sQubanyy

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Posty w czatboxie

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

Ostatnie wizyty

437 wyświetleń profilu
 1. Problem

  No tak teraz jest ok, ale ostatnio 3x z rzedu dd2 był.
 2. Problem

  Łooo na only dd2 to nie grałem już długo. Początki gdy przyszedłem do was na serwerownie to wtedy tak grałem na only dd2 ale to było dawno
 3. Problem

  Witam. Na serwerze FFA nawet gdy jest 18 osób na serwerze nie można wpisać rtv ani nominate, a do tego nie zmienia się mapa tylko cały czas jest dust 2. I mam pytanie, dlaczego tak jest ?
 4. Wygraj grę na Steam: CSS lub CSGO.

  Chciałbym wygrać kod CS:GO żebym w końcu mógł pograć ze znajomymi na smurfie
 5. Kiedy dostałem bana? 19.02.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:149883642 Opis zdarzenia: Grałem sobie na serwerze FFA i zszedłem z serwera na 30 min, wchodzę i nagle pisze, że jestem zbanowany chociaż nie wiem co to jest za powód. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Powinienem zostać odbanowany, dlatego że nic nie zrobiłem.
 6. Nowe RoundSoundy

 7. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Ja chciałbym jeszcze dodać, że z takim czuciem gry i refleksem to ty już dawno w SK lub Astralis powinieneś grać :)) Ja takie akcje jak ty robisz to rzadko widzę u prosów czyli banie z deagla przez smoki czy flicki z deagla na fleshu. A ty takie akcje robisz co mecz jak Cię widzę uwujka :)) To tyle ode mnie teraz poczekam na decyzję, którą podejmią admini.
 8. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Polecam obejrzeć całe demko on na samym początku już zaczyna się odpalać ale potem jeszcze zaczyna przez smoki walić itp.
 9. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  dokładnie tak
 10. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: 「Aweczek」❤ Blondi Data: 29.12.2017 Godzina: 16:00-18:00 Serwer: CSGO FFA Mapa: de_cache Opis zdarzenia: Widać wyraźnie jak skanuje przez smoke nawet pare osób. Gracz cheatuje od dłuższego czasu i na tym demku widać to bardzo wyraźnie. To nie jest tylko moja opinia lecz dużo osób grających na tym serwerze też tak twierdzi. Wystarczy obejrzeć demko i wszystko będzie jasne :) Dowody: http://563101.node99.pukawka.pl/dem-de_cache-1514559780-1514563260.zip
 11. Witam

  Siemka Danuch
 12. Nowe dźwięki na koniec rundy.

  A to ja też coś dodam
 13. Mikołajkowy giveaway :)

  Ja bym chciał wygrać dlatego że gram na paru serwerach uwujka i na każdym serwerze mi się nie opłaca kupować vipa Pozdrawiam !
 14. Siemka

  Cześć jestem Filip mój nick w grze to sQubany
 15. Giveaway M4A4 | Ogień piekielny

  Chcę to M4! Pozdrawiam