root

 root
 • Zawartość

  14580
 • Czat

  3085
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  399

Ostatnia wygrana root w dniu 26 Luty

Użytkownicy przyznają root punkty reputacji!

Reputacja

5362 Level 40

O root

 • Tytuł
  ksiądz proboszcz

Ostatnie wizyty

33199 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. @ Moderator ten temat powinien być scalony z głównym @griefer globalne wyciszenia były u nas od początku, natomiast nie widzę powodów żeby były dalej, zostanie to wkrótce zmienione. Sam dostałem muta na koncie do cheatowania, więc znam ten "bul"
 2. Cześć! Ostatnio w sieci pojawiło się dwóch rosyjskich sprzedawców serwerowego anticheata, który może wykryć niektóre rodzaje cheatów zaraz po wejściu na serwer. AntiDLC (ADLC) by phoenix/komashchenko) - wykrywa tylko pewne rodzaje cheatów na wejściu. Jest to oryginalny pomysłodawca tego rozwiązania, za co należą mu się gratulacje, jest to osoba zasłużona dla całej społeczności CSGO, autor wielu pluginów. Niestety, nie udostępnia kodu tego projektu, sprzedaje skompilowaną wersję z licencją na 5 serwerów [cena ok. 50$ ?] Hot Guard 40 by xMaZax - pseudo anticheat. Jest to zlepek innych, dostępnych wcześniej publicznie anticheatów (głównie przestarzałych, z błędami i niskiej jakości) w którym w wersji 4.0 została dodana funkcja wykrywania niektórych cheatów przy wejściu na serwer (oryginalnie autorstwa phoenix'a). Autor za w.w. śmieci już w poprzednich wersjach liczył sobie gruby hajs, nie dając kodów (których zresztą nie był autorem). Autor jest też prawdopodobnie odpowiedzialny za skopiowanie niektórych moich rozwiązań, oczywiście jak wcześniej - bez podania autora, bez kodu i sprzedawania ich dalej (ale co do tego akurat nie mam pewności, więc podkreślam - prawdopodobnie). [cena ok. 30$ ?] Oczywiście w obu przypadkach dostajemy skompilowane pliki, bez kodu. Czy jest tam jakiś dodatkowy backdoor lub bug? Mogę się założyć, że w tym drugim przypadku tak. W każdym razie... Ominięcie tego eee zabezpieczenia jest bardzo proste. Skompilowany cheat z którym pogracie na każdym serwerze z AntiDLC/HotGuard znajdziecie poniżej - wprowadziłem w nim odpowiednie modyfikacje. Osiris-adlc-bypass-final.dll UWAGA! Nie róbcie tego z maina, bo VAC wjedzie szybciej niż niemcy w '39. Nie testowałem, ale podobno działa. Jakby ktoś nie umiał zainjectować: Pobieramy Extreme Injector v3.7.3 stąd Jeśli będzie trzeba, pobieramy i instalujemy pakiety vcredist. W antywirusie dodajemy odpowiednie wyjątki. Odpalamy injector: Klikamy Add DLL Wybieramy pobraną z tego posta dll'kę Osiris-adlc-bypass-final.dll Uruchamiamy Steam, CSGO. Minimalizujemy grę. W injectorze wybieramy proces csgo.exe Klikamy inject. Wchodzimy na serwer i cieszymy się działającym czitem. Do napisania tego poradnika skłoniło mnie pajacowanie administracji jednej sieci CSGO. Pozdro 😎 P.S.: Jak będzie zapotrzebowanie, podrzucę pomysł jak zablokować wyżej wymienionego cheata na swoich serwerach.
 3. Stu dziewic (byle nie niemieckich)

 4. Cześć. Na ten moment nie chcemy dodawać dźwięków, bo przez niektórych są źle przyjmowane. Faktycznie, głosowania były dość irytujące. Jest to w trakcie poprawy, daj znać czy problem będzie dalej występował na kolejnych mapach. *Na ten moment poprawka nie działa, niestety te głosowania są tak zrobione w SourceModzie i usunięcie tego nie jest takie proste. W przyszłości postaram się coś z tym zrobić.
 5. Propozycja

  Jest to w planach praktycznie od otwarcia serwera, natomiast nie jest to łatwa rzecz do zrobienia od zera, a na ten moment mamy ważniejsze projekty do ukończenia. Kiedyś na pewno taka opcja się pojawi
 6. Twierdzenie że woda przewodzi prąd jest błędem wyniesionym jeszcze z podstawówki (np. klik). Skoro to mamy wyjaśnione, teraz jeszcze należy się zastanowić ile wody jest w żywym drzewie pomijając liście - możemy przyjąć, że około 35%. Czy żywe drzewo ma szanse przewodzić prąd? Tak, ale tylko przy bardzo wysokim napięciu, przy czym ze względu na to że drzewo jest dobrym izolatorem, wystąpi tutaj duży opór i drzewo szybko się spali. Z taką sytuacją mamy do czynienia przy uderzeniu pioruna w drzewo.
 7. image.png

  Tego już za wiele... top15pl

 8. Komenda !hud

  Również nie widzę, aby tu jakikolwiek problem występował. Dodatkowo, został usunięty timer pokazujący czas do końca mapy w HUD - zamiast tego czas rundy widoczny standardowo w CSGO powinien być równy czasowi do końca mapy.
 9. Spoiler

  Pora zmienić gierkę. 

 10. Ale co chcecie w tym głosowaniu wybierać? Gdy gracie dusta2, rozumiem że chcecie głosowanie czy następną mapą ma być mirage czy mirage?
 11. No ale na tym serwerze są 2 mapy. Jak panowie sobie to wyobrażają?