rafa011

 Administrator serwerów
  • Zawartość

    23
  • Czat

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

O rafa011

  • Tytuł
    Elitarne srebro

Informacje osobiste

  • Nick w grze
    Rafa^^T3

Ostatnie wizyty

148 wyświetleń profilu

Profile Data

  • Płeć mężczyzna
  1. Weekend leśniczych!

    super pomysł z siekierką
  2. podanie napisane w minutę.. poza tym konto założone tylko i wyłącznie pod podanie? Jestem na NIE.
  3. W mojej opinii nasze serwery mają wystarczającą liczbę graczy, którzy zakupili CSGO jak i ta grupa ludzi, którzy mają nonsteama. Gracze f2p moim zdaniem powinni poszukać innych serwerów do gry.. z racji tego, że zrobiłby się totalny syf. Taka moja skromna opinia
  4. hey :)

    na pewno odwiedzę
  5. wrzucam swój wynik https://valid.x86.fr/fqh5he
  6. Hey Jestem Rafał, mam 24 lata, pochodzę z Kielc Grywam na serwerze CSGO MIRAGE oraz DM.
  7. Czym jezdzicie?

    Mustang GT 2017r 420 KM
  8. Bunny Hop Weekend

    dobrze, że weekend dobiega końca Jak dla mnie pomysł super, ale tylko na jeden dzień
  9. Miałem dłuższą przerwę w csie dlatego nie odwiedzalem forum pomimo rejestracji konta w 2015 roku. Co do pomocy w utrzymaniu serwerów, wziąłem sobie to do serca że trzeba pomagać ,jak wszyscy to wszyscy:) Co do sourcebana to była bolesna pomyłka którą zresztą została wyjaśniona przeze mnie w poprzednim podaniu ... Mój jedyny Nick na jakim grywam to Rafa^^T3 Co do bana na say..wyjaśnione w poprzednim podaniu..
  10. Nick: Rafa^^T3 Wiek: 24 Moje SteamID: 1:10083290 Doświadczenie: 10 lat Serwer: CSGO MIRAGE Czas spędzony na serwerach: 77h Czas spędzony na forum: dopiero poznaję forum, jak narazie 1h. Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Cześć Wam:) jestem Rafał mam 24 lata, ostatnimi czasy mniej więcej od 2-3 miesięcy grywam tylko na Waszym serwerze CSGO MIRAGE i postanowiłem złożyć podanie oraz wspomóc obecnych kolegów. Na codzień zajmuję się motoryzacją i pracuję w międzynarodowej wypożyczalni samochodów. Lubię dobre kino i muzykę :) Swoją kandydaturę popieram wieloletnim doświadczeniem jako admin znanych sieci serwerów STER (CS 1.6), Do wykonywanej funkcji starałem się podejść przede wszystkim jako normalny człowiek z zasadami - z zimną głową. W swoim życiu gra w popularnego csa dała mi poznać wspaniałych ludzi m.in na eventach LANowych tj PGA itp. Myślę, że moje doświadczenie wniesie na serwer wiele dobrego, wyeliminuje cheaterów, jak i wspomoże obecnych adminów podczas ich nieobecności :). Raczej grywam codziennie w godzinach wieczornych więc jestem rozpoznawalny na serwerach :) Pozdrawiam Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
  11. Nie jest nikomu uzyczane, hasło znam tylko ja. Jednorazowa sprawa przy kielichu jak był u mnie kumpel Tymbardziej że nie grywa w csa a komendy amxmodmenu trzeba znać Co do godzin sam nie wiedziałem ile już mam także w najbliższych dniach dobije do "minimum" i będzie ich tylko więcej.
  12. Jest to moje jedyne konto steam od lat. Miałem dłuższą przerwę w grze lecz teraz tak jak napisałem wyżej grywam prawie codziennie. Moje 800h jest w samym cs go a najwięcej grałem w cs 1.6. Ten ban na say to nieporozumienie, kolega grał na moim koncie i się lekko zdenerwował:)
  13. Nick: Rafa^^T3 Wiek: 24 Moje SteamID: 1:10083290 Doświadczenie: 10 lat Serwer: CSGO MIRAGE Składki: Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Cześć Wam.Moja przygoda zaczęła się od csa 1.5 i trwa aż do teraz... Byłem adminem na różnych serwerach z czasów cs 1.6 ( m.in serwery STER ) jak również brałem czynny udział w licznych imprezach LANowych (PGA, Bluecity Warszawa itp.) Myślę, że moje doświadczenie wniesie na serwer wiele dobrego, wyeliminuje nieszczęsnych cheaterów, jak i wspomoże obecnych adminów podczas ich nieobecności :). Raczej grywam codziennie więc jestem rozpoznawalny na serwerach :) Pozdro Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.