root

 root
 • Zawartość

  12865
 • Czat

  1572
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  177

Ostatnia wygrana root w dniu 24 Kwiecień

Użytkownicy przyznają root punkty reputacji!

Reputacja

2069 Level 40

O root

 • Tytuł
  Wódz

Ostatnie wizyty

13156 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Twoja skarga została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 2. Nie widzę tu żadnego powodu, aby składać skargę na administratora. Możesz spróbować napisać prośbę o odbanowanie po sprawdzeniu za co dostałeś bana.
 3. Czy rozumiesz powód swojego bana i będziesz w przyszłości zachowywał się odpowiednio?
 4. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Czy oskarżony @VEN3EK chciałby coś jeszcze dodać do tematu?
 6. OK, powiedzmy że spam bindami się zgadza z configiem, ale jest też inne wytłumaczenie. Fakty: W Twoim configu można znaleźć wiele komend zaczynających się od "sixense_": https://imgur.com/NDTFPLp Nie są to komendy CSGO, za to są to komendy konfiguracyjne cheata. Tego typu bindy którymi spamowałeś w czacie zostają dodane do configu po uruchomieniu cheata. Często cheaty pozwalają na zmniejszenie opcji graficznych daleko poza poziom ustawień dostępny w grze. Oświadczyłeś, że po uruchomieniu tego "configu" miałeś więcej fps'ów - wciąż jednak nie widzę w nim nic, co mogłoby zwiększyć wydajność. Wielokrotnie pokazałeś, że nie chce Ci się przeczytać żadnego regulaminu, ani nawet zapoznać z zawartością jak twierdzisz "configu który pobrałeś", tylko bezmyślnie klikasz OK/Enter/Akceptuj/INSERT. Bardziej prawdopodobne jest, że po prostu miałeś mało fpsów, praktycznie nie dało się grać i stwierdziłeś że spróbujesz z cheatami.
 7. Ban jest jak najbardziej słuszny. Twoje konta, z których u nas oszukiwałeś: 0:143130453 - SB, STEAM - VAC 0:485770035 - STEAM - o tym koncie sobie zapomniałeś chyba, pewnie f2p 1:485659187 - SB, STEAM - Gratulacje! Tutaj udało Ci się dostać bana za aimbota zanim system zbanował Cię za omijanie poprzednich banów. To bardzo rzadka umiejętność, dlatego zasługujesz na wyróżnienie. Oczywiście VAC do kolekcji. 1:486496418 - SB, STEAM - WOW! Jestem pod wrażeniem, j.w. 0:474375396 - SB, STEAM - j.w. tylko jeszcze bez VAC 1:208047 - SB, STEAM - aktualne konto, ban za omijanie powyższych banów Podsumowując: oszukiwałeś u nas na poprzednich kontach Steam co zostało potwierdzone blokadami VAC. Odpowiedz na poniższe pytania: 1) Co skłoniło Cię do używania cheatów? 2) Jakich cheatów używałeś? (nazwa, wersja, link) 3) Co możesz zrobić dla społeczności w ramach zadośćuczynienia za Twoje krzywdzące zachowanie? UWAGA! Jeśli poniżej napiszesz, że nie oszukiwałeś lub używałeś tylko skinchangera, bunnyhoppa czy skryptów Twoja prośba zostanie rozpatrzona negatywnie - będzie to decyzja ostateczna. Jeśli oświadczysz, że Twoje konto zostało skradzione będziesz musiał dostarczyć dodatkowe dowody - screeny z kontaktu z supportem Steam, informacje o logowaniu z innych adresów IP wysyłane na maila itp.
 8. W załączonym configu nie ma żadnego binda spamującego w czacie. Nie ma również żadnego ustawienia mającego wpływ na fpsy, którego nie ma w menu. Dalej czekamy.
 9. Czy Masz??

  Blondynka mi wystarczy. Czy masz krewnych w Izraelu?
 10. Misiu skinchanger jest niewykrywalny dla naszego systemu, za to aimbot jest już jak najbardziej wykrywalny i został wykryty u Ciebie. Więc jak było?
 11. OK, masz tu starsze wejścia "brata", w szczególności te które Ciebie interesują: Wszedłeś, powyzywałeś, poszedłeś na inny serwer. Czy w świetle przedstawionych dowodów oskarżony przyznaje się do winy?
 12. Rodzaj roweru: MTB Ilość kilometrów: 51,86km Czas HH24:MM:SS: 03:01:41 No jak tam grubasy?
 13. Oskarżony sprawdzi za co dostał bana, a następnie poinformuje dlaczego uważa, że ban jest niesłuszny. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A160064351&p=banlist