root

 root
 • Zawartość

  13658
 • Czat

  2063
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  272

Ostatnia wygrana root w dniu 20 Styczeń

Użytkownicy przyznają root punkty reputacji!

Reputacja

2989 Level 40

O root

 • Tytuł
  Wódz

Ostatnie wizyty

19150 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. A mówiłem: nie injectuj w CSGO 😎

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. JanuszPszemytnik
  3. kamils1337
  4. JanuszPszemytnik

   JanuszPszemytnik

   Ja też nie rozumiem dlaczego pytasz o to w randomowym statusie. Jak w dziale próśb o odbanowanie na górze jest krótki regulamin i jasno w nim jest napisane ile to może potrwać. 

 2. Cs-odpaleni.pl

  Odpaleni mówisz?
 3. Mam nadzieję, że mieszkasz w bloku i cieszysz też uszy sąsiadów
 4. błąd mapy

  Skoro się nie pobiera, to błąd powinien być inny. Jesteś pewna, że skasowałaś mapę?
 5. Co ten Steam kurła?! Nawet się odpalić na weekend nie można...

 6. GG tymczasowo przywrócony autoreconnect dla wszystkich przy zmianie mapy, do czasu naprawy map dodane nowe bronie AWP, ARENA #2 tymczasowo przywrócony autoreconnect dla wszystkich przy zmianie mapy, do czasu naprawy map
 7. Problem został rozpoznany. Naprawa zajmie trochę czasu, postaram się to zrobić jeszcze przed weekendem. Dzięki za zgłoszenie.
 8. @FAIRplay na naszym serwerze FFA nie ma aren. Natomiast jeśli nie trafiłeś głowy na serwerze ARENA, to jak Twoja wypowiedź wskazuje - nie trafiłeś głowy.
 9. @AlienGBL nie widzę związku ze zmianami na serwerze, wygląda to raczej na problem z Twoim PC/konfiguracją. Czy ktoś jeszcze ma takie problemy? @Shirke sprawdź i pomóż koledze.
 10. Cześć! W oparciu o Ankietę zimową oraz liczne propozycje graczy, przygotowałem dla Was pierwszą część dużej aktualizacji, która powinna znacząco poprawić komfort rozgrywki przeciętnego gracza. Wszystkie serwery aktualizacja SourceModa poprawiająca błędne sygnatury po ostatniej aktualizacji CSGO naprawione skiny broni przeciwnego teamu z ekwipunku gracza naprawione logowanie restartu serwerów z #2 w nazwie włączone powtórki (deathcam) - każdą powtórkę można anulować wciskając SPACJA, lub wyłączyć w opcjach gry na stałe znormalizowany tickrate dem - 32 fps (niższy wyglądał nieprzyjemnie na powtórkach) DM, DM #2 wyłączone automatyczne przydzielenie do drużyny, jeśli gracz jej nie wybierze - rozwiązuje problem z graczami AFK całą mapę AWP usunięta zapasowa amunicja w rewolwerze dla VIP'ów - dostępne jest tylko 8 naboi autoreconnect przy zmianie mapy będzie działać tylko dla VIP'ów - jest to konieczne ze względów technicznych ARENA #2 autoreconnect przy zmianie mapy będzie działać tylko dla VIP'ów - jest to konieczne ze względów technicznych DD2, DD2 #2, FFA, MIRAGE, MIRAGE #2 ładunki kupione za pomocą komendy !buy zostały ograniczone: gracz otrzymuje tylko 1 ładunek, kolejny można zakupić dopiero po użyciu pierwszego (zamiast 3 do tej pory) ładunek wybucha po 3s od aktywacji, zamiast 1s do tej pory dodane reklamy mniejszych serwerów - "#2" TR128 - znaczna część graczy nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia GG gracz otrzymuje 5 granatów zamiast 2 na levelu z granatami gracz nie może awansować przy użyciu zeusa na levelu z granatem na ostatnim levelu oprócz standardowego noża, każdy gracz otrzymuje apteczkę oraz zeusa, z którego może wygrać mapę zeus ładuje się ponownie po 3 sekundach autoreconnect przy zmianie mapy będzie działać tylko dla VIP'ów - jest to konieczne ze względów technicznych Dziękuję za pomoc w testach i zgłaszaniu uwag @LoveMe, @Jakielka i @Shirke, a także pozostałym graczom. Jak już pewnie zauważyliście, niedawno @Shirke zaktualizował Regulamin serwerów. Istotną zmianą jest zezwolenie na korzystanie z mikrofonu niezależnie od wieku, przy zachowaniu odpowiedniej kultury, a także doprecyzowanie niejasnych dla niektórych kwestii. Admini otrzymali również do dyspozycji taryfikator kar, dzięki czemu każdy będzie traktowany jeszcze bardziej sprawiedliwie, niż miało to miejsce do tej pory. Za kilka dni udostępnię Wam kolejną aktualizację, a na razie życzę wszystkim miłej gry!
 11. Spieszmy się kochać graczy. Tak szybko odchodzą [*]

  1. Prince

   Prince

   Ty stawiasz znicz, a ja klocka ;)

 12. Kolega wyżej już wcześniej miał odpowiednią pulę punktów zebraną, ale faktycznie wkrótce do niego dołączysz. Przeczytaj jeszcze raz mój post i zastanów się, czy faktycznie rozsądne jest zalecanie mi, abym sam wszedł i nagrał filmik.