root

Head admini
 • Zawartość

  11718
 • Posty w czatboxie

  753
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  63

Ostatnia wygrana root w dniu 15 Marzec

Użytkownicy przyznają root punkty reputacji!

Reputacja

529 Wspaniała

Ostatnie wizyty

3467 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. Twoje podanie jest niezgodne ze wzorem - dopisałeś coś od siebie po wysłaniu formularza (są tu jacyś moderatorzy? ...). Utworzenie więcej niż jednego konta przez tego samego użytkownika również jest u nas zabronione. Proszę o kontakt na PW w sprawie poprzedniego konta.
 3. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. Twoja prośba jest niezgodna ze wzorem - nieumiejętnie dokonałeś modyfikacji posta po wysłaniu formularza.
 5. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Ktoś mu podpowie? Mnie nie wypada.
 7. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. Nie możesz. Skup się i odpowiedz na pytanie.
 9. Dostałeś tego bana, bo wszedłeś na serwer z włączonymi haxami. Przychodzi mi do głowy brzydkie słowo zaczynające się na "s". Wiesz o jakie słowo mi chodzi?
 10. Forumowy ranking GPU

  Szybkie OC, w weekend może dłużej przetestuję: MSI GTX1070 Gaming X Unigine_Valley_Benchmark_1.0_20180315_0018.html
 11. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. Proszę udać się do sekretariatu Twojej szkoły w celu wyjaśnienia tej nieprzyjemnej sytuacji. Ewentualnie do wychowawcy, albo pedagoga. Rozspiska @KrisMaster:
 13. GPU R.I.P.

  W końcu! Odwołuję wszystkie spotkania i nie ma mnie przez najbliższy tydzień. A tak na poważnie jutro napiszę co i jak jeśli chodzi o poprzednią i dlaczego jest MSI.