Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 21.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 89 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia VIP na miesiąc na wybrany serwer dla 3 osób. Losowanie odbędzie się 08.02.2019 r. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data i godzina losowania: 08.02.2019 r. 19:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. Powodzenia !
 2. 34 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia AK-47 (StatTrak™) | Elitarny (ZBADAJ W GRZE) Losowanie odbędzie się 31.10.2018 Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2018/10/31 14:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. Powodzenia ! Sponsorem jest gracz Oj Tam
 3. 29 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em! Już we wtorek, 23 kwietnia 2019 roku AWP | Gałęźnica [RYNEK | ZBADAJ W GRZE] znajdzie nowego właściciela! Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Powodzenia! Sponsorem nagrody jest @tR1N. Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/23 21:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 4. 24 punktów
  Cześć! Mam do oddanie grę Assassin's Creed® Origins do aktywacji na Uplay (taki Steam Ubisoftu jeśli ktoś nie wie). Więcej o tej grze Sklep Steam Sklep Uplay Przypominam, że oddaję tutaj wersję którą możecie aktywować tylko na Uplay. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na rozgrywkę, ale nie zobaczycie jej na Waszych kontach Steam. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Losowanie odbędzie się 17 kwietnia 2019, tak aby zwycięzca zdążył ją pobrać przed świętami Miłej zabawy! Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/17 18:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. P.S: Przypominam, że jak ktoś chce podarować graczom w giveawayu jakiś item, to jest taka możliwość. Więcej info tutaj. Tak, wtedy Wy otrzymacie serduszka
 5. 19 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia VIP na miesiąc na wybrany serwer dla 3 osób. Losowanie odbędzie się 07.07.2019r. 19:00. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator. 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 6. 18 punktów
  Rozpoczynamy event Majówka U Wujka Korzystając z komendy !buy (dostępnej dla każdego gracza) można wybrać opcję "Grilluj z wujkiem". koszt: $1000 opcji można użyć raz na rundę dodatki z poprzedniej rundy znikają w kolejnej dodatki przydzielane są losowo. Opis wszystkich dodatków możliwych do wylosowania znajdziecie poniżej. Wydarzenie działa na serwerach DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE. Zakończenie eventu: 6 maja 2019 Życzymy dobrej zabawy!
 7. 15 punktów
  Na prośbę graczy, ponownie dla Was weekendowy evencik - Bunny Hop Weekend! Wystarczy przytrzymać spację aby skakać bez przerwy, jak na skryptach Dodatkowo, jeśli chcecie zrobić prawdziwego bunnyhoppa, należy też na przemian podczas biegu/skoku wciskać A+obrót myszą w lewo i D+obrót myszą w prawo. Poniżej znajdziecie jeszcze kilka filmików o bunny hoppach w csgo. Jak zwykle prosimy o wasze opinie. Może chcecie jakieś inne eventy w przyszłości?
 8. 14 punktów
  Siemka Dzisiaj na serwerze only AWP postanowiliśmy się troszkę rozerwać, więc zostałem wodzirejem i organizatorem Były takie zabawy jak skoki, bitwa na noże (nie mam screena niestety, ale można się domyślić jak wygląda walka 13vs13 ) walki pokemonów, konkurs celności i wiele innych. Dziękuje wszystkim za chęci do zabawy i dobrą atmosfere, tak właśnie powinien wyglądać zgrany serwer Dzięki jeszcze raz wszystkim A wy co myślicie o takich zabawach ? P.S Sorki za kwadratowe zdjęcia ale gram na rozciągniętym 4:3
 9. 14 punktów
  Przygotowałem dla Was weekendowy evencik - Bunny Hop Weekend! Wystarczy przytrzymać spację aby skakać bez przerwy, jak na skryptach Dodatkowo, jeśli chcecie zrobić prawdziwego bunnyhoppa, należy też na przemian podczas biegu/skoku wciskać A+obrót myszą w lewo i D+obrót myszą w prawo. Poniżej znajdziecie jeszcze kilka filmików o bunny hoppach w csgo. Dajcie znać co sądzicie o takich eventach. Może chcecie jakieś inne w przyszłości?
 10. 13 punktów
  Cześć cześć! Korzystając z okazji że pojawiły się nowe itemy w CSGO, przez aktualny weekend każdy gracz naszych serwerów na spawnie otrzymuje siekierę. Siekierą można atakować lewym przyciskiem myszy tak jak nożem, lub rzucać przytrzymując prawy przycisk myszy. Można też ją po prostu wyrzucić na respie i używać noża, jednak w walce wręcz daje przewagę - może być używana szybciej niż nóż. Nie wiem jaki zadaje damage, więc bawcie się i dajcie znać. Siekiera jest dostępna na wszystkich serwerach CSGO (nie sprawdzałem, czy działa na DM). Dajcie znać co sądzicie i czy chcecie by siekiera lub młotek zostały u nas na dłużej
 11. 12 punktów
  Rozpoczynamy event "Halloween U Wujka". Korzystając z komendy !buy (dostępnej dla każdego gracza) można wybrać opcję "Cukierek albo psikus". Koszt cukierka: $1000 Można go kupić raz na rundę. Dodatki z poprzedniej rundy znikają w kolejnej. Cukierki przydzielane są losowo. Opis i działanie cukierków: Zwykły cukierek - nic się nie dzieje. Cukierek z kokainą - biegasz szybciej i masz więcej HP. Cukierek z marihuaną - chodzisz wolniej, a Twoje obrażenia będą się regenerować. Cukierek z rtęcią - powoli umierasz. Cukierek o smaku krowiej kupy - rzygnąłeś i jesteś cały czerwony. Cukierek z cyjankiem potasu - umarłeś. Cukierek z LSD - kręci Ci się w głowie i widzisz w dziwnych barwach. Cukierek z alkoholem z targu - zatrułeś się metanolem. Oślepłeś. Cukierek z sokiem z gumijagód - zadajesz większe obrażenia. Ptasie mleczko - czujesz się tak lekko, zmiana grawitacji. Cukierek z dziwną substancją - jesteś częściowo niewidzialny. Kinder niespodzianka - dostajesz granat WH. Kinder niespodzianka - dostajesz AWP. Kinder niespodzianka - dostajesz AK47. Kinder niespodzianka - dostajesz Zeus'a. Dziwne pastylki od gracza CSS - nie widzisz celownika. Cukierek o smaku ostrej papryki chili - cały płoniesz. Cukierki dostępne są na serwerach : DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE. Zakończenie eventu 4 listopada 2018 r. Życzymy udanej zabawy na naszych serwerach.
 12. 11 punktów
  Wiem i Wy wiecie jak to umawianie się zaczyna i kończy więc specjalnie wcześniej zaczynam ten temat. Proponuję zlot w okresie letnim, jest dosyć czasu by każdy się nad tym zastanowił. Miejsce: http://kudlacze.pl/ Jest basen, grill, domki 2,3,4 i 6 osobowe w łazienkami. W odleglości 200 - 250 metrów jest schronisko Kudłacze http://www.kudlacze.pttk.pl/ Można tam tanio i dobrze zjeść, jest też możliwość grilowania i wiadomo imprezowania. Domowy obiad kosztuje w granicach 20 zł i żarcie na prawdę jest prima sort. Wiem bo co roku tam jestem 2-3 razy. Wokół piękne lasy, cicho i czyste powietrze. Chętnych wezmę na krótką wycieczkę 1,5 - 2 godziny po lesie do obeserwatorium: https://gorydlaciebie.pl/wyprawy/kudlacze-i-obserwatorium-na-lubomirze/ Dojazd do Krakowa lub Myślenic, potem zorganizuję busa pod samą miejscówkę. Myślę, że do końca lutego można by się określić kto jest wstępnie zainteresowany, potem będę negocjował z właścicielem stawki i zobaczymy czy wszystkim pasują, koniec marca/połowa kwietnia to już deadline bo potem ceny już nas nie będą zadowalać. Wiem, że to daleko dla niektórych, ze swojej strony mogę zagwarantować nocleg w Krakowie (max 4 osoby) for free byście mogli jakoś sobie tą podróż ustawić. Termin do uzgodnienia. Muzę i sprzęt zorganizujemy. Alko do dogadania. Tak samo wyżywienie, mogę zrobić kosztorys ale to po deklaracjach z Waszej strony. Ktoś ma lepszy pomysł? Świetnie, przedstawiać. Osoby poniżej 18 roku mogą wbijać ale nikt z nas nie będzie za nie odpowiadał, także na własne ryzyko
 13. 10 punktów
  Rozpoczynamy event Autosniper weekend Korzystając z komendy !buy (dostępnej przez weekend dla każdego gracza) można zakupić SCAR-20/G3SG1 koszt: $7500 cena tarczy balistycznej zostaje obniżona na $2000 AK47/M4 nie będą dostępne w menu !buy przy okazji czas ładowania laczków został skrócony do 2s Wydarzenie działa na serwerach DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE. Dodatkowo, na serwerze FFA DM będą dostępne w menu !guns, a na serwerach ARENA i ARENA128 zostały dodane rundy na SCAR-20. Zakończenie eventu: 17 czerwca 2019 Życzymy dobrej zabawy!
 14. 10 punktów
  CSS FFA serwer został zamknięty ze względu na długo utrzymujący się brak graczy CSS DD2 serwer zostanie zamknięty 14 lipca 2019, jeśli liczba graczy w dalszym ciągu będzie znikoma DD2 DM serwer został zamknięty ze względu na małą liczbę graczy w jego miejscu powstanie serwer ARENA TR128 z niską liczbą slotów (24) ARENA TR128 serwer będzie dostępny dzisiaj, po godzinie 16:00 wstępna liczba slotów to 24 zapraszajcie graczy z naszej głównej ARENY IP serwera: 193.33.177.123:27015
 15. 10 punktów
  Też. Dobrze że przypomniałaś: L 03/11/2019 - 12:57:53: "eksem<2041><STEAM_1:0:153618873><TERRORIST>" say "to niezly kurwa serwer" L 03/11/2019 - 07:42:32: "☂ gabi ❤ NevereK<5745><STEAM_1:0:146252375><CT>" say "przypierdolony serwer, skacze sobie z repsa na gale z autobany hopa" L 03/10/2019 - 15:49:54: "☂ dysocjacja jonowa<11033><STEAM_1:0:57501930><TERRORIST>" say "poziom serwera utrzymany widze- nadal dno intelektualne tu gra" L 03/10/2019 - 11:11:10: "kael ♥ A<681><STEAM_1:0:33651842><CT>" say "ten serwer schodzi na psy, dodaja jakies bh i ledwo sie runda zacznie a enemy juz u Cb na respie .." L 03/09/2019 - 22:26:06: "AT<1108><STEAM_1:0:28645925><CT>" say "dobra wypierdalm z tego zjebanego serwera dla zjebanych dzieci" L 03/09/2019 - 22:12:04: "AT<1108><STEAM_1:0:28645925><CT>" say "teraz ten serwer jest tak zjebany" L 03/09/2019 - 21:19:20: "Magician<1397><STEAM_1:0:175147487><TERRORIST>" say "chuj nie serwer nie da sie grac" L 03/09/2019 - 12:46:11: "☂ KapselGOD<1806><STEAM_1:1:46815965><CT>" say "co to za zjebany serwer" L 03/09/2019 - 12:28:43: "MasterQ<2466><STEAM_1:1:434360880><CT>" say "zjebał sie serwer " L 03/08/2019 - 17:56:42: "cekuladka 15fps<730><STEAM_1:1:83074990><TERRORIST>" say "niszczą serwer tym " L 03/08/2019 - 17:51:15: "cekuladka 15fps<730><STEAM_1:1:83074990><TERRORIST>" say "to dobrze, bo na tym drugim ich serwerze jest właczone i jest to tak spier dolone,że szok " L 03/08/2019 - 16:43:04: "☂ Lemon;]<918><STEAM_1:0:485168383><CT>" say "Po chuja serwer zepsuli" L 03/08/2019 - 16:43:04: "boy wonder<1463><STEAM_1:1:85871153><CT>" say "admini tego serwa muszą być upośledzenie chyba" L 03/08/2019 - 15:51:48: "blindmana<597><STEAM_1:0:49934722><CT>" say "jebac ten serwer" L 03/08/2019 - 11:29:01: "roman boski<486><STEAM_1:1:118285273><TERRORIST>" say "ten serwer sie zjebal" L 03/11/2019 - 08:46:33: "fxxk<3515><STEAM_1:0:20602480><TERRORIST>" say "zjebali ten server nara" L 03/10/2019 - 02:00:09: "Ziemnior z ogródku<8704><STEAM_1:1:430992456><CT>" say "ten server jest jakiś upośledzony" L 03/09/2019 - 23:25:06: "☂ BatterKnife<2893><STEAM_1:0:9250660><TERRORIST>" say "so uckin shitty server" L 03/09/2019 - 23:21:24: "☂ BatterKnife<2893><STEAM_1:0:9250660><TERRORIST>" say "why is autobhop shitty server" L 03/09/2019 - 17:34:35: "r3<4618><STEAM_1:1:52513863><TERRORIST>" say "report server please" L 03/09/2019 - 16:48:37: "vojin154/TRADEIT.GG/hellcase.com<2378><STEAM_1:1:168151416><CT>" say "this server sucks" L 03/09/2019 - 14:43:23: "☂ adrianiwan1<6145><STEAM_1:1:57659252><CT>" say "zjebany ten server" L 03/08/2019 - 23:27:02: "ABC187 30 fps<2747><STEAM_1:0:107348403><TERRORIST>" say "czemu oni tak skacza co to za pajacerka na tym servie?" L 03/08/2019 - 20:26:20: "kychaxxx<380><STEAM_1:0:428674348><CT>" say "ten server jest rozjebany" L 03/08/2019 - 15:34:35: "☂ Rillert<524><STEAM_1:0:30802641><CT>" say "holy shit this server sucks cock" L 03/08/2019 - 14:42:39: "нαмαи™ ↩ ✡<750><STEAM_1:1:457309299><TERRORIST>" say "zwalony jest ten serv przez bunnyhopa" L 03/08/2019 - 14:09:43: "Eternal Death<1015><STEAM_1:0:195663002><TERRORIST>" say "czas usunac ten server z ulubionych :)" L 03/07/2019 - 13:44:14: "wojTAZ<13043><[U:1:860829491]><TERRORIST>" say "po ch uj to wrzucaja na servery" L 03/07/2019 - 03:37:16: "✪ 1mpuls<317><STEAM_1:1:51692099><TERRORIST>" say "fuck noob server" Decyzją zarządu uwujka.pl za każdą wymienioną wyżej wypowiedź gracz otrzymuje miesięcznego bana. Długość banów sumuje się. @LadyMarmolada miłego wieczoru (znajdź sobie kogoś do pomocy).
 16. 10 punktów
  socialAizy - Cześć! Mógłbym zająć Ci chwilkę, aby przeprowadzić z Tobą wywiad? Aneta Jasne. socialAizy - Super! Może na samym początku chciałabyś coś opowiedzieć o sobie? Kim jest Aneta poza karabinami? Aneta Mam na imię Aneta, mam 23 lata. Obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii. Pochodzę z Elbląga. Pracuje na magazynie z ciuchami i akcesoriami. Poza karabinami interesuję się sportem, a najbardziej - triathlon, lecz jestem zbyt leniwa (od dłuższego czasu) żeby czymś się zająć na dłużej. Jestem szczęśliwą kobietą pod każdym względem. Poza komputerem lubię wyjść na pyszny obiad, iść na spacer albo na zakupy (która kobieta tego nie lubi) Uwielbiam kawę i słodycze - one przytrzymują mnie przy życiu. socialAizy - Czy to właśnie od tych słodyczy wziął się Ciasteczkowy Potwór na Twoim avatarze? Czy może jednak jesteś fanką Ulicy Sezamkowej? Aneta Tak, od tych słodyczy wziął się mój awatar. Zawsze muszę mieć ciasteczka w domu plus oczywiście inne słodycze. Ulicę Sezamkową znam. Mój tata jest fanem tego serialu, więc czasami byłam zmuszona oglądać to po raz setny. Ale dzięki temu mogłam spędzić więcej czasu z rodziną. socialAizy - Triathlon, to musi być super sprawa! Na forum można przeczytać, że Twoimi zainteresowaniami jest jeszcze chociażby pływanie, jak i kolarstwo. Masz jakieś osiągnięcia w tych tematach, czy uprawiasz to bardziej hobbistycznie? Aneta Triathlon trenowałam około 5 lat. Czyli pływanie, kolarstwo i bieganie. Od zawsze ten sport jest w moim sercu. Brałam udział w każdych zawodach razem ze swoją grupą i trenerem na czele na terenie całej Polski. Fantastycznie było wbiec na metę po kilku kilometrach pływania, kilkunastu kilometrach jazdy rowerem plus kilkanaście kilometrów biegu. Człowiek był tak zmęczony po tym a jednak miał jeszcze siłę wykrzyczeć swoje całe szczęście, że ukończyło się zawody. Moim marzeniem jest ukończyć IronMan'a, lecz do tego jest potrzebne dużo pracy i dużo motywacji. Osiągnięcia owszem mam. Kilkadziesiąt medali za sam udział, plus kilkanaście statuetek za podium w swojej kategorii wiekowej. Uwielbiałam patrzeć na ludzi starszych (czyt. 60+), którzy nadal starują w zawodach i dumnie wbiegają na metę. To jest coś pięknego poczuć to samo co oni. Wiesz, w triathlonie nie liczyło się to, żeby ukończyć zawody na jak najlepszym miejscu - tylko żeby je ukończyć, bo to jednak ciężki i wyczerpujący sport. socialAizy - Rozumiem, gratuluję w takim razie i trzymam kciuki za IronMan'a! Należysz do forumowego klubu traktującego o filmach i serialach... masz jakieś ulubione pozycje z kinematografii? Aneta Przede wszystkim lubię Polskie filmy i seriale. Nowe jak i starszej daty. Uwielbiam romanse i dramaty również z zagranicznej sceny. socialAizy - A gust muzyczny? Jaki gatunek mogłabyś polecić ze swojej muzycznej biblioteki? Aneta Słucham głównie polskiego rapu (jestem wielką fanką ReTo). Oczywiście słucham również hitów z radio. Nie pogardzę również zespołami jak np. Lady Pank, De mono lub inne stare znane zespoły. socialAizy - Może przejdźmy do gry, jak i serwerów. Jak zaczęła się Twoja przygoda na uwujka? Od jakiego czasu dzierżysz tu tak wysokie rangi? Aneta Ponad rok temu przed meczem kolega wysłał mi adres IP do serwera Areny. Spodobał mi się klimat tego ''miejsca''. Ludzie byli mili (oczywiście zdarzały się asy). Po pewnym czasie wkroczyłam w życie na forum, bardzo małymi kroczkami. Moje pierwsze podanie na administratora zostało odrzucone. Patrząc na nie teraz wcale nie dziwię się dlaczego (haha). Po miesiącu napisałam kolejne podanie, przyłożyłam się do niego bardziej. Efekt ? Pozytywnie rozpatrzone podanie. Między podaniami, otworzyłam się bardziej do społeczności uwujka, więc więcej osób mnie znało. Po długim czasie dostałam rangę Opiekuna Serwerów. Dostałam masę wiadomości na steam, a najgorsze było to, że update był na forum i nie mogłam się zalogować. Więc musiałam wytrzymać do czasu kiedy wrócę do domu, żeby na spokojnie się zalogować. To była fantastyczna wiadomość. Cieszę się, że mogę współpracować z różnymi ludźmi. Cenię to, że ktoś mi zaufał i powierzył mi tak ważną rolę jaką jest opiekun. socialAizy - Ahh, czyli z tym opiekunem byłaś trzymana w nerwach do ostatniego momentu. Zajmujesz się czymś jeszcze na uwujka, oprócz opieki nad serwerami? Często widać także i twoje decyzje w skargach, czy prośbach o odbanowanie. Aneta Opiekun serwera również rozpatruje sprawy ze skarg czy odbanowań graczy. To jest priorytetowa praca opiekuna. socialAizy - Rozumiem. To już niestety było ostatnie pytanie, jakie przygotowałem. Wielkie dzięki za poświęcony czas! Chciałabyś może kogoś pozdrowić, bądź nominować do kolejnego wywiadu? Aneta Pozdrawiam wszystkich użytkowników uwujka.pl, całą administrację oraz zarząd. Nominuję administratora Sojek do kolejnego wywiadu. Dziękuję. Raz jeszcze wielkie dzięki za udzielenie wywiadu @Aneta! A do odpowiedzi niech powoli przygotowuje się @SojeK . Będę na Ciebie polował w najbliższym czasie!
 17. 9 punktów
  Dobry wieczór! Zachęcony przez @JanuszPszemytnik sprawdziłem, z ilu najwięcej kont grali (a raczej próbowali) u nas pojedynczy gracze. Ranking Zwycięzcy https://rank.uwujka.pl/?steam=1%3A468094550 (20 kont) https://rank.uwujka.pl/?steam=1%3A460835900 (17 kont) https://rank.uwujka.pl/?steam=1%3A458070646 (16 kont) *Jak widać na załączonym screenie dla osób z coraz niższą liczbą kont zaczyna to rosnąć niemal wykładniczo już w okolicach 10 kont. Miłego wieczoru!
 18. 9 punktów
  Drugi BH EVENT i drugi raz świetna zabawa. Poskakaliśmy, pośmialiśmy się, wychodziły niekiedy przezabawne akcje. Osobom, które zawsze stoją w granicach respa, oczywiście - przeszkadzało to, dlaczego? Proste - biegnie gość rozpędzony, a AWP'a którą dostał niestety strzela niecelnie. Świetne urozmaicenie gry, coś się dzieje na serwerach, za co ogromny plus. Nie zauważyłem (przynajmniej na DD2) spadku graczy. Najczęściej grywam w godzinach wieczornych / nocnych, nic się nie zmieniło, nawet mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że było ich nieco więcej. Sumując wszystko, świetna robota Administracji! Weekend BH Częściej!
 19. 9 punktów
  Z dniem dzisiejszym startuje pierwsza faza turnieju Major IEM 2019 w Katowicach. Szesnaście drużyn z całego świata rozpoczyna starcia o osiem miejsc w fazie New Legends. Wszystkie starcia pretendentów dnia dzisiejszego odbywają się w systemie BO1. Pary do pierwszych spotkań wybrane zostały na zasadzie “Player-Selected Seeding”, która polega na tym, że każdy z zespołów został zapytany o ocenę pozostałych piętnastu drużyn. ESL na podstawie tych wyników utworzyło ranking 1-16, który znajduję się poniżej wraz z parami pierwszej rundy. Spotkania wyglądają następująco: fnatic vs ViCi NRG vs Winstrike Cloud9 vs Grayhound NiP vs FURIA ENCE vs Spirit Vitality vs TyLoo G2 vs Veqa Squadron AVANGAR vs Renegades Starcia w fazie New Challengers odbędą się w formacie szwajcarskim, ale z systemem oceny ELO, który zastąpi wykorzystywany na FACEIT London Major system Buchholza. Początkowe punkty ELO przydzielone zostaną zgodnie z wynikami “Player-Selected Seeding” jednak zmieniać się będą wraz kolejnymi spotkaniami. New Challengers Stage potrwa od 13 do 17 lutego. Następnie rozegrana zostanie faza Legend, gdzie czekają już takie zespoły jak: Astralis, MIBR czy Liquid. The New Challengers Stage – Faza Kwalifikacji: czas trwania: 13-17 lutego 2019 ilość drużyn: 16 8 najlepszych drużyn przejdzie do następnej fazy – The New Legends Stage 8 najgorszych drużyn odpada Mecze eliminacyjne i o awans w trybie BO3, reszta BO1 The New Legends Stage – Faza Grupowa: czas trwania: 20-24 lutego 2019 ilość drużyn: 16 8 najlepszych drużyn przejdzie do następnej fazy – The New Champions Stage 8 najgorszych drużyn odpada Pierwsze 4 rundy w systemie BO1, 5 runda meczów w BO3 The New Champions Stage – Faza Pucharowa: czas trwania: 28 lutego – 3 marca 2019 Drabinka pojedynczej eliminacji Wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO3 Uczestnicy: Legendy: Astralis, Natus Vincere, MIBR, Team Liquid, compLexity, BIG, HellRaisers, FaZe Clan Challangersi: Ninjas in Pyjamas, Fnatic, G2 Esports, Vega Squadron, Cloud, TyLoo, ENCE, NRG Esports, AVANGAR, Renegades, Team Vitality, Furia, Team Spirit, Grayhound Gaming, Winstrike Team, ViCi Gaming -1- Środa, 13.02.2019 – pierwsza runda kwalifikacji: FAZA PRETENDENTÓW Godzina Drużyna Wynik Drużyna 13:00 Renegades 16:8 AVANGAR 13:00 Fnatic 9:16 ViCi Gaming 14:10 TyLoo 16:8 Vitality 14:10 Cloud9 16:11 Grayhound 15:20 ENCE 16:10 Spirit 15:20 G2 16:14 Vega Squadron 16:30 NiP 16:6 Furia 16:30 NRG 16:9 Winstrike Środa, 13.02.2019 – druga runda kwalifikacji: FAZA PRETENDENTÓW Godzina Drużyna Wynik Drużyna Status 19:10 Vega Squadron 16:14 Team Spirit Mecz przegranych 0-1 19:10 Vitality 19:17 Grayhound Mecz przegranych 0-1 20:00 AVANGAR 16:14 Furia Mecz przegranych 0-1 20:00 Fnatic 11:16 Winstrike Mecz przegranych 0-1 Godzina Drużyna Wynik Drużyna Status 21:10 Cloud9 3:16 TyLoo Mecz wygranych 1-0 21:10 ENCE 16:6 G2 Mecz wygranych 1-0 22:00 NiP 13:16 Renegades Mecz wygranych 1-0 22:00 NRG 16:6 ViCi Mecz wygranych 1-0
 20. 9 punktów
  Jednym z problemów jaki ostatnio dotyka nasze serwery jest wyrzucanie graczy w trakcie zmiany mapy. Wynika to w pewnym stopniu ze zbyt dużej liczby zapytań wysyłanych do serwera MySQL w trakcie zmiany mapy: zdarzenia OnClientDisconnect, OnClientConnected i OnClientPostAdminCheck następują niemal natychmiast po sobie w trakcie mapy OnClientDisconnect zapisywane są: - czas spędzony przez gracza na serwerze w danej sesji (40 zapytań) - ranga, zabicia i inne dane dostępne tutaj (40 zapytań) - czas spędzony na patrzeniu przez ściany na innego gracza i czas życia (40 zapytań) OnClientPostAdminCheck wczytywane są: - ranga (40 zapytań) - bany (40 zapytań) - liczba przegranych godzin (40 zapytań) W nawiasach podałem liczbę zapytań przy założeniu, że na serwerze jest 40 graczy. Jeśli graczy jest mniej, tych zapytań też będzie odpowiednio mniej i na ogół przy 20 graczach nie będzie to stanowić problemu. Jednak przy 40 osobach na serwerze mamy aż 240 zapytań które pojawią się w ciągu 1-2s. Nie wiem konkretnie z czego wynika dalszy problem, ale prawdopodobnie jest to jedno z dwóch: Wątek odpowiedzialny za wykonanie zapytań wykonuje je kolejno jedno po drugim czekając na odpowiedź - nawet jeśli wykonanie zapytania na serwerze potrwa mniej niż 1ms, to wysłanie i odebranie danych może zająć do 30ms. Jeśli pomnożymy to przez 200, wychodzi ponad 7s. Jednak czasem z różnych powodów wykonanie zapytania potrwa dłużej. Przed wystąpieniem takiego problemu uchroniłoby nas posiadanie serwera MySQL w tej samej sieci co serwer gry, jednak pukawka.pl obecnie daje tu dupy na całej linii i takiej opcji nie oferuje. Drugie możliwe rozwiązanie to używanie lokalnej bazy SQLite, jednak wtedy ranking, rangi itp. byłyby odrębne dla każdego serwera i niedostępne na stronie www. Wątek odpowiedzialny za wykonanie zapytań wykonuje je jednocześnie powodując tak duże obciążenie, że wątek główny/sieciowy serwera się wiesza. Jednoczesne wysłanie tylu zapytań może również opóźniać odpowiedź na nie przez serwer MySQL. Dzisiejsze poprawki wprowadziłem głównie w celu wyeliminowania tego problemu - zapytania wykonywane do tej pory OnClientDisconnect będą od teraz wykonywane po wyświetleniu na serwerze tabeli na koniec mapy jeszcze przed samą jej zmianą. Oprócz tego, z kilku powodów zrezygnowaliśmy z oznaczania graczy free2play: Valve nie poprawiło problemu, przez który każdy nowy gracz CSGO jest rozpoznawany jako f2p nawet jeśli zakupił Prime Upgrade (wspominałem o tym np. tutaj). Znacząco spadła liczba zgłaszanych cheaterów oraz cheaterów. W większości przypadków to nowi gracze ze stażem na naszych serwerach mniejszym niż kilka godzin oszukują - wśród osób które trochę już grają bardzo szybko rozchodzą się wieści, że nasze bany są naprawdę permanentne i nowe konto nie pomoże. Kolory postaci i tagi w tabeli prowokowały innych do zgłaszania takich graczy nawet jeśli nic oni nie zrobili. Zamiast tego, będziemy oznaczać wszystkich nowych graczy w tabeli za pomocą gwiazdki przed nickiem. Dla adminów została również dodana komenda sm_newplayers_print pozwalająca na wyświetlenie w konsoli listy wszystkich graczy z małym stażem na naszych serwerach. Wszystkie serwery zoptymalizowany plugin zapisujący czas spędzony na serwerze (nie dotyczy serwerów CSS) zoptymalizowane zapisywanie rangi (nie dotyczy serwerów CSS) ze względu na niską przydatność usunięty plugin zliczający czas WH usunięte "dodatki" dla graczy f2p dodane API dla innych pluginów zwracające informacje o stażu gracza na naszych serwerach dodany plugin new-players-info: - nowi gracze mają w tabeli gwiazdkę przed nickiem - admini mogą wyświetlić listę nowych graczy w konsoli za pomocą komendy sm_newplayers_print plugin automatycznie banujący w pewnych sytuacjach graczy f2p za zgłoszenia został zmieniony na plugin, który robi to samo dla graczy z niskim stażem zmieniony czas sprawdzania omijania banów starego systemu (code 0312) gracze reklamujący cheaty w czacie, używający autobunnyhoppa, autofire, czy podejrzani o używanie spinhacka są dzieleni na dwie kategorie: 1) gracze z niskim stażem - ban permanentny 2) pozostali gracze - ban 30 dni, a za spinhacka tylko kick zoptymalizowany plugin sprawdzający czy gracz nie omija banów - gracz zostanie sprawdzony tylko raz, po zmianie mapy nie będzie sprawdzany ponownie komenda !testvip nie jest dostępna dla nowych graczy, status f2p nie ma znaczenia usunięte duplikaty widoczne po wpisaniu top
 21. 9 punktów
  Wszystkie serwery aktualizacja 1.0.3 nowego systemu wykrywania omijanych banów - poprawione drobne błędy z wersji testowej poprawione zapisywanie nazwy serwera retakes w logach IP wyświetlanie zdobytych punktów w "nowym" rankingu (rangi MM) nie będzie już możliwe dla adminów (komenda !lr) zmieniona liczba punktów elo przyznawanych do "nowego" rankingu za określone zdarzenia korekta liczby punktów elo topowych graczy* *Na wszelki wypadek mam coś dla Was:
 22. 9 punktów
  Serwery CSGO usunięte autodołączanie do teamu (arena, awp, retakes, gg, dd2 dm, ffa dm) usunięte mapy de_biome i de_subzero z CSGO FFA - gracze narzekali na niski fps naprawiony nóż na arenie w rundach scout/deagle (nie wiem na 100% bo ciężko się dogadać, @Dop3 lub @Aneta info?) usunięte rundy na arenie: negev, 300hp, scar zmiana TR areny 102.4 -> 128 (testowo) usunięte głosowanie nad tabelą poprawka komunikatu vipa na spawnie (czat na FFA, DD2, DD2 OLD, MIRAGE) poprawki reklam w hincie (FFA, DD2, DD2 OLD, MIRAGE) Serwery CSS zmiana ilości gotówki VIP przyznawanej na koniec rundy: $1000 -> $800 nowe reklamy w hincie Wszystkie serwery usunięte rozszerzenie accelerator Napisałem również nową webaplikację z dostępem tylko dla opiekunów ANALizator loguff aplikacja chroniona hasłem przeszukiwanie logów z ostatnich 30 dni na wszystkich serwerach pobieranie logów archiwizacja logów z poprzednich miesięcy "wydruki" są automatycznie sortowane od najnowszych do najstarszych można wyszukać dodatkowe słowo razem z podstawową frazą (np. steamid) , np. say - wypowiedzi gracza killed - zabicia gracza i zabici przez gracza voteban, votegag, votemute - tłumaczyć chyba nie trzeba zgłosił - reporty purchased - kupiona broń disconnected - wyszedł z serwera (przymusowo lub samodzielnie) switched from team - zmiana drużyny Także drodzy gracze - miejcie się na baczności! Opiekunowie czuwają razem z systemem!
 23. 9 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia AWP (StatTrak™) | Robaczy bóg. (Zbadaj w grze) Losowanie odbędzie się 30.09.2018 Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2018/09/30 20:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. Powodzenia ! Tym razem sponsorem nagrody jestem ja
 24. 8 punktów
  Wieczory i poranki z VIPem Cześć! Ruszamy z kolejnym eventem. Każdy gracz może korzystać z VIP'a codziennie od 23:00 do 11:00. Wystarczy tylko dodać do swojego nicku na Steamie dopisek "uwujka.pl". Aby włączyć sobie VIPa: Ustaw w swoim nicku na Steamie dopisek uwujka.pl Przykładowo, jeśli Twój nick to: Andrzej zmieniasz go na: Andrzej uwujka.pl Wejdź na serwer. Jeśli już jesteś na serwerze, wyjdź z niego, odczekaj minutę i wejdź ponownie. VIP będzie działać codziennie, w godzinach 23:00-11:00 czasu serwerowego (thetime w czacie). Na serwerze nie zobaczysz dopisku uwujka.pl w swoim nicku. Działanie VIP'a potwierdza komunikat pokazujący się chwilę po wejściu na serwer, oraz widoczna gwiazdka w czacie: Event będzie aktywny do niedzieli, 24 marca 2019. Miłej gry!
 25. 8 punktów
  Grecja jest fascynująca ale poprawnie pisze się "w Atenach", swoją drogą przepiękne miasto tylko smog bardzo duży. Witaj i miłej zabawy.
 26. 8 punktów
  Cześć! Jeśli zastanawialiście się kiedyś ile może zająć doręczenie paczki do wybranego paczkomatu firmy inpost... poniżej znajdziecie odpowiedź: Żeby wszystko było fair, muszę tutaj wspomnieć o kilku faktach. Do tej pory wszystkie paczki docierały w ciągu 3 dni. Na ogół paczkomat który wybrałem był przepełniony -> otrzymywałem pytanie czy zgadzam się na dostarczenie do innego, wskazanego paczkomatu/punktu na co się zgadzałem. Tym razem nie zostałem poproszony o zgodę na dostarczenie paczki do alternatywnego punktu, po prostu przyszła informacja że mogę ją odebrać w miejscu XXX Wspomniane wyżej miejsce XXX to nic innego jak sklepik monopolowy... Powiedzmy że nieczęsto bywam w takich miejscach, ale już pomijając to - nie było to nawet w mojej okolicy, ani po drodze. Oprócz tego w pobliżu nie było parkingu, więc stwierdziłem że mam to w dupie i wolę zaczekać kilka dni... z których jak widać zrobiło się prawie kilkadziesiąt Oczywiście gdyby na tej paczce zależało mi trochę bardziej niż w ogóle, zrobiłbym sobie spacer do w.w. monopolowego. Jak widać cierpliwość się opłaca - paczka w końcu dotarła! (po 23 dniach) Chciałbym teraz powiedzieć, że pomimo tej sytuacji udało mi się nie rzucić ani jedną kurwą, ale niestety - to nie koniec historii Wracając z pracy podjechałem do paczkomatu. Bateria w moim iPhonie miała "jeszcze" 13%... Wysiadam z samochodu, odblokowuję ekran i... ZGON. iPhone postanowił zrobić mi psikusa. Te 13% to chyba sobie z fusów wywróżył przy założeniu, że będzie pracować w temperaturze 20 stopni. Niestety leżąc przez 10 minut w zamarzniętym samochodzie z 13% w kilka nanosekund po włączeniu wyświetlacza zrobiło się 0% i nastąpił natychmiastowy ZGON. Jak już się pewnie domyślacie nie miałem ładowarki (a raczej przejściówki do urządzeń Apple). Mniej więcej po rzuceniu trzecią kurwą i czwartym "JA PIERDOLE" odkręciłem ogrzewaniem na maksa i telefon udało się uruchomić, a paczkę w końcu odebrać A jakie są Wasze doświadczenia z paczkomatami? Pochwalcie się poniżej
 27. 8 punktów
  Po wielu analizach statystyk doszliśmy do wniosku, że najlepszym wyznacznikiem stałego gracza naszych serwerów jest posiadanie przez niego statusu VIP przy jednoczesnym braku aktywnych gagów. Warto tutaj wspomnieć, że taki status może otrzymać u nas każda osoba zupełnie za darmo - wystarczy zgłaszać nam problemy na serwerach, cheaterów i aktywnie uczestniczyć w życiu naszej społeczności. Można też po prostu być kobietą, albo zajmować topowe miejsca w "starym" rankingu - czyli rank na danym serwerze, który promuje stałych graczy. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z tworzenia dodatkowej grupy, którą wcześniej rozważaliśmy: SOMO - Serwerowe Oddziały Milicji Obywatelskiej zostały anulowane. Zamiast tego, większe uprawnienia na serwerach otrzymają stali gracze. Wszystkie serwery od teraz głos każdego VIPa w voteban/votemute/votekick/votemap liczy się potrójnie - czyli np. jeśli VIP wpisze voteban na pewnego gracza, to automatycznie ten gracz dostaje od razu 3 votebany nieznacznie zmniejszyliśmy procent oraz minimalną liczbę głosów wymaganych w voteban/votekick/votemap podnieśliśmy maksymalną liczbę voteban/votemute/votekick/votemap przysługujących każdemu graczowi na mapę plugin testvip został poprawiony: - został usunięty błąd występujący po aktualizacji f2p - zwykli gracze nie mogli testować VIP'a, teraz już mogą - została usunięta reklama !testvip pojawiająca się 30s po wejściu gracza na serwer - zostały dodane tłumaczenia pl/en - poprawki kolorów zostało wdrożone testowe rozwiązanie problemu z resetowaniem się rangi - nie obiecuję, że to ostatecznie te problemy wyeliminuje, ale na pewno jeszcze przed końcem roku zrobię duży update rang i problem wtedy zostanie ostatecznie naprawiony po zbanowaniu gracza, w czacie na serwerze pojawi się krótki, ale zrozumiały komunikat o tym fakcie - mam nadzieję że pomoże to graczom zauważyć jak skuteczne są nasze systemy banowania cheaterów, a dzięki temu podniesie morale gracze oraz utnie zbędne dyskusje czy votebany ciągnące się nieraz jeszcze 10 minut po tym, jak gracz dostał bana drobna poprawka systemu SOS/wykrywania omijania banów - został wyłączony tryb debug ponieważ przez ostatnie 3 tygodnie nie stwierdziliśmy ani jednego błędu kolory postaci graczy f2p zostały zmienione na bardziej jaskrawe: gracze ns będą traktowani jak gracze f2p i podlegają tym samym ograniczeniom DD2, DD2 OLD, FFA, AWP, GG, MIRAGE usunięty zestaw Janusza mechanika, ponieważ powodował problemy - jest to możliwe do naprawy w przyszłości, ale aktualnie nie mam na to czasu Forum Ze względu na ogromną ilość spamu jaką dostawałem w prywatnych wiadomościach, przyciski "Wiadomość" zostały ukryte na moim profilu, w postach itp. Wciąż można kontynuować rozpoczęte wątki rozmów, można też zacząć nowe jeśli dany post na forum zawiera link do wysłania mi wiadomości. Możecie mi wierzyć lub nie, ale na prawdę nie mam czasu zajmować się głupotami - najbardziej tracili na tym gracze, gdy ktoś zawracał mi głowę i nie mogłem zająć się czymś ważniejszym, wymagającym szybkiej poprawy - np. na serwerach. We wszelkich innych sytuacjach, gdy post nie zawiera linku do wysłania mi PW - należy szukać pomocy na forum. Większości opisanych zmian niestety nie miałem czasu przetestować, dlatego proszę aby sprawdził je @Shirke z pomocą @Dop3 i ewentualnie inne chętne osoby. Dajcie znać, gdyby były jakieś problemy.
 28. 7 punktów
  Forum po wejściu na profil każdego użytkownika, domyślnie wyświetlana jest zakładka "Profil Steam" na profilu użytkownika, w zakładce Steam dodane przyciski: ranking (można tu również sprawdzić konta smurf danego gracza, wykryte przez nasz system) bany uciszenia Sourcebans [www] bany usunięte wyświetlanie steamid3 [U:1:1111] usunięty wiersz z linkiem do profilu Steam dodany wiersz "Linki": Steam (profil Steam gracza, poprawiony przy okazji na https) Ranking Uciszenia dla adminów dodane automatyczne wyszukiwanie banów z tym samym adresem IP uciszenia usunięte wyświetlanie steamid3 [U:1:1111] usunięty wiersz z linkiem do profilu Steam dodany wiersz "Linki": Steam Ranking Bany
 29. 7 punktów
  No już bez żartów Ale weekend będzie, wkrótce się tym zajmę.
 30. 7 punktów
  Rada wsłuchuje się w głos ludu z uwagą, z tego co mi wiadomo
 31. 7 punktów
  Wszystkie serwery zimowe dodatki zostały usunięte (śnieżki itp.) dostęp do komendy !testvip został zresetowany - każdy może jej użyć, nawet jeśli wcześniej już wykorzystał tę możliwość
 32. 7 punktów
  Cześć. Postanowiłem, że podzielę się trochę tym co robię. Film realizowany w ramach projektu "Pod Ścianą Umysłu". Się pochwalę, że scenariusz mój, GoPro na mojej głowie, a Włodek załatwiony przeze mnie!
 33. 7 punktów
  Cześć, statystyki za kolejne dni ilości banów w naszej sieci.
 34. 7 punktów
  Uruchomiłem dzisiaj kolejny system zabezpieczający serwery przed nieuczciwymi graczami. Ze względu na to, że nie da się przed nim uchronić w kilku słowach opiszę Wam jak działa. Każdy gracz wchodzący na nasze serwery, po pewnym czasie jest sprawdzany - a konkretnie jego profil na Steamie. Jeśli gracz otrzyma nowego VAC bana i będzie to w okresie, gdy grał na naszych serwerach jego konto zostanie zbanowane w naszym Sourcebans. Na tym etapie niektórzy z Was zastanawiają się "Po co, skoro i tak ma VAC i nie może wejść na serwer?". Wszystko się zgadza, ale jak kupi nowe konto, a na tym nie miał u nas bana to co? To grałby dalej. Jeśli zakupi CSGO na nowym Steamie i wejdzie na nasze serwery, zostanie sprawdzony przez nasze dwa systemy weryfikujące graczy i w 97% przypadków wykryty (stary system i nowy system). Gracz otrzyma bana na nowe konto Steam. Oczywiście jeśli gracz otrzymał VAC bana dawno temu i wchodzi na nasze serwery już z VAC banem, nie ma się czego obawiać. Zbanowani gracze z ostatnich 2 tygodni: klik. P.S.: Średnio 10 graczy naszych serwerów każdego dnia dostaje blokadę VAC.
 35. 7 punktów
  Witam serdecznie. Dzisiejszego dnia, parę minut po godzinie 18:00, na Waszym serwerze CS:S FFA gracze, którzy mieli to szczęście akurat znajdować się na nim, usłyszeli komunikat Pana:" Dop3" mówiącym o tym samym co w sobotę poinformował nas Root na forum. Dla tych, którzy nie są w temacie pozwolę sobie zacytować Root-a:" Wsparcie dla serwerów CSS zostało zakończone. Nie będą wprowadzane na nich już żadne poprawki ani aktualizacje. Temat oraz dział serwera zostaje zamknięty." Odnosząc się do powyższego chciałbym w imieniu swoim jak i społeczności grającej na w/w serwerze poruszyć ten temat. Otóż jak wszystkim graczom wiadomo (w każdej możliwej grze multiplayer, tam gdzie już choć na chwilę człowiek zapuścił korzenie), są lepsze czasy serwerów jak i gorsze. Oczywiście świetlne lata sam i podmiot sprawy czyli Counter Strike Source ma za sobą. Przecież wszystko przemija, jak to było z 1.6 ,teraz jest z Sourcem a zapewne po kilku latach będzie i Globalem. Jednak w każdej choćby z tych trzech wymienionych gier jest pewna rzesza ludzi, która strasznie przyzwyczaiła się do siebie, do gry, do klimatu panującego na serwerach, do tego wszystkiego co może właśnie nam zafundować ten rodzaj odskoczni od czasami szarej rzeczywistości... Na Waszym serwerze zbudowaliśmy sobie pewnego rodzaju więź koleżeńsko - przyjacielską, gdzie owszem odchodząc od reguły poniosą nas niekiedy jakieś nerwy, które skutkują czasami jakimś banem, ale czy w życiu realnym nie mamy podobnych sytuacji, gdzie aż to jakże popularne przez Polaków słowo na "k" aż prosi się by opuścić nasz aparat gębowy? Tak i tu na Waszych serwerach jak stara dobra rodzina czasami kogoś sprostujemy, zwrócimy uwagę czy to w sposób kulturalny czy ten mniej przyjemny, pochwalimy czy odpuścimy sobie dalszą konwersację. Jak sami wiecie przebywanie na takim serwerze to nie tylko sama gra, sprawdzenie swoich umiejętności z innymi graczami MP, ale właśnie ta chęć rozmowy a przy tym miło spędzenia czasu. Dlatego właśnie proszę Szanowne władze o przemyślenie swej decyzji i może jednak jeszcze raz rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw dotyczących serwerów CS:S. Proszę o nielikwidowanie ich i możliwość dalszego radowania się ze wspólnego grania na Waszych serwerach. Ps. Mam nadzieję, że obrany został dobry dział na owy post. Ps. 2 Liczę, że podpiszą się pod moim postem gracze z Waszych serwerów. Z poważaniem - Baki
 36. 7 punktów
  Serwery CSGO zmieniona liczba punktów elo wymaganych do otrzymania rang wyższych od MGII poprawione clantagi nietypowych rund na arenie usunięty dźwięk obniżenia rangi dźwięk wyższej rangi zmieniony na standardowy z MM'ów aktualizacja fraz sos_autogag przywrócone pokazywanie rang po 10 zabiciach/zgonach, zamiast 50 poprawka pluginu "starego" rankingu - usunięte zbędne obliczenia tickrate na ARENIE testowo zmieniony: TR102.4 -> TR64 zmiana liczby slotów na ARENIE: 37 -> 41 kolejna poprawka rang - poprawiony błąd logiczny, przez który rangi aktualizowały się tylko raz / połączenie (powinienem przestać pisać pluginy jak zasypiam...); kilku(nastu?) osobom zostaną skorygowane punkty pole "GRA" na Steamie dla naszych serwerów zostało zmodyfikowane: Jeśli macie jakieś propozycje co możemy tu napisać, dajcie znać poniżej. czas po zakończeniu rundy, a przed rozpoczęciem kolejnej został wydłużony z 3 do 4 sekund (aby nie obcinało dźwięku gry "CT Win") na serwerach: ARENA, AWP, GG, RETAKES Wszystkie serwery tymczasowo wyłączone gwiazdki/kolory w czacie - w ciągu kilku dni zostaną zastąpione nowym, wydajniejszym pluginem spadochron tymczasowo wyłączony - znalazłem poważny problem wydajnościowy
 37. 7 punktów
  Już wkrótce prawdziwy HIT na serwerach CSGO!
 38. 6 punktów
  ARENA / ARENA128 jeśli dwóch graczy przeżyje na jednej arenie, zwycięzcą zostaje losowa osoba, a nie CT jak to było wcześniej rundę wygrywa losowy team, a nie TT jak dawniej
 39. 6 punktów
  Mała próbka nadchodzących zmian na forum: Na profilu każdego gracza w zakładce profil Steam znajdziecie przycisk "Sourcebans", który przeniesie Was do banów danego gracza. Oczywiście to tylko test, przycisk nie zostanie dokładnie w tym miejscu. Kodowanie zrobione, teraz zostały kwestie kosmetyki *Aktualnie działa tylko na ciemnym stylu. **Będą też inne przyciski, np. uciszenia, ranking.
 40. 6 punktów
 41. 6 punktów
  Serwer: np. COD MOD, TR to raczej kwestia dowolna, zależna od wielu czynników. Co do ilości slotów wszystko zależy od ilości chętnych. Pamiętam że w CS 1.6 ten rodzaj modu cieszył się dużym zainteresowaniem i przy 25 ciągle był pełen (oczywiście, poza godzinami 2-8 nad ranem ale to raczej oczywiste), natomiast w GO nie miałem jeszcze okazji testować Argumentacja: JailBreak również jest dobrym pomysłem, natomiast ja całym serduszkiem będę za COD MODem. Zaczynając swoją przygodę w CSie ten typ moda był jednym z pierwszym na których grałem. W starej 1.6 na serwerze był ogrom ludzi i ciężko było się w ogóle dostać przez wzgląd na ich liczbę, tyle że nie wiem jak to będzie tutaj. Do tego o ile to możliwe dorzuciłbym klasy postaci (każda posiadająca inne wyposażenie), ich statystyki np. inteligencja, kondycja, zręczność itd. i każda by za coś odpowiadała, dla przykładu; kondycja - im więcej punktów dodamy w nią tym szybciej się poruszamy. Co do klas, np. załóżmy że klasa postaci nazywa się "Medykiem", miałaby ona broń np. SG 553 i do tego apteczkę, którą rzucając na ziemi leczy zarówno siebie jak i osoby będące w jej pobliżu. Odnośnie tych punktów rozdawanych w statystyki, skąd one w ogóle? Ano oprócz klas postaci i ich statystyk byłyby też poziomy doświadczenia (lvl) dla każdej klasy, które przyznawane będą za zabijanie przeciwników, następnie można je "wydać" na staty wspomniane powyżej. Oczywiście jest to moja luźna propozycja, co czas przyniesie - nie wiadomo.
 42. 6 punktów
  Czas na sjestę! - czyli dlaczego powinieneś zażyć trochę drzemki przed kolejną grą. Sen to nieodłączny element życia każdego z nas. Wszyscy muszą spać, aby odpowiednio się zregenerować i przygotować na trudy kolejnego dnia. Być może o tym nie wiedziałeś, ale równie ważna jest dla Ciebie... drzemka! Hiszpańska sjesta Już niemalże tradycja, szczególnie w krajach Morza Śródziemnego, Hiszpanii czy w strefie klimatu tropikalnego i subtropikalnego. Na drzemkę swoją sjestę przeznacza ponad 16% Hiszpan, a ok 22% korzysta z tego przywileju tylko czasami. Badania przeprowadzone przez Fundación de Educación wykazują, że ponad połowa ankietowanych spędza ten czas w inny sposób. Czy to aby na pewno dobrze? Jak w zegarku... Uwaga, nowy termin! „Okres kontrolowanego wypoczynku” (ang. Controlled Recovery Periods - CRP). Chodzi tu o przysypianie w sposób rozsądny, w pewnym sensie odpowiedzialny. Świadomie kontrolujemy możliwości w ciągu dnia tak, aby je jak najlepiej wykorzystać. Twoją sjestę najlepiej spożytkować na jeden z dwóch sposobów: Pierwszym jest 90-minutowy cykl. Wtedy możesz odbyć podróż po wszystkich fazach snu, zaczynając od pierwszego stadium NREM, do fazy REM. Drugim jest trzydziestominutowy okres kontrolowanego snu. Jesteś wtedy w harmonii z Twoim impulsem i potrzebami Twojego organizmu. Bueno! Oba rodzaje drzemki mają pozytywne działanie. Badania przeprowadzone na jednym z uniwersytetów w Düsseldorfie wykazały, że nawet te najkrótsze usprawniają funkcjonowanie pamięci. NASA natomiast przeprowadziła badania na swoich pilotach, gdzie wyniki wskazywały na poprawę nastroju, zwiększoną fizjologiczną oraz subiektywną czujność. Jednocześnie drzemki mają ogromne znaczenie dla pilotów, którzy latają na dłuższych trasach. Jako pasażerowie wymagamy przecież, aby pilot był w pełni swoich sił. Można też wspomnieć tu sportowców, którzy w przerwie między porannym a popołudniowym treningiem również zażywają takiej regenerującej drzemki. Drzemka ma dwa oblicza… Nie wszystko złoto, co się świeci. Niestety, ale odbycie pełnego cyklu w ramach drzemki ma pewne konsekwencje. Po wybudzeniu często następuje senna inercja, uczucie dezorientacji czy ospałości. Trzeba to brać pod uwagę, jeśli chcesz dobrze rozplanować swoją drzemkę. Zregenerujesz się lepiej niż przy trzydziestominutowym okresie kontrolowanego snu, jednak chwilę Ci zajmie, zanim w pełni się wybudzisz. Czyli… kiedy mam pozwolić sobie na drzemkę? Jeśli mówimy o drzemce popołudniowej, to między godziną 13:00 a 15:00 narasta Twoja presja snu. To właśnie wtedy Hiszpanie robią sobie sjesty, a ty sięgasz po kolejne dawki energetyków, bądź kofeiny. „Guru od snu” Nick Littlehales określa to popołudniowe posypianie jako „drzemkę energetyzującą”, aby zniwelować złą reputację, jaką miała ta praktyka w świecie korporacyjnym. Drugim takim czasem jest okres wczesnowieczorny, między godziną 17:00 a 19:00. Wtedy właśnie wracasz po pracy i warto zregenerować się przed wieczornymi rozrywkami czy spotkaniami z przyjaciółmi. Trzeba tutaj dodać, że najlepszy będzie trzydziestominutowy okres kontrolowanego snu, gdyż pełny cykl może nam potem zaburzyć naturalny nocny sen. Sofa wystarczy? Oczywiście! Niewiele potrzeba, aby dobrze się zdrzemnąć. Tak naprawdę drzemkę możemy sobie uciąć gdziekolwiek. Wystarczy zwykła sofa czy fotel. Owszem, da się zdrzemnąć nawet na siedząco. Dla przykładu wcześniej wspomnieni piloci robią to w kokpicie, w fotelach. Po prostu musisz zadbać o komfort, więc potrzebne jest Ci przynajmniej trochę wyciszone miejsce, z dala od dźwięków telefonów czy TeamSpeak'owych rozmów. Warto tutaj wspomnieć, że nie jest konieczne, abyś zupełnie odpływał. Jeśli nie możesz zasnąć, to wystarczy, że będziesz na granicy snu. Twój mózg już wtedy odpoczywa i regeneruje się. Ale… czy gdzieś jest już to praktykowane? Oczywiście! Przykładowo możesz obejrzeć, jak jest to praktykowane w Google czy Skype. Wydzielone są tam miejsca wypoczynku dla pracowników, gdzie mogą oni odpocząć i uciec myślami od całej harówki, aby następnie wrócić do niej pełni sił. A więc już powinieneś wiedzieć, co możesz zrobić, gdy przysypiasz przed biurkiem, a za oknem jest jeszcze jasno. Są to praktyki wprowadzane w kolejnych firmach czy organizacjach. Warto się zastanowić nad ich zastosowaniem u siebie, aby znacznie polepszyć swój komfort i wydajność … w końcu jesteśmy tylko ludźmi, nie?
 43. 6 punktów
  Tytułem wstępu... Akt przywitania nie należy do moich mocnych stron więc wybaczcie ten miszmasz Nie miałem zbytnio styczności z serwerami społeczności CS:GO od dobrych kilkunastu miesięcy, kiedy to poprzednia sieć "zakończyła swoją działalność", a jakoś nie chciało mi się szukać innej i dobrej. Mam nadzieję że ta, na której obecnie się znajduje i forum do niej należące na którym zamieszczam ten post sprawi, że zostanę tutaj na długie miesiące i w pewien sposób, znowu pozwoli rozwinąć skrzydła. Coś o mnie... Marcin, na tę chwilę mam skończone 20 lat. Interesuje się lotnictwem i z nim wiąże plany na przyszłość, życie etc. W "dawnych" czasach pnąc się po szczeblach (nazwijmy to karierą) dotarłem na "stołek" zastępcy administratora. Jako że już zakończyła swoją działalność 'nie zgrzeszę" wspominając że nosiła nazwę CSŁęczyca [to nie jest reklama - żeby nie było. Trudno przecież reklamować coś, co już nie działa]. Choć nigdy nie wierzyłem że do tego dojdzie, poznałem na swojej drodze ludzi, którzy - jakby nie było - obdarzyli mnie zaufaniem i powierzyli tak odpowiedzialne zadanie. Nigdy bym nie przypuszczał że zaczynając od zwykłego admina serwera stanę się w końcu Junior Admin'em (był to u Nas zastępca H@), zwłaszcza, że gdy otrzymywałem admina serwera miałem staż na forum wynoszący plus/minus 4-6 tygodni. Mam nadzieję (i szczerze w to wierzę) że sprostałem wymaganiom jakie dali mi moi 'poprzednicy', mam też nadzieje, że i tutaj z czasem coś sobie wypracuje i osiągnę. Dlaczego postanowiłem wrócić na serwery społeczności i założyć tutaj konto... Pierwszym czynnikiem było to, że na poprzedniej serwerowni poznałem masę pozytywnych ludzi, którzy sprawili, że moje "CSowe życie" nabrało kolorowych barw, chciało mi się w niego grać, zawarłem znajomości, które zachowuję aż po dzień dzisiejszy. Drugim natomiast jest to, iż aby można było coś osiągnąć poza przegranymi godzinami na danym serwerze wymagane również jest konto tutaj. To jest miejsce gdzie należy się przedstawić, zacząć nawiązywać znajomości, zanosić ludziom pomoc, wsparcie etc. Czego oczekuję, bądź inaczej - jakie mam plany... Myślę że jak każdy mam swoje oczekiwania, plany. Moje pewnie są dość ambitne, ale cóż... Powinniśmy przecież mierzyć wysoko, prawda? Uradowałoby mnie już samo to, że poznałbym kolejnych porządnych i oddanych sprawie ludzi, dzięki którym moje dawne samopoczucie wróciłoby i zostało na dobre. Jasne, mam też te ambitne, w których chciałbym zdobyć zaufanie Administracji, wypracować sobie pewnego rodzaju szacunek i któregoś dnia zacząć od admina, a potem kto wie... Może nawet zostać Moderatorem? Na zakończenie... Wierzę że Nasza współpraca będzie czymś trwałym i pięknym zarazem. Pragnę wszystkich pozdrowić i przywitać bardzo głośno i życzliwie, no i oczywiście - życzyć Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Rithorax Post scriptum... Do zobaczenia na CS:GO FFA.
 44. 6 punktów
  Wszystkie serwery od teraz zapisujemy logi reklam cheatów wpisanych w czacie przez osoby z gagiem gracze podejrzani o używanie spinhacka są dzieleni na 2 kategorie: - gracze f2p - są banowani - gracze normalni - są kickowani dodatkowo gracze ze zbyt dużą czułością myszki są kickowani GG zbędne apteczki już nie wypadają na ziemię, poprawione drobne błędy AWP dodane prawidłowo działające apteczki (nikt nie zgłaszał wcześniej, że ich nie było) ARENA nie pojawiają się już dodatkowe apteczki wypadające na ziemię, jeśli gracz posiada już jedną dodana runda na pięści dodana runda na tomahawki - gracze co sekundę dostają nową siekierę, którą mogą rzucać w przeciwnika lub atakować tak jak nożem próba poprawienia crashy graczy przy zmianie mapy DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE apteczki/c4 nie są już usuwane na końcu rundy, dodatkowo nie pojawiają się już zdublowane apteczki wypadające na ziemię na spawnie usunięte kilka zbędnych reklam w czacie, które pokazywały się graczom VIP, np. Otrzymałeś 1000$ na koniec rundy (VIP) HS DM Ze względu na niską popularność serwera, postanowiłem trochę urozmaicić na nim rozgrywkę. Pamiętacie nasz testowy serwer WH? Cierpiał on na kilka problemów: mało graczy, być może ze względu na długi czas oczekiwania po śmierci niska wydajność przy większej liczbie graczy bug z nieznikającym obrysem postaci gracza Te problemy udało mi się wyeliminować gdy tworzyłem podobny plugin na HS DM. Dodatkowo, każdy dostaje losowy kolor Serwer wciąż pozostaje HS only, zatem mimo widzenia kogoś przez ściany rozgrywka wcale nie jest taka łatwa i nie opiera się tylko na refleksie, jak to było w przypadku serwera WH. Problemy, nad którymi pracujemy resetujące się rangi resetujący się ranking (brak związku z rangami) trzy razy większe zużycie pamięci przez każdy serwer w porównaniu do okresu przed updatem f2p - prawdopodobnie mamy tu do czynienia z wyciekiem pamięci crashe dużych serwerów raz na 2-3 dni wynikające prawdopodobnie z punktu wyżej crashe graczy przy zmianie mapy zbyt długa zmiana mapy na Arenie i Mirage, przez co gracze albo są wyrzucani, albo serwer jest restartowany ponieważ zbyt długo nie odpowiadał
 45. 6 punktów
  Cześć. Na plus: - kandydat ma dużo przegranych godzin w ciągu ostatnich 2 lat - brak banów - tylko jedno uciszenie Na minus: - ZEROWA aktywność na forum - nie podoba mnie się to przywitanie, jak i próba nadrobienia zaległości w kilka nanosekund Póki co jestem na nie. Miłego wieczoru!
 46. 6 punktów
  Jak co roku wybrałem się na imprezę świąteczną, która organizowana jest przez firmę w której pracuję. I jak zawsze wziąłem udział w darmowej loterii fantowej, gdzie wygrać można butelkę taniego wina, kalendarz na przyszły rok lub długopis i worek na zakupy. Jakież NIE było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem gościa niosącego kartkę w moją stronę. Super, pewnie jakiś badziew za 50 centów, albo dyplom dzielnego pracownika - od razu pomyślałem. Tylko że, uśmiech tego typa coś mi nie pasował i wiecie co? JAKIEŻ BYŁO moje zdziwienie, gdy zobaczyłem co jest napisane na kartce. TAK! To bon na 1/2 tuszy wieprzowej do odbioru do czerwca 2019 ... I nie mam tutaj na myśli pięknych porcji mięsa, to wielki kawał świni, a raczej jej połowa, zamrożona... Super, wesele w przyszłym roku, można zrobić swojski stół za darmochę, tylko oczywiście jest jedno ale .... JAK TAKI KAWAŁ MIĘCHA PRZEWIEŹĆ 800 KILOMETRÓW?! Chętnie przyjmę numer do wujka Wiesia, który jeździ chłodnią po Niemczech Dla niedowiarków w załączniku foto:
 47. 6 punktów
  Systemy rankingowe dostępne na serwerach uwujka.pl Stary ranking Ranking ten oparty jest głównie na czasie poświęcanym na grze na serwerze - zatem wystarczy dużo grać, aby być wysoko w tabeli. Poziom gry danego gracza (dalej nazywany skillem) ma niewielki wpływ na miejsce w rankingu. Ranking dostępny jest dla każdego serwera osobno - przykładowo można być top1 na serwerze DD2, a na FFA zajmować np. 160 miejsce. Ranking ten funkcjonuje na naszych serwerach jeszcze od czasów CSS. Początkowo próbowaliśmy skonfigurować go zgodnie z ideą rankingu elo - ale gracze tego nie rozumieli i ciągle narzekali, że tracą punkty. Pozostawię to bez komentarza. W każdym razie przez ostatnie 5 lat został skalibrowany tak, aby gracze byli zadowoleni - obecnie narzekań na to nie ma. Po każdym kwartale za miejsca w tym rankingu rozdajemy najlepszym graczom (według założeń tego rankingu) VIP'y (np. TU). Będziemy tę tradycję kontynuować. Nasze miejsce w rankingu danego serwera sprawdzamy za pomocą komendy rank. Dostępne są również bardziej szczegółowe komendy, które znajdziecie w komendzie !sos. Nowy ranking Ten system w przeciwieństwie do starego jest oparty na umiejętnościach gracza - podobnie jak system rang na oficjalnych serwerach matchmaking'owych Valve. Jest to tzw. ranking elo. Za miejsce w rankingu (a konkretnie za liczbę punktów elo) przyznawana jest ranga w tabeli: Aktualnie aby pokazała się ranga, wymagane jest przynajmniej 50 zabić lub zgonów. Będziemy starać się, aby rangi mniej więcej odpowiadały tym na MM'ach - możecie nam w tym pomóc pokazując swoją rangę z MM'ów tutaj. Ranking jest wspólny dla wszystkich naszych serwerów CSGO - na każdym dany gracz będzie miał tę samą rangę. Na serwerach CSS ranking jest osobny - tylko dla graczy CSS. Jak otrzymać wyższą rangę? Musisz przede wszystkim zabijać graczy z wyższą rangą od swojej. Wpływ na rangę mają również wygrane rundy, podniesienie czy podłożenie bomby, headshoty, mvp i liczba następujących po siebie zabić. Dodatkowo parę porad: grając na serwerze ARENA będziemy trafiać przeciwników o zbliżonym skillu - dzięki temu nie stracimy łatwo rangi, ale też tak łatwo nie otrzymamy wyższej grając na serwerach DM możemy bardzo szybko otrzymać wyższą jak i niższą rangę - trafiamy tutaj zupełnie losowych ludzi. Jeśli już mamy dobrą rangę, a zabijają nas akurat gracze z niskimi - szybko ją stracimy na serwerach DD2/FFA/DD2 OLD/MIRAGE/RETAKES grając zespołowo możemy awansować znacznie szybciej Dlaczego w czacie nie ma informacji o moich punktach? Obecnie testujemy różne rozwiązania przyznawania punktów, które pomogą nam lepiej dopasować rangę do danego gracza. Nikt z nas nie lubi spamu, dlatego wczorajszy tryb debug został wyłączony i w czacie nie zobaczycie już żadnych informacji związanych z rangą. W przyszłości być może to zmienimy i damy graczom możliwość wyboru - włączenia lub wyłączenia tych informacji w czacie. Czy można zresetować swoją rangę, lub ustawić sobie wyższą na start? Obecnie nie jest to możliwe. Zobaczymy za jakiś czas. Ciągle dostaję za niską rangę! U mnie coś się zepsuło, zresetujcie to! Zapewniamy Was, że wszystko dla każdego gracza działa tak samo. Pewną frustrację może wywołać fakt, gdy skill nie pozwala na otrzymanie wyższej rangi - niestety, w tym systemie nie możemy nic na to poradzić. Wciąż masz szanse w starym rankingu. Jeśli mimo to uważasz, że coś nie działa prawidłowo - napisz poniżej, sprawdzimy. Miłego wbijania rang!
 48. 6 punktów
  Wszystkie serwery został uruchomiony nowy system wykrywania ominięcia bana: System powstawał kilka dni. Niestety nie mogę podać żadnych szczegółów technicznych, aby nie ułatwiać obejścia bana. Mogę natomiast zdradzić, że system jest niezwykle skuteczny i obecnie żadna inna sieć czy nawet liga esportowa nie korzysta z tak zaawansowanych rozwiązań. Osoby zbanowane za pomocą nowego systemu w powodzie bana otrzymają kod 0315 (lista tutaj) - nie ma możliwości, aby taki ban był nadany przez pomyłkę, tak jak to jest w przypadku starszego systemu z kodem 0312 (lista tutaj), który opiera się głównie na dostawcy internetu danego gracza. Obecnie stary system również będzie działać, jednak nadawać będzie głównie nieprawidłowe bany, ponieważ osoby które faktycznie bez żadnych wątpliwości omijają bana, otrzymają wcześniej bana za pomocą nowego systemu. W przyszłości prawdopodobnie zrezygnujemy ze starego systemu. Przez najbliższe kilka tygodni będę jeszcze przyglądać się banom z kodem 0315, aby upewnić się że nie ma żadnych błędów. bany za omijanie gaga zostały skrócone z 7 dni do 24 godzin - kara była niewspółmierna do winy w czacie została dodana reklama komendy !report został naprawiony wybór języka reklam w czacie, który do tej pory w niektórych przypadkach nie działał prawidłowo plugin banujący (z założenia) cheaterów spamujących reklamami haxów w czacie został zmodyfikowany: - obecnie plugin jest idiotoodporny - nie banuje zwykłych graczy, którzy mają jakieś głupie bindy, chyba że bind znak w znak jest skopiowany z cheata, nie banuje również po wpisaniu w czacie samej nazwy strony z cheatami - przypadkowe boty nie są już banowane, jeśli gracz wyszedł z serwera drobna poprawka reklam na ścianach map
 49. 6 punktów
  Wszystkie serwery dodana wiadomość powitalna: dodany plugin pokazujący dostępne na serwerze komendy i inne informacje (wersja beta); plugin reaguje na komendy !sos / !info / !help / !komendy: Możecie zgłaszać propozycje, co jeszcze powinno się tu znaleźć. dodany nóż w rundach Tank na arenie poprawiony (mam nadzieję) bug z respieniem się kilku osób na arenie tickrate na arenie zmieniony: 128 -> 102.4
 50. 6 punktów
  Serwery CSGO dodane rundy Tank na Arenie - nie będę się rozpisywał, testujcie. Uwagi mile widziane. Pomysł narodził się w 5 minut, plugin powstał w 10 wykryty i usunięty jeden poważny problem na arenie, który mógł powodować lagi update pluginu areny - drobne poprawki zresetowane wszystkie ustawienia graczy na arenie - trzeba wybrać od nowa rundy itp. przy użyciu komendy guns wyłączone zostało wyciszenie odgłosów strzałów z sąsiednich aren - proszę o info czy powoduje to jakieś problemy korekta liczby slotów, z tego co widzę na razie odebrana przez graczy bardzo pozytywnie: DD2 DM 13 -> 19 RETAKES 13 -> 15 spolszczenie HNS zmiana ilości szukających przypadających na chowających się na HNS poprawione dźwięki na HNS (wcześniej nie pobierały się) Więcej grzechów nie pamiętam.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00