kami11pl1

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O kami11pl1

 • Tytuł
  Srebro IV

Ostatnie wizyty

402 wyświetleń profilu
 1. Czyli muszę napisać podanie z konta przypisanego z mojego obecnego konta tak ?
 2. Kiedy dostałem bana? 20.08.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:199548886 Opis zdarzenia: Próba wejścia na serwer kończy się banem (https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=%09STEAM_1%3A0%3A199548886&p=banlist). Proszę o UB Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Opisane wyżej.
 3. Kiedy dostałem bana? 14.03.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:200944766 Opis zdarzenia: https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:200944766&advType=steamid&Submit 2 próba wejścia na wasz serwer kończy się automatycznym banem. Gram na serwerowni od 2 lat i nigdy nie miałem takiego problemu. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Komentarz jest tu zbędny.
 4. Kiedy dostałem bana? 13.03.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:200944766 Opis zdarzenia: Podczas wchodzenia na serwer zostałem powiadomiony o banie. Nie wiem kompletnie z jakiego powodu. Nie wiem również co to jest za powód bana. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Gdyż nic nie zrobiłem.
 5. Dlatego napisałem że ping w trakcie bana był już normalny (czasami nic nie zrobie z tym że mam wifi a nie kabel i ping skacze [żadko])
 6. 1) Kiedy dostałem bana: 23.09.2017 17.37 2) Za co dostałem bana: Utrudnianie gry (lagi, kampienie z awp w trudnodostępnych miejscach). Skrypt BH. 3) Na jaki okres czasu dostałem bana: 1d 4) Opis zdarzenia: To są jakieś żarty. 2. Po 1.Na serwerach DOZWOLONE jest: - kampienie Poza tym co nazywamy trudno dostępnymi miejscami ? Po 2. Lagi były można było zauwyć że ping rósł i malał. W sekundzie w której dostałem bana był już normalny ... Po 3. Proszę obejrzeć demo i powiedzieć w którym miejscu jest skrypt na BH. To że raz na jakiś czas wyjdą mi 3-4 skoki to nie znaczy że mam jaki kolwiek skrypt. 5) Moje STEAM_ID: STEAM_0:0:200944766 6) Dlaczego powinienem zostać odbanowany:Wszytsko w podpunkcie 4 zostało wyjaśnione ... http://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:200944766&advType=steamid&Submit link do bana wyżej
 7. Nie wiem gdzie się podział link w podaniu o koncie z vaciem - podaje tu http://steamcommunity.com/id/ibetterthanyou Główne konto - http://steamcommunity.com/id/igetvacfor Putin nie wiem skąd masz takie info ale jeśli sprawdzasz po nicku to raczej nie ma to sensu bo zmieniam dosyć często Co do nicku to już raz ten temat był przerabiany około 3 miesiące temu - topic14058.html
 8. Nick: ✪ ç'єѕт ⓛα νιє Imię: Kamil Wiek: 16 Miejscowość: Ustroń Steam ID: STEAM_0:0:200944766 Staż: ok.300h Główny serwer, na którym grasz: FFA , DD2 DM Czy będziesz pomagał w opłaceniu serwerów?: Tak Czy posiadasz blokady VAC?: Tak - konto podane wcześniej Czy dołączyłeś do nas na Facebook'u, Twitchu, Steam?: Tak Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Parę słów o sobie: Witam. Pierwszą sprawą jaką chciałbym wyjaśnić jest VAC na moim poprzednim koncie . Nie używałem żadnych wspomagaczy lecz użyłem programu zewnętrznego - skin changer . Staż 300h własnie się wziął głównie z tamtego konta ok.200h przegrane . Myślę że każdy nie lubi ludzi używających wspomagaczy , dzieci nadużywających mikrofonu czy trolii którzy rzucają ci smoki i flesze pod nogi. Chciałbym pomóc adminom w utrzymywaniu porządku na serwerach Uwujka. Mam obecnie LEMA gram w CS:GO od 5 lat - potrafie rozpoznać gracza skillowego od Czitera. Na serwerze FFA jestem już dosyć rozpoznawalną osobą - 12 miejsce . Obecnie będę chodził do technikum Informatycznego , interesuje się sportem,motoryzacją (głównie F1) i informatyką . Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
 9. A jeśli można wiedzieć jaki jest powód "nie dodamy" starego inferno ?
 10. Mam taką propozycje może dodamy stare inferno do nominate ?
 11. Zaznaczam że profil niko był dodany tylko do celów śmieszkowych (miałem napisane że to jest moje pierwsze konto) i nie miało to na celu kogokolwiek oszukać. Reczywiście zły ton zabrałem , ale kolega nie miał poprostu pojęcia o czym mówi.
 12. Dla twojej wiadomości poczytaj sobie a potem się wypowiadaj . Skin changer właśnie na tym polega że modyfikujesz pliki gry .
 13. Rzeczywiście zapomniałem powiedzieć o vacu . Z ręką na sercu mogę powiedzieć że nie używałem wspomogaczy . Używałem skin changera i za to dostałem vaca . 270h przegrane łącznie na obu kontach ( te z vaciem tez licze , gram na tych serwach od 1.5 roku ) . Rzeczywiście może zdażyło mi się wymienić kilka ostrych słów ale napewno na jakiś temat. Bany ? Nie wiem ostatnio dostałem bana za swój nick (odsyłam was do posta ban-t14058.html) . Jeśli profil niko na moim profilu przeszkadzał to już go usunąłem.
 14. Nick: ☞ тнιѕ вєттєя ☜ Imię: Kamil Wiek: 16 Miejscowość: Ustroń Steam ID: STEAM_0:0:200944766 Staż: Z racji tego że często zmieniam nick , nie mam możliwości podania dokładnej ilości spędzonych godzin na waszym serwerze lecz wynosi ona przynajmniej 270h. Główny serwer, na którym grasz: FFA Czy będziesz pomagał w opłaceniu serwerów?: Oczywiście Czy dołączyłeś do nas na Facebook'u, Twitchu, Steam?: Tak do wszystkich trzech Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Parę słów o sobie: Cześć . Nazywam się Kamil Bujok i chciałbym zostać młodszym adminem na serwerach uwujka . Dlaczego ? Mam chęć , czas do robienia porządku na serwerach . Jestem głównie rozpoznawalny na serwerze FFA CSGO. Interesuję się : piłką nożną , informatyką i e-sportem . Nie grałem w starsze wersje csa w cs:go gram od 4,5 roku . Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
 15. Ok , w każdym razie jakbym zauważył to bym zmienił na 100%