root

Head admini
 • Zawartość

  10934
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana root w Rankingu w dniu 13 Październik

root posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

59 Wspaniała

2 obserwujących

O root

Ostatnie wizyty

535 wyświetleń profilu
 1. Nowe forum

  Zostało dodane i przetestowane wykrywanie ataków DDoS na stronę www. W przypadku ataku przez około 2 minuty strona będzie leżeć, potem włączy się weryfikacja każdego użytkownika. W większości przypadków użytkownik zostanie zweryfikowany automatycznie, niektórzy jednak będą musieli przepisać słowa z obrazka.
 2. Komendy dostępne na serwerze

  Aktualnie, nie działa motd (przeglądarka www na serwerach). Zostanie to poprawione w najbliższych dniach.
 3. Nowe forum

  Dzięki, poprawione. Nie wiem jak to się stało, wydawało mi się, że to działało poprawnie.
 4. Nowe forum

  W "najlepsi użytkownicy" ranking jest na podstawie łącznej liczby punktów. W "zwycięzcy" zdaje się uwzględnia tylko punkty otrzymane przez reakcje w danym przedziale czasowym - tych dodanych ręcznie nie uwzględnia. Zastanawiałem się jak to zmienić, ale w tej chwili nie widzę takiej możliwości.
 5. Czym jezdzicie?

  Cześć @SeT! Taki temat jak widzisz już mamy, jednak wciąż trwają prace nad nowym porządkiem forum - stąd nie było go w odpowiednim dziale. Przeniosłem Twój post i połączyłem ze starym tematem. Piękna maszyna!
 6. Siemka:)

  Dzień dobry. Poproszę like'a.
 7. Za wyprzedzenie @Shirke w rankingu czasu online otrzymujesz 5 punktów reputacji.

  Gratuluję!

 8. Gracze nosteam

  @LoveMe To nie tak, że Valve ma wywalone na cheaterów. Cheater to dla nich zysk. W ich interesie jest, aby tego VAC bana dostał i zakupił nową kopię gry. Jednak ze względu na szerzej pojęty "interes", nie zawsze dostanie VAC'a od razu - bo z ekonomicznego punktu widzenia lepiej, żeby najpierw powiedział koledze "Eee ziom, obczaj te haxy, cisnę na nich od 3 dni i nie mam VAC'a - 1000% legit" - wtedy kolega (a najlepiej koledzy) też zaczynają cheatować. Po tygodniu cała trójka dostaje VAC bany, a po 2 tygodniach cała trójka kupuje nową kopię gry. Przykład: @Konio i jego koledzy: http://steamcommunity.com/profiles/76561198115990638 -> http://steamcommunity.com/profiles/76561198380087612 http://steamcommunity.com/profiles/76561198199496334 -> http://steamcommunity.com/profiles/76561198389785007 (jeszcze jeden dostał, ale nie chce mi się szukać) Co do samej wykrywalności płatnych cheatów - jest ona niestety ograniczona, chociaż pewne rozwiązania Valve mogłoby jeszcze zaimplementować. Nie robi tego, ponieważ chce uniknąć ewentualnych niezasłużonych banów.
 9. Filmy i seriale akcji

  @TzarPutin dzięki, tego jeszcze nie widziałem. @szafa nie bardzo moje klimaty.
 10. Nowe forum

  @wid3l3c
 11. Generator podpisów (nowa wersja)

  0.0.2a - usunięte niektóre zbędne frazy informujące o wersji alpha; dodane przyciski kopiowania kodu do schowka / kopiowania i przejścia do edycji podpisu na forum; zmiana układu strony na bloki poziome; https (żeby nie było komunikatu "Twoje połączenie z tą witryną nie jest w pełni bezpieczne" z powodu podpisów)
 12. Nowe forum

  Już wcześniej o tym myślałem i chciałem wyłączyć reputację w przywitaniach itp. działach, ale oprogramowanie nie ma takiej funkcji. Nie ma też żadnego moda, który by taką możliwość dodawał.
 13. Nowe forum

  Kupy jak i żadnego -repa już nie ma, bo użytkownicy nie umieli z tego korzystać.
 14. Filmy i seriale akcji

  Podbijam. Wczoraj Feynman tak forum zaspamował, że pewnie nikt nie widział tematu.
 15. Reset rankingu

  Tego dnia odbędzie się reset rankingu na wszystkich serwerach CS: S oraz CS: GO. Zostaną również przyznane nagrody w postaci VIP'a dla pięciu najlepszych graczy każdego serwera: I miejsce - VIP na 3 miesiące II miejsce - VIP na miesiąc III-V miejsce - VIP na tydzień Szczegóły znajdziecie w Newsach