THEpb

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  17
 • Posty w czatboxie

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  pb
 • Zainteresowania
  sport

Ostatnie wizyty

199 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. O proszę. Teraz wszystko jasne . Użytkownik krzyczący przez mikro ubliżający wszystkim dookoła , wyrzucający pakę w miejsca z których nie da się podnieść . Wczoraj ubliżał graczowi w straszny sposób . Typ człowieka który własnie psuje serwer. 1 kandydat do zbanowania. Jego hobby to utrudnianie gry ludziom.
 2. Chamski? Często używający mało kulturalnego słownictwa ? TAK!!! Zwłaszcza przy bezradności do osobników używających wyzwiska obelgi cheat. Bezradności reportów itp. Dziwne jest to że ktoś zadał sobie trudu żeby założyć konto tylko do napisania negatywnego komentarza. Dziwne tez że nie kojarze nicku z serwera a jestem tam codziennie. Pozdrawiam .
 3. http://steamcommunity.com/profiles/76561198387648380/
 4. 1.Przed tym kontem nie miałem innego. 2. Posiadam 2 konto.
 5. Już jest zrobiony jako publiczny.
 6. votemute raczej w formie żartu .Problem w tym ze nie ma adminów na css dd2. Jestem często więc wiem . poszedłem po najprostrzej linii bo nikt nie chce zostać tym adminem. A bez niego nie da sie grac , przynajmniej na dd2. Dlatego poniekąd zostałem zmuszony do napisania podania.
 7. Nick: pb Wiek: 32 Moje SteamID: 1:28937715 Doświadczenie: Gram na dd2 parę lat Serwer: CSS DD2 Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Obecnie na serwerze jest brak adminów . Praktyczne przez to nie da się grać (wyzwiska obelgi cheat) Myślę ze nie ma lepszego powodu. Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 8. Bede bardzo wdzięczny . Nie byłem świadomy ze nie moge grac na 2 kontach. rozumiem ze mojac cs sours na 1 z kont musze grac tylko na tym koncie??
 9. co z tym mam zrobić aby ban został anulowany?
 10. Kiedy dostałem bana? 30.09.2017 Rodzaj bana: BAN Powód bana: nie wiem Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:28937715 Opis zdarzenia: zostałem zbanowany na 2 kontach. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: nie wiem za co dostałem bana