CzyzyK21

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O CzyzyK21

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Różne. :P

Ostatnie wizyty

54 wyświetleń profilu
 1. Dobry wieczór. Dla zainteresowanych, gierka jest za darmo. https://www.humblebundle.com/store/shadow-warrior-special-edition
 2. Nowe forum

  Na pierwszy rzut okiem forum jest w porządku, tylko tak jak koledzy wyżej za jasno nie lubię aż tak bardzo tego koloru, no i jakoś mi tam brakuje menu użytkownika po lewej stronie. No i fakt czat też by mógł być. ;]
 3. Ban

  Kasior22 [myoutube] [/myoutube]
 4. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Bany nie są nadawane na ip nie rozumiesz??
 5. Siemanko

  Dzień dobry.
 6. odgagowanie hank moody

  Problemy z Tobą są już od dawna jak nie potrafisz trzymać emocji na wodzy to nie używaj czatu w ogóle. Nie słyszałem całej dyskusji, jakoś tak mi się rzuciło w oczy co pisałeś, ale jesteśmy ludźmi jeśli H@ się zgodzi to mogę Ci skrócić do jednego tygodnia i dać upomnienie abyś więcej ludzi nie obrażał.
 7. Witam :)

  Miłej zabawy życzymy.
 8. Siema

  Baw się dobrze.
 9. Ranga Kobieta

  Wyjątkowe przywitanie. Bardzo wyjątkowe, aby darmowy przywilej był, ale i tak witamy w naszych progach.
 10. PROŚBA O ODBANOWANIE

  Na podane ID nie ma żadnej kary nałożonej z tego co widzę.
 11. Ban mozdzon

  topic14200.html
 12. Podanie o admina Snoopy

  Snoopy Snoopy w porządku z Ciebie gość i szansę możesz mieć. Ale czy i Ty nawet pierwszego posta nie potrafisz napisać na przywitanie się z ludźmi żyjącymi na forum??
 13. Czyżk

  Z tego co pamiętam w tamtej sytuacji nie zabiłem bo sam leżałem przez tego smołka a co do wyzywania owszem trochę mnie poniosło bo do was można mówić jak do ściany a i tak przeszkadzacie i strzelacie po swoich nie wiedząc co to radar. Tak to serwer ffa css i to mapa była ahoferno czy jak to się pisze.
 14. Czyżk

  Po pierwsze rzuciłeś tego smołka specjalnie mi pod nogi a widziałaś że stoję z awp. Po dwa ten granat nie wiem do kogo rzucałeś bo tylko ja tam byłem. Po trzy to nie Twój pierwszy raz kiedy ludziom utrudniasz grę na serwerze. Po cztery to tylko sley bo mogłem dać nawet kicka a w ostateczności bana.
 15. KitsuneSan

  Myślę że nie ma co już się czepiać tego steam id, chłopak popełnił błąd i go sprostował. Jeśli chodzi o kandydaturę kolegi to jestem na tak, dużo gra nie zauważyłem aby sprawiał problem na serwerze. Tylko nie mogę sobie przypomnieć czy tego chłopaka słyszę głos podczas gry, bo jeśli używa mikrofon to najwidoczniej sporadycznie. Tak więc ode mnie duży plusik.