  Zapomnieliście o najważniejszym, czyli przycisku na profilu. Nie trzeba nic ręcznie wyszukiwać.
 6. 1 punkt
  Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  Wieczory i poranki z VIPem Cześć! Ruszamy z kolejnym eventem. Każdy gracz może korzystać z VIP'a codziennie od 23:00 do 11:00. Wystarczy tylko dodać do swojego nicku na Steamie dopisek "uwujka.pl". Aby włączyć sobie VIPa: Ustaw w swoim nicku na Steamie dopisek uwujka.pl Przykładowo, jeśli Twój nick to: Andrzej zmieniasz go na: Andrzej uwujka.pl Wejdź na serwer. Jeśli już jesteś na serwerze, wyjdź z niego, odczekaj minutę i wejdź ponownie. VIP będzie działać codziennie, w godzinach 23:00-11:00 czasu serwerowego (thetime w czacie). Na serwerze nie zobaczysz dopisku uwujka.pl w swoim nicku. Działanie VIP'a potwierdza komunikat pokazujący się chwilę po wejściu na serwer, oraz widoczna gwiazdka w czacie: Event będzie aktywny do do końca listopada. Miłej gry!
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Po upływie 282 dni, kiedy to pierwszy raz zapisałem się w logach serwerowni, doszedłem do wniosku, że nadszedł już czas, by zacząć nadrabiać zaległości i powiedzieć wam wszystkim zgromadzonym: "Cześć!" Możliwe, że ktoś już mnie kojarzy, gdyż często przebywam na serwerach GG, DD2 czy też Mirage, lecz dotychczas pozostawałem w cieniu i rzadko się udzielałem. Jednakże, godziny spędzone na serwerach, w towarzystwie bardzo pozytywnych i sympatycznych osób, wywarły na mnie chęć aktywnego uczestniczenia w tej społeczności
 12. 1 punkt
  [ANY] Simple country info Plugin wyświetla w czacie informację dla wszystkich graczy o kraju, z którego łączy się gracz wchodzący na serwer. Wiem, że jest kilka podobnych pluginów, w tym chodziło o to, żeby był najprostszy jak to możliwe. Różnice w stosunku do innych pluginów (np. Connect Announce): 14 linijek prostego kodu zamiast kilku tysięcy linii zbędnych, skomplikowanych instrukcji celowy brak kolorów, aby komunikaty nie były zbyt mocno widoczne i nie rozpraszały graczy brak tłumaczeń - kraje i tak nie były tłumaczone w innych pluginach, zatem jest to rzecz zbędna pokazywanie miast/regionów nie jest dostępne - w dzisiejszych czasach IP v4 nikt nie dba o aktualizację regionów, więc taka funkcja o ile jeszcze 5 lat temu miała jakiś sens, na dzień dzisiejszy go nie ma Nie pamiętam czy aktualnie w CSGO pokazuje się jakiś komunikat o dołączeniu gracza do serwera - jeśli tak, mogę dopisać kilka linijek, które go zablokują i zastąpią tym z pluginu. U nas takiego domyślnego komunikatu nie ma (albo jest zablokowany). Instalacja Pobierz i rozpakuj paczkę zip z załączników w tym poście. Paczka zawiera: plugin: simple-country-info.smx kod źródłowy: simple-country-info.sp Plik simple-country-info.smx wgraj na serwer do katalogu /csgo/addons/sourcemod/plugins. Możesz też skompilować plugin samodzielnie i wgrać go j.w. Zmień mapę lub zrestartuj serwer. Konflikty Plugin nie powoduje konfliktów z innymi modyfikacjami. Wersja Plugin jest w pełnej, publicznie dostępnej wersji. Kod źródłowy w załączniku. Do zrobienia Aktualnie brak. Changelog Załączniki simple-country-info_1.0.0.zip
 13. 1 punkt
  jestem miły można mnie spotkać na serwerze only mirage
 14. 1 punkt
  Seta i pół kotleta. 😀
 15. 1 punkt
  Więcej na https://rank.uwujka.pl/ Klikasz Moje statystyki, lub wklejasz dowolny adres steam. W tym przypadku ten co podałeś. Następnie. [CZERWONY GUZIK] Oczywiście to jedno z udogodnień. Jeżeli chcesz korzystać od razu z sourcebans. To wystarczy podać tylko część adresu steam. Mam nadzieję, że wyjaśnione.
 16. 1 punkt
  W przypadku CSGO poprawny steam id wygląda: STEAM_1:1:170512021. Zero zamieniamy na jedynkę.
 17. 1 punkt
  Sto lat stary druchu
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  @Yoopeeter mamy też mniejsze serwery, jeśli gra z tyloma osobami Tobie nie odpowiada.
 20. 1 punkt
  Generalnie to tak: - Może to nic przeszkadzającego aczkolwiek, w momencie gdy ktoś wygra mapę i zacznie sie muzyczka można przytrzymać LPM i wtedy mamy nielimitowaną amunicję - taki mały bug - Kiedyś chyba @Jakielka o tym wspominał, proponuję urozmaicić troszkę rozgrywkę o dodanie takich broni jak CZ-75, Toporek czy Sawed-Off (nawet na próbę, zobaczyć jak się przyjmą, o ile w ogóle się przyjmą) - Przyciszenie troszkę tej muzyki która gra na końcu. Bo prawda jest taka że niezależnie od tego na jaką głośność mamy ustawiona grę, to muzyka jest naprawdę głośna, gdyby ją przyciszyć o 15-20 % byłoby mega !
 21. 1 punkt
  Zabijam gracza. Ten przejmuje Bota i pada z czego dostaje asystę. Zbyt duży bonus moim zdaniem, zbyt szybkie bicie levela.
 22. 0 punktów
  Tytułem wstępu... Akt przywitania nie należy do moich mocnych stron więc wybaczcie ten miszmasz Nie miałem zbytnio styczności z serwerami społeczności CS:GO od dobrych kilkunastu miesięcy, kiedy to poprzednia sieć "zakończyła swoją działalność", a jakoś nie chciało mi się szukać innej i dobrej. Mam nadzieję że ta, na której obecnie się znajduje i forum do niej należące na którym zamieszczam ten post sprawi, że zostanę tutaj na długie miesiące i w pewien sposób, znowu pozwoli rozwinąć skrzydła. Coś o mnie... Marcin, na tę chwilę mam skończone 20 lat. Interesuje się lotnictwem i z nim wiąże plany na przyszłość, życie etc. W "dawnych" czasach pnąc się po szczeblach (nazwijmy to karierą) dotarłem na "stołek" zastępcy administratora. Jako że już zakończyła swoją działalność 'nie zgrzeszę" wspominając że nosiła nazwę CSŁęczyca [to nie jest reklama - żeby nie było. Trudno przecież reklamować coś, co już nie działa]. Choć nigdy nie wierzyłem że do tego dojdzie, poznałem na swojej drodze ludzi, którzy - jakby nie było - obdarzyli mnie zaufaniem i powierzyli tak odpowiedzialne zadanie. Nigdy bym nie przypuszczał że zaczynając od zwykłego admina serwera stanę się w końcu Junior Admin'em (był to u Nas zastępca H@), zwłaszcza, że gdy otrzymywałem admina serwera miałem staż na forum wynoszący plus/minus 4-6 tygodni. Mam nadzieję (i szczerze w to wierzę) że sprostałem wymaganiom jakie dali mi moi 'poprzednicy', mam też nadzieje, że i tutaj z czasem coś sobie wypracuje i osiągnę. Dlaczego postanowiłem wrócić na serwery społeczności i założyć tutaj konto... Pierwszym czynnikiem było to, że na poprzedniej serwerowni poznałem masę pozytywnych ludzi, którzy sprawili, że moje "CSowe życie" nabrało kolorowych barw, chciało mi się w niego grać, zawarłem znajomości, które zachowuję aż po dzień dzisiejszy. Drugim natomiast jest to, iż aby można było coś osiągnąć poza przegranymi godzinami na danym serwerze wymagane również jest konto tutaj. To jest miejsce gdzie należy się przedstawić, zacząć nawiązywać znajomości, zanosić ludziom pomoc, wsparcie etc. Czego oczekuję, bądź inaczej - jakie mam plany... Myślę że jak każdy mam swoje oczekiwania, plany. Moje pewnie są dość ambitne, ale cóż... Powinniśmy przecież mierzyć wysoko, prawda? Uradowałoby mnie już samo to, że poznałbym kolejnych porządnych i oddanych sprawie ludzi, dzięki którym moje dawne samopoczucie wróciłoby i zostało na dobre. Jasne, mam też te ambitne, w których chciałbym zdobyć zaufanie Administracji, wypracować sobie pewnego rodzaju szacunek i któregoś dnia zacząć od admina, a potem kto wie... Może nawet zostać Moderatorem? Na zakończenie... Wierzę że Nasza współpraca będzie czymś trwałym i pięknym zarazem. Pragnę wszystkich pozdrowić i przywitać bardzo głośno i życzliwie, no i oczywiście - życzyć Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Rithorax Post scriptum... Do zobaczenia na CS:GO FFA.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00