TaryFikator

Opiekunowie serwerów
 • Zawartość

  539
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana TaryFikator w Rankingu w dniu 12 Październik

TaryFikator posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

21 Wspaniała

1 obserwujący

O TaryFikator

Ostatnie wizyty

97 wyświetleń profilu
 1. [Prośba o odbanowanie] misiek90

  @misiek90 ustaw profil na publiczny.
 2. [Podanie na administratora] Keymill

  No właśnie, wybacz stary, ale nie kupuje tego. Nie chcę wyciągać tutaj zbyt wiele, ale pewne grono osób wciąż pamięta Twoje ostatnie "wybryki", po których zniknąłeś z serwerowni a każda dziewczyna ze społeczności U wujka Adolfa, odetchnęła z ulgą. Już wtedy było kilka rzeczy, które się nie zgadzały, a teraz wracasz i ...o! Proszę! Kolejne drobne kłamstewko, które szarpie te Twoje nici. Jesteś osobą może i sympatyczną z pozoru... ( dalej jednak się pohamuję od komentarza, bo nie chcę nikogo obrazić ). Pozdrawiam.
 3. [Podanie na administratora] Keymill

  W związku z powyższym zmieniam zdanie. NIE.
 4. [Skarga] autorstwa Haq

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. [Skarga] autorstwa Haq

  Witam cię. Dodałem bana https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:201720452&advType=steamid po obejrzeniu demka oczywiście. Z każdej mapy nagrywane jest demko GOTV, które znajdziesz w zakładce każdego serwera na głównej stronie forum Dziękujemy za zgłoszenie i poświęcony czas. W nagrodę dostajesz kod do aktywacji vipa na tydzień, sprawdź wiadomość PW.
 6. [Prośba o odbanowanie] misiek90

  Administrator banujący rozpisze demko do 48 godzin, ( czas liczony od momentu złożenia prośby ).
 7. Odpada. Jestem na duże NIE ze względów oczywistych. Godzin na serwerze brak, rozpoznawalność zerowa. Pograj jeszcze, zaprzyjaźnij się ze społecznością i złóż kolejne podanie za jakiś czas
 8. [Prośba o odbanowanie] themrgostom

  Pyskaty jesteś. Tak aroganckiego tonu wypowiedzi w PROŚBIE o unbana to już dawno nie widziałem. Przychodzisz prosić, czy żądać?
 9. [Podanie na administratora] BartaZK

  Trzy razy się połączyłeś z serwerem. Rekrutacja jest otwarta, ale chyba nie zapoznałeś się z zasadami rekrutacyjnymi. Przywitać się z innymi możesz w innym dziale! Nie pozdrawiam.
 10. [Podanie na administratora] Kojot34

  Zagrałeś 15minut na serwerze FFA https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.58:27015/top_players/?query=Kojot34 Trzy razy połączyłeś się z serwerem FFA DM https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.252:27015/top_players/?query=Kojot34 na którym również zagrałeś 15 minut.
 11. [Podanie na administratora] Keymill

  Już kiedyś się wypowiadałem i moje zdanie się nie zmieniło. Jestem na tak.
 12. Dwa razy zostałeś poproszony o podanie kont, ( nie o nicki tych kont ). Ignorancja nie jest niczym dobrym, szczególnie w podaniu źle wygląda. Na koncie do którego podałeś STEAM_id masz ugrane zaledwie 222 godzin, z czego niecałe 14 w ciągu ostatnich 2 tygodni, z czego wyjdzie około 130 godzin spędzonych w grze ( zgaduje ). Po raz ostatni, podaj STEAM_id bądź link do twoich WSZYSTKICH kont, proszę.
 13. Witam v2

  Halo! No, ale pamiętaj, że miejsca w top 5 już zaklepane są na ten kwartał
 14. [Prośba o odbanowanie] UchihaMadara

  Jak grochem o ścianę.