root

 root
 • Zawartość

  12797
 • Czat

  1530
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  166

Ostatnia wygrana root w dniu 20 Marzec

Użytkownicy przyznają root punkty reputacji!

Reputacja

1944 Level 39

O root

 • Tytuł
  Wódz

Ostatnie wizyty

12241 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Wieczory i poranki z VIPem Cześć! Ruszamy z kolejnym eventem. Każdy gracz może korzystać z VIP'a codziennie od 23:00 do 11:00. Wystarczy tylko dodać do swojego nicku na Steamie dopisek "uwujka.pl". Aby włączyć sobie VIPa: Ustaw w swoim nicku na Steamie dopisek uwujka.pl Przykładowo, jeśli Twój nick to: Andrzej zmieniasz go na: Andrzej uwujka.pl Wejdź na serwer. Jeśli już jesteś na serwerze, wyjdź z niego, odczekaj minutę i wejdź ponownie. VIP będzie działać codziennie, w godzinach 23:00-11:00 czasu serwerowego (thetime w czacie). Na serwerze nie zobaczysz dopisku uwujka.pl w swoim nicku. Działanie VIP'a potwierdza komunikat pokazujący się chwilę po wejściu na serwer, oraz widoczna gwiazdka w czacie: Event będzie aktywny do niedzieli, 24 marca 2019. Miłej gry!
 2. Twoja skarga została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 3. Dobra miśku, widzę że nic nie zrozumiałeś, tu masz inne serwery: https://www.gametracker.com/search/csgo/PL/ Zakaz dalszej gry na tydzień, @Dop3 zapraszam.
 4. Cześć miśku Zostałem wywołany do tablicy kilkukrotnie, więc odpowiadam. Chętnie rozpatrzę Twoją skargę, ale czy jesteś absolutnie pewien, że powinienem to zrobić? * *zawsze możesz sprawdzić jak zakończyły się inne prośby/skargi, które rozpatrzyłem
 5. 1:460807834 - https://steamcommunity.com/profiles/76561198881881397 A to czyje miśku? Bo jeśli brata, to powinieneś mu powiedzieć żeby nie używał Twojego nicku, a przede wszystkim komputera.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 7. Chwileczka. Unbana nie będzie, gracz cierpliwie odczeka miesiąc (7 dni pierwotny ban, 7 dni za nick, przedłużone do miesiąca za recydywę).
 8. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 9. Faktycznie wystąpił tutaj błąd po stronie serwera. Twój ban został usunięty.
 10. Wprowadziłem pewne poprawki w pluginach, proszę o informacje czy problem dalej występuje.
 11. *niesłuszny jak już, ale raczej chciałeś napisać słuszny, bo oboje wiemy że za darmo go nie dostałeś.