root

 root
 • Zawartość

  12978
 • Czat

  1668
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  188

Ostatnia wygrana root w dniu 20 Maj

Użytkownicy przyznają root punkty reputacji!

Reputacja

2183 Level 40

O root

 • Tytuł
  Wódz

Ostatnie wizyty

14028 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Tak, faktycznie jedno z sensowniejszych. @Ptys podanie napisane dobrze, wszystko ładnie pięknie tylko problem jest taki, że na serwerach CSS już dosłownie nikt nie gra. Czy chcesz przenieść się do nas na serwery CSGO i głównie tam grać/adminować?
 2. Cześć! Skorzystam z okazji: Czy szwedki lubią polską kiełbasę?
 3. Oszukiwałeś u nas przy użyciu innego konta Steam. Teraz próbujesz omijać wcześniejsze bany. Odpowiedz na poniższe pytania: 1) Co skłoniło Cię do używania cheatów? 2) Jakich cheatów używałeś? (nazwa, wersja, link) 3) Co możesz zrobić dla społeczności w ramach zadośćuczynienia za Twoje krzywdzące zachowanie? UWAGA! Jeśli poniżej napiszesz, że nie oszukiwałeś lub używałeś tylko skinchangera, bunnyhoppa czy skryptów Twoja prośba zostanie rozpatrzona negatywnie - będzie to decyzja ostateczna. Jeśli oświadczysz, że Twoje konto zostało skradzione będziesz musiał dostarczyć dodatkowe dowody - np. screeny z logowań Steam.
 4. Upewnij się, że F5 działa, a w razie potrzeby odeślij klawiaturę do serwisu.
 5. DD2, DD2 OLD, FFA, MIRAGE menu !buy cena magicznych laczków została zmniejszona do $3000 laczków można użyć 1 raz w ciągu 3 sekund, ładują się automatycznie i po 3 sekundach można użyć je ponownie, o czym informuje komunikat (5s było testowo): gdy laczki są zablokowane, gracz skacze normalnie RETAKES poprawki dodatków apteczka, taser i C4 znowu działają nie można użyć apteczki mając 100HP dodany efekt użycia apteczki widoczny przez 3 sekundy Wszystkie serwery poprawka systemu zgłaszania graczy zgłoszenia wysyłane do adminów za pomocą Steam będą wysyłane z większym opóźnieniem do kolejnych osób, co może pomóc w ominięciu limitów omawianych w dziale adminów poprawka rang reset rang na podstawie rankingu elo widocznego w tabeli (statystyki zabić zostają zachowane) zmiana liczby punktów które gracz otrzymuje za określone zdarzenia zmiana liczby punktów wymaganych dla danej rangi (LE+) poprawka "starego" rankingu naprawienie problemu z duplikatami w tabeli !top poprawka reklam rekrutacji usunięty zbędny log z wersji debug Ranking elo www usunięci gracze, którzy nie łączyli się z naszymi serwerami powyżej 3 miesięcy usunięte duplikaty
 6. @MrRicio, @Shirke - proszę o sprawdzenie i więcej szczegółów. Czy problem występuje również przy innych broniach? Od czasu updatu Panorama w CSGO nie działa wbudowana w gra przeglądarka www - stąd nie będą działać żadnego komendy, które powinny otworzyć jakąś stronę.
 7. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 8. Wciąż nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania. Próbowałeś kilkukrotnie wprowadzić w błąd administracje, obrażałeś nas twierdząc że ktoś Ciebie tutaj obraża, również wprost nas obrażasz kolejną wypowiedzią, nie wykazujesz żadnej skruchy ani zrozumienia co było złego w Twoim zachowaniu. Swoją postawą przynosisz wstyd młodym graczom CS'a. Nie widzę żadnych podstaw do skrócenia Tobie kary. Mało tego - po rozpatrzeniu Twojego odwołania uznałem, że zasługujesz na przedłużenie kary. Zakazuję Tobie dalszej gry na serwerach uwujka.pl przez najbliższe 2 lata. Z wszystkich kont - gdybyś nie zrozumiał.
 9. Zauważ, że nikt Ciebie nie pyta czy oszukiwałeś - nie mamy co do tego żadnych wątpliwości w świetle posiadanych przez nas dowodów. Twoje poprzednie konto: 0:161704515 - https://steamcommunity.com/profiles/76561198283674758 Forum: https://uwujka.pl/profile/22268-mrboogie/ Wzywam Ciebie po raz ostatni do odpowiedzi na poniższe pytania: 1) Co skłoniło Cię do używania cheatów? 2) Jakich cheatów używałeś? (nazwa, wersja, link) 3) Co możesz zrobić dla społeczności w ramach zadośćuczynienia za Twoje krzywdzące zachowanie?
 10. Oszukiwałeś u nas przy użyciu innego konta Steam. Teraz próbujesz omijać wcześniejsze bany. Odpowiedz na poniższe pytania: 1) Co skłoniło Cię do używania cheatów? 2) Jakich cheatów używałeś? (nazwa, wersja, link) 3) Co możesz zrobić dla społeczności w ramach zadośćuczynienia za Twoje krzywdzące zachowanie? UWAGA! Jeśli poniżej napiszesz, że nie oszukiwałeś lub używałeś tylko skinchangera, bunnyhoppa czy skryptów Twoja prośba zostanie rozpatrzona negatywnie - będzie to decyzja ostateczna. Jeśli oświadczysz, że Twoje konto zostało skradzione będziesz musiał dostarczyć dodatkowe dowody - np. screeny z logowań Steam.