Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 26.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 82 punktów
  Cześć! Przygotowałem dla Was kolejny giveaway! Już w niedzielę, 1 marca 2020 StatTrak™ AWP | Mortis znajdzie nowego właściciela! Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Miłej zabawy! Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2020/03/01 18:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. P.S: Przypominam, że jak ktoś chce podarować graczom w giveawayu jakiś item, to jest taka możliwość. Więcej info tutaj. Tak, wtedy Wy otrzymacie serduszka
 2. 54 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia VIP na miesiąc na wszystkie serwery serwery dla 4 osób. Losowanie odbędzie się 15.12.2019r. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator. 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 3. 29 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em! Już we wtorek, 23 kwietnia 2019 roku AWP | Gałęźnica [RYNEK | ZBADAJ W GRZE] znajdzie nowego właściciela! Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Powodzenia! Sponsorem nagrody jest @tR1N. Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/23 21:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 4. 24 punktów
  Cześć! Mam do oddanie grę Assassin's Creed® Origins do aktywacji na Uplay (taki Steam Ubisoftu jeśli ktoś nie wie). Więcej o tej grze Sklep Steam Sklep Uplay Przypominam, że oddaję tutaj wersję którą możecie aktywować tylko na Uplay. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na rozgrywkę, ale nie zobaczycie jej na Waszych kontach Steam. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Losowanie odbędzie się 17 kwietnia 2019, tak aby zwycięzca zdążył ją pobrać przed świętami Miłej zabawy! Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/17 18:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania. 5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum. P.S: Przypominam, że jak ktoś chce podarować graczom w giveawayu jakiś item, to jest taka możliwość. Więcej info tutaj. Tak, wtedy Wy otrzymacie serduszka
 5. 20 punktów
  Witajcie ! Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em, tym razem do zgarnięcia VIP na miesiąc na wybrany serwer dla 3 osób. Losowanie odbędzie się 07.07.2019r. 19:00. Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście: Regulamin 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator. 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los. 3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. 5. W poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 6. 18 punktów
  Rozpoczynamy event Majówka U Wujka Korzystając z komendy !buy (dostępnej dla każdego gracza) można wybrać opcję "Grilluj z wujkiem". koszt: $1000 opcji można użyć raz na rundę dodatki z poprzedniej rundy znikają w kolejnej dodatki przydzielane są losowo. Opis wszystkich dodatków możliwych do wylosowania znajdziecie poniżej. Wydarzenie działa na serwerach DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE. Zakończenie eventu: 6 maja 2019 Życzymy dobrej zabawy!
 7. 15 punktów
  Na prośbę graczy, ponownie dla Was weekendowy evencik - Bunny Hop Weekend! Wystarczy przytrzymać spację aby skakać bez przerwy, jak na skryptach Dodatkowo, jeśli chcecie zrobić prawdziwego bunnyhoppa, należy też na przemian podczas biegu/skoku wciskać A+obrót myszą w lewo i D+obrót myszą w prawo. Poniżej znajdziecie jeszcze kilka filmików o bunny hoppach w csgo. Jak zwykle prosimy o wasze opinie. Może chcecie jakieś inne eventy w przyszłości?
 8. 14 punktów
  Witam serdecznie, Jako właściciel Fragujemy.com bardzo się cieszę z tego historycznego faktu! Mam nadzieję, że pokażemy wszystkim na scenie Counter-Strike ( i nie tylko! ), że potrafimy budować coś wspólnie razem dla dobra wszystkich. Pozdrawiam społeczność uWujka.pl, Do zobaczenia wkrótce!
 9. 11 punktów
  🤝 Połączenie sił z "Fragujemy.com" Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z jedną z najdłużej utrzymujących się sieci Counter-Strike – Fragujemy.com Dzięki Naszej współpracy chcemy zapewnić wam jeszcze więcej możliwości spędzenia czasu na Najlepszych Serwerach Counter-Strike oraz podziękować za to że jesteście z nami od tylu lat. Gracze i admini z obu projektów już niedługo będą mogli uczestniczyć we wspólnie organizowanych wydarzeniach takich jak: konkursy, eventy czy turnieje dzięki którym mamy nadzieję na co raz to lepszą zabawę. Celem naszej kooperacji, będzie nie tyle organizowanie wydarzeń, ale także wzajemna pomoc i dalsze rozwijanie wartościowych projektów. Liczymy na owocną współpracę oraz że przede wszystkim wyjdzie ona na dobre Wam i z jeszcze większą ochotą będziecie odwiedzać Nasze serwery. Pozdrawiamy!
 10. 11 punktów
  Drodzy Wujkowicze, Kolejny raz z tej strony właściciel - Fragujemy.com! W ramach rozpoczęcia współpracy z Wami pomyślałem, że każdemu z Was, kto zarejestruje się u nas na forum konto Premium na okres 1 miesiąca! Dla Administracji wyjątek - Premium bez limitu! Pozdrawiam
 11. 10 punktów
  Idąc tym tropem mogę zaoferować usługę spierdolenia trusfactora tak że wejdzie na minus praktycznie
 12. 10 punktów
  Wieczory i poranki z VIPem Cześć! Ruszamy z kolejnym eventem. Każdy gracz może korzystać z VIP'a codziennie od 23:00 do 11:00. Wystarczy tylko dodać do swojego nicku na Steamie dopisek "uwujka.pl". Aby włączyć sobie VIPa: Ustaw w swoim nicku na Steamie dopisek uwujka.pl Przykładowo, jeśli Twój nick to: Andrzej zmieniasz go na: Andrzej uwujka.pl Wejdź na serwer. Jeśli już jesteś na serwerze, wyjdź z niego, odczekaj minutę i wejdź ponownie. VIP będzie działać codziennie, w godzinach 23:00-11:00 czasu serwerowego (thetime w czacie). Na serwerze nie zobaczysz dopisku uwujka.pl w swoim nicku. Działanie VIP'a potwierdza komunikat pokazujący się chwilę po wejściu na serwer, oraz widoczna gwiazdka w czacie: Event będzie aktywny do do końca listopada. Miłej gry!
 13. 10 punktów
  Już od Piątku (22.11.2019) wraca do Nas ponownie weekendowy evencik - Bunny Hop Weekend! Wystarczy przytrzymać spację aby skakać bez przerwy, jak na skryptach Dodatkowo, jeśli chcecie zrobić prawdziwego bunnyhoppa, należy też na przemian podczas biegu/skoku wciskać A+obrót myszą w lewo i D+obrót myszą w prawo. [Instrukcja jak skakać u dołu tematu] Ciekawostka! Możliwość skakania będzie również u naszych partnerów Fragujemy.com Ale to nie wszystko! Ostatnio usprawniliśmy trochę nasz ranking i pojawiła się nowa kolumna "Zabicia podczas skoku". Na czas eventu dla osób, które wykażą się największą zwinnością i uzyskają najwięcej zabójstw w skoku czekają nagrody. 🥇 Najzwinniejszy killer - VIP na 30 dni. 🥈 Miejsce drugie - VIP na 14 dni. 🥉 Miejsce trzecie - VIP na 7 dni. Więc zapraszamy do udziału i życzymy wielu zabójstw! Poniżej znajdziecie jeszcze kilka filmików o bunny hoppach w csgo.
 14. 10 punktów
  Rozpoczynamy event Autosniper weekend Korzystając z komendy !buy (dostępnej przez weekend dla każdego gracza) można zakupić SCAR-20/G3SG1 koszt: $7500 cena tarczy balistycznej zostaje obniżona na $2000 AK47/M4 nie będą dostępne w menu !buy przy okazji czas ładowania laczków został skrócony do 2s Wydarzenie działa na serwerach DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE. Dodatkowo, na serwerze FFA DM będą dostępne w menu !guns, a na serwerach ARENA i ARENA128 zostały dodane rundy na SCAR-20. Zakończenie eventu: 17 czerwca 2019 Życzymy dobrej zabawy!
 15. 10 punktów
  CSS FFA serwer został zamknięty ze względu na długo utrzymujący się brak graczy CSS DD2 serwer zostanie zamknięty 14 lipca 2019, jeśli liczba graczy w dalszym ciągu będzie znikoma DD2 DM serwer został zamknięty ze względu na małą liczbę graczy w jego miejscu powstanie serwer ARENA TR128 z niską liczbą slotów (24) ARENA TR128 serwer będzie dostępny dzisiaj, po godzinie 16:00 wstępna liczba slotów to 24 zapraszajcie graczy z naszej głównej ARENY IP serwera: 193.33.177.123:27015
 16. 10 punktów
  Też. Dobrze że przypomniałaś: L 03/11/2019 - 12:57:53: "eksem<2041><STEAM_1:0:153618873><TERRORIST>" say "to niezly kurwa serwer" L 03/11/2019 - 07:42:32: "☂ gabi ❤ NevereK<5745><STEAM_1:0:146252375><CT>" say "przypierdolony serwer, skacze sobie z repsa na gale z autobany hopa" L 03/10/2019 - 15:49:54: "☂ dysocjacja jonowa<11033><STEAM_1:0:57501930><TERRORIST>" say "poziom serwera utrzymany widze- nadal dno intelektualne tu gra" L 03/10/2019 - 11:11:10: "kael ♥ A<681><STEAM_1:0:33651842><CT>" say "ten serwer schodzi na psy, dodaja jakies bh i ledwo sie runda zacznie a enemy juz u Cb na respie .." L 03/09/2019 - 22:26:06: "AT<1108><STEAM_1:0:28645925><CT>" say "dobra wypierdalm z tego zjebanego serwera dla zjebanych dzieci" L 03/09/2019 - 22:12:04: "AT<1108><STEAM_1:0:28645925><CT>" say "teraz ten serwer jest tak zjebany" L 03/09/2019 - 21:19:20: "Magician<1397><STEAM_1:0:175147487><TERRORIST>" say "chuj nie serwer nie da sie grac" L 03/09/2019 - 12:46:11: "☂ KapselGOD<1806><STEAM_1:1:46815965><CT>" say "co to za zjebany serwer" L 03/09/2019 - 12:28:43: "MasterQ<2466><STEAM_1:1:434360880><CT>" say "zjebał sie serwer " L 03/08/2019 - 17:56:42: "cekuladka 15fps<730><STEAM_1:1:83074990><TERRORIST>" say "niszczą serwer tym " L 03/08/2019 - 17:51:15: "cekuladka 15fps<730><STEAM_1:1:83074990><TERRORIST>" say "to dobrze, bo na tym drugim ich serwerze jest właczone i jest to tak spier dolone,że szok " L 03/08/2019 - 16:43:04: "☂ Lemon;]<918><STEAM_1:0:485168383><CT>" say "Po chuja serwer zepsuli" L 03/08/2019 - 16:43:04: "boy wonder<1463><STEAM_1:1:85871153><CT>" say "admini tego serwa muszą być upośledzenie chyba" L 03/08/2019 - 15:51:48: "blindmana<597><STEAM_1:0:49934722><CT>" say "jebac ten serwer" L 03/08/2019 - 11:29:01: "roman boski<486><STEAM_1:1:118285273><TERRORIST>" say "ten serwer sie zjebal" L 03/11/2019 - 08:46:33: "fxxk<3515><STEAM_1:0:20602480><TERRORIST>" say "zjebali ten server nara" L 03/10/2019 - 02:00:09: "Ziemnior z ogródku<8704><STEAM_1:1:430992456><CT>" say "ten server jest jakiś upośledzony" L 03/09/2019 - 23:25:06: "☂ BatterKnife<2893><STEAM_1:0:9250660><TERRORIST>" say "so uckin shitty server" L 03/09/2019 - 23:21:24: "☂ BatterKnife<2893><STEAM_1:0:9250660><TERRORIST>" say "why is autobhop shitty server" L 03/09/2019 - 17:34:35: "r3<4618><STEAM_1:1:52513863><TERRORIST>" say "report server please" L 03/09/2019 - 16:48:37: "vojin154/TRADEIT.GG/hellcase.com<2378><STEAM_1:1:168151416><CT>" say "this server sucks" L 03/09/2019 - 14:43:23: "☂ adrianiwan1<6145><STEAM_1:1:57659252><CT>" say "zjebany ten server" L 03/08/2019 - 23:27:02: "ABC187 30 fps<2747><STEAM_1:0:107348403><TERRORIST>" say "czemu oni tak skacza co to za pajacerka na tym servie?" L 03/08/2019 - 20:26:20: "kychaxxx<380><STEAM_1:0:428674348><CT>" say "ten server jest rozjebany" L 03/08/2019 - 15:34:35: "☂ Rillert<524><STEAM_1:0:30802641><CT>" say "holy shit this server sucks cock" L 03/08/2019 - 14:42:39: "нαмαи™ ↩ ✡<750><STEAM_1:1:457309299><TERRORIST>" say "zwalony jest ten serv przez bunnyhopa" L 03/08/2019 - 14:09:43: "Eternal Death<1015><STEAM_1:0:195663002><TERRORIST>" say "czas usunac ten server z ulubionych :)" L 03/07/2019 - 13:44:14: "wojTAZ<13043><[U:1:860829491]><TERRORIST>" say "po ch uj to wrzucaja na servery" L 03/07/2019 - 03:37:16: "✪ 1mpuls<317><STEAM_1:1:51692099><TERRORIST>" say "fuck noob server" Decyzją zarządu uwujka.pl za każdą wymienioną wyżej wypowiedź gracz otrzymuje miesięcznego bana. Długość banów sumuje się. @LadyMarmolada miłego wieczoru (znajdź sobie kogoś do pomocy).
 17. 9 punktów
  Zarówno ja jak i większość stałych graczy zastanawiamy się dlaczego mapa została zmieniona na nową wersję. Ludzie pragnący grać na niej mieli do dyspozycji ponad 30 slotowy serwer. Pragnę przemówić w imieniu tych ludzi którzy lubili starą wersję mapki: Pewnie jeśli ktokolwiek wbił chociaż na dłuższą chwilę na ten serwer widział, że NIGDY nie była wybierana nowsza wersja dusta, ponadto znam przynajmniej kilku stałych graczy którzy grają tam dlatego, bo fpsy nie pozwalają grać im innych mapek. Normalnie w godzinach wieczornych byłby praktycznie pełny serwer, a możemy zaobserwować paru ludzi zastawiających się co tam się stało. Myślę że według was jako serwerowni chcielibyście żeby każdy znalazł swoje miejsce więc bylibyśmy wdzięczni jakbyście przywrócili nam nasze
 18. 9 punktów
  Dobry wieczór! Zachęcony przez @JanuszPszemytnik sprawdziłem, z ilu najwięcej kont grali (a raczej próbowali) u nas pojedynczy gracze. Ranking Zwycięzcy https://rank.uwujka.pl/?steam=1%3A468094550 (20 kont) https://rank.uwujka.pl/?steam=1%3A460835900 (17 kont) https://rank.uwujka.pl/?steam=1%3A458070646 (16 kont) *Jak widać na załączonym screenie dla osób z coraz niższą liczbą kont zaczyna to rosnąć niemal wykładniczo już w okolicach 10 kont. Miłego wieczoru!
 19. 9 punktów
  Drugi BH EVENT i drugi raz świetna zabawa. Poskakaliśmy, pośmialiśmy się, wychodziły niekiedy przezabawne akcje. Osobom, które zawsze stoją w granicach respa, oczywiście - przeszkadzało to, dlaczego? Proste - biegnie gość rozpędzony, a AWP'a którą dostał niestety strzela niecelnie. Świetne urozmaicenie gry, coś się dzieje na serwerach, za co ogromny plus. Nie zauważyłem (przynajmniej na DD2) spadku graczy. Najczęściej grywam w godzinach wieczornych / nocnych, nic się nie zmieniło, nawet mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że było ich nieco więcej. Sumując wszystko, świetna robota Administracji! Weekend BH Częściej!
 20. 8 punktów
 21. 8 punktów
  Regulamin serwerów uwujka.pl 1. Każdy użytkownik może bezpłatnie korzystać z naszych serwerów, ale tylko dopóki przestrzega regulaminu, nie obraża administracji czy serwera. 2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 3. Zasady tu przedstawione obowiązują wszystkich graczy na serwerze. 4. Na serwerach ZABRONIONE jest: oszukiwanie: (nie dotyczy serwera HvH) cheatowanie (wh, aimbot, trigger...) podawanie info na zew. komunikatorze (ts3, discord i inne) używanie programów wspomagających grę (auto-bh, macra na myszce, wh, aimbot...) udawanie spinbot-a (wysoki sens, duże dpi, zmiany m_yaw...) wykorzystywanie bugów mapy, gry (chodzenie po teksturach) utrudnianie gry: celowe przeszkadzanie i strzelanie w członków drużyny celowe wyrzucanie c4 w niedostępne miejsca, oraz oddawanie jej w ręce CT celowe team kill-e celowe zabijanie hostów celowe zmiany teamów tworzące zbyt doświadczoną drużynę obrażanie innych graczy, administrację, serwer, społeczność uwujka.pl na czacie, oraz czacie głosowym name tagiem na broni nickiem tagiem, oraz grupą steam puszczanie muzyki, bindów oraz innych dźwięków utrudniających komunikację spamowanie (ciągłe powtarzanie tej samej sekwencji słów) podszywanie się pod nowego/ innego gracza, administratora ustawianie w nicku ☂, udawanie świeżego gracza na serwerach granie z unikalnym nickiem + avatarem, lub profilem steam jak administrator sieci uwujka.pl utożsamianie się z pozycją administratora serwera ujawnianie danych osobowych osób niepublicznych dyskutowanie z administratorem o nadanych blokadach: prośby o zdjęcie blokady dywagacje nad słusznością blokady szydzenie z blokad nadanych przez administratora kwestionowanie blokad nadanych przez administratora reklamowanie: innych sieci serwerów kanałów portali społecznościowych (youtube, twitch, facebook, twitter...) wszelkich adresów internetowych (ts3, discord, popflash, faceit...) cheatów (nazw, stron…) handlowanie itemami (skrzynki, skiny…) nadużywanie mikrofonu (piski, krzyki, bekanie, śpiewanie, szumienie…) nadużywanie komend (voteban, votekick, votemute, !report...) wchodzenie na serwer z zamiarem podebrania graczy (na mma, do mixa) propagowanie faszyzmu, nazizmu, rasizmu... omijanie blokad: aktywnych banów/uciszeń na innych kontach kontakt przez zmianę nicku przy nałożonej blokadzie na czat używanie kropek i innych znaków w celu obrażania graczy i ominięcia auto-gaga ustawianie obraźliwych nicków podczas blokady gag/mute poprzez name tagi na broni wysoki ping >120, lagowanie odczuwalne przez innych graczy dyskryminowanie innych graczy serwera ze względu na płeć, wiarę, rasę, kulturę, orientację, wygląd poniżanie i prowokowanie innych graczy (spamowanie: ez, łatwo…) posiadanie obrażających nicków/tagów osób z serwera, administracji, lub społeczności uwujka.pl wprowadzanie administracji w błąd przez niepoprawne użycie komendy (!report, voteban, votemute) działanie na szkodę serwerów: wszelkiego rodzaju akcje, które stawiają serwery oraz administrację w złym świetle szerzenie propagandy na temat administracji, serwerów, lub społeczności uwujka.pl podpuszczanie innych graczy do wykonywania czynności utrudniających grę: wpisywania komend w consoli, oraz bezmyślnych bindów (demos, quit, bind w demos...) bezmyślnego używania komend w czacie (!report, voteban, votekick, votemute…) bezmyślnego używania komendy (!elooff) nadmierne przekraczanie granic zdrowego rozsądku 5. Na serwerach DOZWOLONE jest: raszowanie kampienie przeklinanie bezosobowe (ja pierdole, no kurwa itp.) zgłaszanie, banowanie łamiących regulamin graczy przez komendę (!report, voteban, votemute) mikrofon bez mutacji przy zachowaniu kultury i spokoju siedzenie na spekcie granie z kont F2P/ no steam niewykonywanie celów mapy wyłączenie rangi na serwerach do końca kwartału/sezonu (!elooff) używanie wszystkich dodatków oferowanych przez usługę VIP 6. Każdy gracz może zostać zbanowany za adres IP czy granie z tego samego urządzenia na którym został nałożony ban. 7. Na serwerze zabronione jest spieranie się z administratorem w sprawach jego decyzji administracyjnych. Wszelkie kwestie sporne należy poruszać tylko i wyłącznie w dziale skarg na FORUM uwujka.pl 8. Gracze mają WYKONYWAĆ INSTRUKCJE admina: ustawić profil na publiczny celem weryfikacji konta pokazać ilość godzin celem weryfikacji konta zmiana nicku, gdy łamie regulamin zmniejszyć ping < 120 przestać nadużywać mikrofonu, lub czatu nie obrażać innych graczy dostosować się do regulaminu serwerów 9. Każdy gracz ma prawo do wyrażenia kulturalnej opinii, zadania pytania lub przedstawienia nowych propozycji na FORUM w odpowiednim dziale. 10. Wszelkie problemy oraz prośby o odbanowanie powinny być pisane na FORUM przy zachowaniu kultury wypowiedzi. 11. Demka przechowywane są na stronie przez 7 dni - jest to okres czasu, w którym można odwołać się od nałożonego bana. Po okresie 7 dni od przyznania bana, nie można się od niego odwołać, chyba że zarząd zadecyduje inaczej. 12. Administracja zastrzega sobie możliwość do zablokowania serwerów dla osób nieumiejących się zachować i zakłócających życie forum. 13. Administracja zastrzega sobie możliwość do ukarania osób nieumiejących się zachować i zakłócających życie forum w sposób niekonwencjonalny i niehumanitarny. (pomysł zarządu) 14. Sewery uwujka.pl są pod opieką systemu anty-cheat (SOS). System zabezpiecza serwery przed oszustami oraz wykrywa omijanie banów/blokad z innych kont, co wiąże się z bardzo surowymi karami. Przykład: Dostając bana na koncie F2P, dostaniesz bana na swoim koncie MAIN oraz kontach na których grasz na naszych serwerach Gdy kolega dostanie bana na twoim komputerze, ty także dostaniesz bana na MAIN i reszcie kont na których grasz na naszych serwerach Gdy brat dostanie bana na twoim komputerze, ty także dostaniesz bana na MAIN i reszcie kont na których grasz na naszych serwerach Gdy pójdziesz pograć u kolegi, który ma bana, to ty także dostaniesz bana na MAIN i reszcie kont na których grasz na naszych serwerach 15. Złamanie zasad regulaminu może zostać ukarane w postaci mutów / gagów / banów, oraz innych ciekawych pomysłów. 16. Każde konto z blokadą VAC jest u nas automatycznie banowane. 17. Każde usunięte konto steam jest u nas traktowane jak konto z blokadą VAC. 17. Regulamin może zostać zmieniony przez zarząd w każdej chwili. 18. Szanuj społeczność, a sam będziesz szanowany. 19. JEŚLI NIE AKCEPTUJESZ REGULAMINU - ROZŁĄCZ SIĘ. Życzymy milej gry i zapraszamy do rejestracji na http://uwujka.pl
 22. 8 punktów
  Wieczory i poranki z VIPem Cześć! Ruszamy z kolejnym eventem. Każdy gracz może korzystać z VIP'a codziennie od 23:00 do 11:00. Wystarczy tylko dodać do swojego nicku na Steamie dopisek "uwujka.pl". Aby włączyć sobie VIPa: Ustaw w swoim nicku na Steamie dopisek uwujka.pl Przykładowo, jeśli Twój nick to: Andrzej zmieniasz go na: Andrzej uwujka.pl Wejdź na serwer. Jeśli już jesteś na serwerze, wyjdź z niego, odczekaj minutę i wejdź ponownie. VIP będzie działać codziennie, w godzinach 23:00-11:00 czasu serwerowego (thetime w czacie). Na serwerze nie zobaczysz dopisku uwujka.pl w swoim nicku. Działanie VIP'a potwierdza komunikat pokazujący się chwilę po wejściu na serwer, oraz widoczna gwiazdka w czacie: Event będzie aktywny do niedzieli, 24 marca 2019. Miłej gry!
 23. 7 punktów
  CSS FFA reaktywacja serwera 193.33.176.253:27015
 24. 7 punktów
  Dobry wieczór! Nasz aktualny system rang elo widocznych w tabeli stwarza wiele problemów. Jest to mocno modyfikowana wersja rang innego autora, jednak ze względu na bardzo niską jakość kodu (tzw. spaghetti), pewne rzeczy są niemożliwe do poprawy. Główne problemy to: zbyt duża strata punktów stałych graczy podczas zgonów z rąk nowych graczy, którzy w większości pograją u nas tylko chwilę i dostaną VAC'a lub pójdą gdzieś indziej - chcemy promować stałych graczy, więc należy to zmienić zbyt duża ilość dostępnych punktów (przez losowych graczy wchodzących na chwilę, jak i limit minimalnej liczby punktów) powoduje, że po pewnym czasie większość graczy dojdzie do GE/SUPREME/LEM - co nie odzwierciedla ich faktycznego poziomu nadpisywanie nicków/punktów/rang przez innego gracza - przyczyna nieznana utrata połączenia z bazą (np. gdy serwer laguje) i brak możliwości jego wznowienia bez restartu serwera ograniczone możliwości statystyczne W związku z tym postanowiłem napisać plugin do rang elo od zera. Potrwa to zapewne kilka tygodni. Postaram się, aby aktualne statystyki zostały zachowane. Dodatkowe funkcje, które chcę dodać: zliczanie czasu gry przez jeden plugin w tabeli z rankingiem, aby wyeliminować zbędne połączenie do bazy Aktualne pozycje, dostępne w tabeli rang: Jeśli macie jakieś pomysły - zapraszam poniżej. Mogą to być zarówno propozycje dodatkowych funkcjonalności, jak i naprawy innych bugów. Więcej o naszych rankingach przeczytacie tutaj. Ranking elo www dostępny jest tutaj. Aktualne bugi brak Changelog brak
 25. 7 punktów
  Witam. Losowanie zakończone. VIPa na miesiąc na wszystkie serwery otrzymują użytkownicy : @AlienGBL , @Manowar, @Salomon i @aazeet. Gratulacje i miłej gry
 26. 7 punktów
 27. 7 punktów
 28. 7 punktów
  Forum po wejściu na profil każdego użytkownika, domyślnie wyświetlana jest zakładka "Profil Steam" na profilu użytkownika, w zakładce Steam dodane przyciski: ranking (można tu również sprawdzić konta smurf danego gracza, wykryte przez nasz system) bany uciszenia Sourcebans [www] bany usunięte wyświetlanie steamid3 [U:1:1111] usunięty wiersz z linkiem do profilu Steam dodany wiersz "Linki": Steam (profil Steam gracza, poprawiony przy okazji na https) Ranking Uciszenia dla adminów dodane automatyczne wyszukiwanie banów z tym samym adresem IP uciszenia usunięte wyświetlanie steamid3 [U:1:1111] usunięty wiersz z linkiem do profilu Steam dodany wiersz "Linki": Steam Ranking Bany
 29. 7 punktów
  No już bez żartów Ale weekend będzie, wkrótce się tym zajmę.
 30. 7 punktów
  Rada wsłuchuje się w głos ludu z uwagą, z tego co mi wiadomo
 31. 6 punktów
  Witajcie, temat został stworzony po to, abyśmy mogli tu umawiać się na wspólne granie w CSS na naszym reaktywowanym serwerze Luźne strzelanie, wspólna zabawa. Zapraszamy graczy jak i również adminów do odwiedzania serwera. Na początku proponuję zbiórkę codziennie o godz. 19:00. Jeśli macie inne propozycję dotyczące godziny bądź dnia to proszę o propozycję, na pewno znajdziemy jakiś wspólny termin, w którym moglibyśmy razem się pobawić na serwerze CSS. Serdecznie zapraszam @root, @Shirke, @Zubi, @JanuszPszemytnik, @Aneta, @LadyMarmolada, @LoveMe, @Prince, @Jakielka, @aazeet, @AlameR, @AlienGBL, @AxOo, @BaNaNbks, @Dop3, @J0KER, @KarcZi, @Kropkaaa, @KsiezniczkaM, @madekozak, @markovann, @Mentoleq, @OjTam, @Misia, @ozu, @Pisar, @przemorzb, @Ptys, @RockyQQ, @scq, @sharp, @Sino, @Smukly88, @Sneaky, @Staffid, @StarK, @sunsh1ne, @Thomiii, @tr0jan, @tR1N, @Traczex, @ubeq, @Varghona, @VTTV, @Wikusiaa, @z1mny, @Donaldus, @PR0M1L, @iwi333
 32. 6 punktów
  Napiszesz poradnik "Jak zrobić lewatywę?"? Wiele osób o to pyta.
 33. 6 punktów
 34. 6 punktów
  DD2 #2 dodany wybór map oraz stara wersja mapy de_dust2 HVH otwarty nowy serwer, przeznaczony dla cheaterów na serwerze można używać dowolnego, dodatkowego oprogramowania nie ma ograniczeń odnośnie pingu rangi nie są dostępne, statystyki nie są łączone z innymi serwerami gracze nie są śledzeni, nie karzemy za otrzymanie blokady VAC z konta używanego TYLKO na tym serwerze nasz system SOS nie jest dostępny na tym serwerze serwer jest zabezpieczony przez VAC czas gry na serwerze HVH wlicza się do łącznego czasu gry na serwerach uwujka.pl na serwerze dostępny jest ranking cheaterów UWAGA! Poniższy materiał może być szkodliwy dla zdrowia! IP serwera 54.38.198.99:27015
 35. 6 punktów
  Potwierdzam. Będzie można skakać zarówno na serwerach, jak i po @Shirke
 36. 6 punktów
  ARENA / ARENA128 jeśli dwóch graczy przeżyje na jednej arenie, zwycięzcą zostaje losowa osoba, a nie CT jak to było wcześniej rundę wygrywa losowy team, a nie TT jak dawniej
 37. 6 punktów
  Na przechowaniu i naukach u wujka.
 38. 6 punktów
  Mała próbka nadchodzących zmian na forum: Na profilu każdego gracza w zakładce profil Steam znajdziecie przycisk "Sourcebans", który przeniesie Was do banów danego gracza. Oczywiście to tylko test, przycisk nie zostanie dokładnie w tym miejscu. Kodowanie zrobione, teraz zostały kwestie kosmetyki *Aktualnie działa tylko na ciemnym stylu. **Będą też inne przyciski, np. uciszenia, ranking.
 39. 6 punktów
 40. 6 punktów
  Serwer: np. COD MOD, TR to raczej kwestia dowolna, zależna od wielu czynników. Co do ilości slotów wszystko zależy od ilości chętnych. Pamiętam że w CS 1.6 ten rodzaj modu cieszył się dużym zainteresowaniem i przy 25 ciągle był pełen (oczywiście, poza godzinami 2-8 nad ranem ale to raczej oczywiste), natomiast w GO nie miałem jeszcze okazji testować Argumentacja: JailBreak również jest dobrym pomysłem, natomiast ja całym serduszkiem będę za COD MODem. Zaczynając swoją przygodę w CSie ten typ moda był jednym z pierwszym na których grałem. W starej 1.6 na serwerze był ogrom ludzi i ciężko było się w ogóle dostać przez wzgląd na ich liczbę, tyle że nie wiem jak to będzie tutaj. Do tego o ile to możliwe dorzuciłbym klasy postaci (każda posiadająca inne wyposażenie), ich statystyki np. inteligencja, kondycja, zręczność itd. i każda by za coś odpowiadała, dla przykładu; kondycja - im więcej punktów dodamy w nią tym szybciej się poruszamy. Co do klas, np. załóżmy że klasa postaci nazywa się "Medykiem", miałaby ona broń np. SG 553 i do tego apteczkę, którą rzucając na ziemi leczy zarówno siebie jak i osoby będące w jej pobliżu. Odnośnie tych punktów rozdawanych w statystyki, skąd one w ogóle? Ano oprócz klas postaci i ich statystyk byłyby też poziomy doświadczenia (lvl) dla każdej klasy, które przyznawane będą za zabijanie przeciwników, następnie można je "wydać" na staty wspomniane powyżej. Oczywiście jest to moja luźna propozycja, co czas przyniesie - nie wiadomo.
 41. 6 punktów
  Bardzo proszę nie dyskryminować osób biseksualnych.
 42. 5 punktów
  To można czy nie można?
 43. 5 punktów
  Cześć! W oparciu o Ankietę zimową oraz liczne propozycje graczy, przygotowałem dla Was pierwszą część dużej aktualizacji, która powinna znacząco poprawić komfort rozgrywki przeciętnego gracza. Wszystkie serwery aktualizacja SourceModa poprawiająca błędne sygnatury po ostatniej aktualizacji CSGO naprawione skiny broni przeciwnego teamu z ekwipunku gracza naprawione logowanie restartu serwerów z #2 w nazwie włączone powtórki (deathcam) - każdą powtórkę można anulować wciskając SPACJA, lub wyłączyć w opcjach gry na stałe znormalizowany tickrate dem - 32 fps (niższy wyglądał nieprzyjemnie na powtórkach) DM, DM #2 wyłączone automatyczne przydzielenie do drużyny, jeśli gracz jej nie wybierze - rozwiązuje problem z graczami AFK całą mapę AWP usunięta zapasowa amunicja w rewolwerze dla VIP'ów - dostępne jest tylko 8 naboi autoreconnect przy zmianie mapy będzie działać tylko dla VIP'ów - jest to konieczne ze względów technicznych ARENA #2 autoreconnect przy zmianie mapy będzie działać tylko dla VIP'ów - jest to konieczne ze względów technicznych DD2, DD2 #2, FFA, MIRAGE, MIRAGE #2 ładunki kupione za pomocą komendy !buy zostały ograniczone: gracz otrzymuje tylko 1 ładunek, kolejny można zakupić dopiero po użyciu pierwszego (zamiast 3 do tej pory) ładunek wybucha po 3s od aktywacji, zamiast 1s do tej pory dodane reklamy mniejszych serwerów - "#2" TR128 - znaczna część graczy nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia GG gracz otrzymuje 5 granatów zamiast 2 na levelu z granatami gracz nie może awansować przy użyciu zeusa na levelu z granatem na ostatnim levelu oprócz standardowego noża, każdy gracz otrzymuje apteczkę oraz zeusa, z którego może wygrać mapę zeus ładuje się ponownie po 3 sekundach autoreconnect przy zmianie mapy będzie działać tylko dla VIP'ów - jest to konieczne ze względów technicznych Dziękuję za pomoc w testach i zgłaszaniu uwag @LoveMe, @Jakielka i @Shirke, a także pozostałym graczom. Jak już pewnie zauważyliście, niedawno @Shirke zaktualizował Regulamin serwerów. Istotną zmianą jest zezwolenie na korzystanie z mikrofonu niezależnie od wieku, przy zachowaniu odpowiedniej kultury, a także doprecyzowanie niejasnych dla niektórych kwestii. Admini otrzymali również do dyspozycji taryfikator kar, dzięki czemu każdy będzie traktowany jeszcze bardziej sprawiedliwie, niż miało to miejsce do tej pory. Za kilka dni udostępnię Wam kolejną aktualizację, a na razie życzę wszystkim miłej gry!
 44. 5 punktów
  MIRAGE #2 Nowy serwer, zbliżony konfiguracją do naszego serwera MIRAGE, szczegóły: TR128 21 slotów (max 25 w przyszłości) mapa de_mirage, max 16 wygranych rund dla teamu IP serwera | Link do wejścia 51.38.144.183:27015 DM #2 Nowy serwer, zbliżony konfiguracją do naszego serwera DM, szczegóły: TR128 17 slotów (max 21 w przyszłości) mapa de_mirage IP serwera | Link do wejścia 51.75.57.5:27015 HVH boty mogą używać tylko karabinów snajperskich punkty i zabicia nabite botem przechodzą na gracza (w tabeli) zmieniony team balance dodany apteczka i immunitet przy balansowaniu teamów dla VIP'ów
 45. 5 punktów
  Statystyki bhk zresetowane, bh weekend włączony.
 46. 5 punktów
  Cześć wszystkim! Mam na imię Roksana, mam 22lata. W CS;GO gram od ponad roku obecnie, a ostatnio nawet, za namową znajomych pogrywam na 1.6 (odbiło na starość). ;D Obecnie gram na serwerach sieci FRAGUJEMY.COM. Pełnię na wspomnianej sieci funkcję starszego admina na serwerze only AWP. Bardzo miło nam gościć was na naszej sieci. Niedługo, być może zawitam na wasze serwery, a z pewnością na serwer AWP. <3 Pozdrawiam, RaAbiosa
 47. 5 punktów
  Grę można przypisać do swojego konta Steam po zalogowaniu na stronie Humble Bundle: >KLIK< Więcej o tej grze znajdziecie tutaj.
 48. 5 punktów
  Rozpoczynamy event Odlotowy weekend Każdy gracz na spawnie otrzyma minę skokową mina jest tylko jedna, nie da się zachować kilku np. z poprzedniej rundy podłożoną minę można zniszczyć mołotovem i granatem jeśli gracz posiada lub kupi ładunki, mina wypadnie na ziemię minę otrzymuje każdy na spawnie, bez wyjątków na czas weekendu obrażenia od upadku z wysokości zostały zredukowane o 75% Wydarzenie działa na serwerach DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE, AWP Zakończenie eventu: 24 czerwca 2019 Życzymy dobrej zabawy!
 49. 5 punktów
  Witajcie, Chcąc zapewnić ciągły rozwój i atrakcję dla naszych Użytkowników, chcielibyśmy abyście wypowiedzieli się odnośnie ewentualnego utworzenia nowego serwera który zasili szeregi sieci uwujka.pl. Podzielcie się z nami swoimi pomysłami Proszę aby forma zgłaszania propozycji wyglądała następująco: Serwer: np. JailBreak (określ TR i ilość slotów) Argumentacja: opisz dlaczego akurat ten serwer Pod rozwagę zostaną wzięte tylko konkretne i przemyślane propozycje !!! CZAS NA ZGŁASZANIE PROPOZYCJI: 30.04.2019 r. 2 najlepsze propozycje zostaną nagrodzone przeze mnie VIP'em. Standardowo dajcie znać co myślicie o dodaniu nowego serwera do sieci uwujka.pl. "Lubię" jest równoznaczne z akceptacją pomysłu w 100%
 50. 5 punktów
  Witam. Dzisiaj jest dzień kobiet więc dziewczyny wszystkiego najlepszego bo bez was świat byłby nudny i to bardzo. Pozdrawiam
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00