homiK

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  204
 • Posty w czatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnie wizyty

309 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Wyciąg z jednego miesiąca.
 2. Poprawny format SteamID: STEAM_1:0:1697367 Godzinki się zgadzają, jestem na tak.
 3. Banita UB

  153000 - Bezczelnie chciałeś go zabić zanim wychylił, tyle, że za szybko wcisnąłeś Q... Jebnij się w łeb. Zobaczyłeś, że wybiega i dostałeś paniki. Po tej akcji przestałem oglądać bo jest już późno i według mnie jest odpalony. Konto zbanowanego gracza (30h w GO) - http://steamcommunity.com/profiles/76561198216740192 Wszystkie ticki są z momentu zanim wszedłem na serwer. Jeśli będzie potrzeba więcej to jutro uzupełnię temat. 45000 - Już próbowałeś ubić gościa z deagle, ale uciekł. Chwilkę później patrzysz, że część uciekła tunelem, więc postanawiasz wychylić na galę i zeskanować gościa w głowę (najpierw celowałeś w przeciwnika za nim). Gościu cofa z trupa - już wyczekujesz go w bramie. 47200 - Patrzysz mid, gdy tylko gość zaczął wybiegać galę od razu się chowasz i zaczynasz tam celować. Gdy nie udało ci się zabić dwóch, którzy wybiegli, biegniesz za trzecim w którego nawet wycelowałeś przez ścianę (kompletnie bez sensu). Chwilę później próbujesz ściągnąć gościa z B przez brame zasłonioną dymnym. Znów zaczynasz celować przez ścianę na gościa w tunelu, a następnie ściągasz drugiego przez bramę. 55000 - Przez ścianę patrzysz sobie co się dzieje z ludźmi na drugim midzie. 64000 - Zerkasz sobie ile osób biegnie na A/B. Później udajesz, że nie widziałeś gdy gość wybiegł z trupa przez smoke. 71000 - Widziałeś gościa i próbujesz go wyczekać, ale się zatrzymał (nawet sobie celownik z głową wyrównałeś). Chciałeś go wychylić i dostałeś paniki jak się ruszył. Później widzisz, że stoi wcelowany i boisz się zajrzeć do trupa. 77000 - To co poprzednio, widzisz, że nikt nie zdążył wychylić z trupa, więc próbujesz się wcelować w typa. Gdy go zabijasz wcelowałeś się w kolejnego. 81000 - Widać, że jesteś świadom wroga z prawej, wcelowałeś się w tego po lewej mimo, że nie było go widać. Chwilę później wachasz się w kogo celować z trupa (radzę oglądać z prędkością 0.25x). 85000 - Wcześniej chociaż aktorzyłeś, ale tutaj widzę stulejka uciskała i drugiego już przepuścić nie chciałeś. 93000 - Skan z dupy przez doubledoors, później bezczelnie próbujesz ubić gościa dalej. O tych z tunelu również wiedziałeś. 101000 - Zaczynasz z nudów skakać i patrzeć przez ściany gdzie idą ludzie. Chwilę później celujesz przez ścianę do ludzi wychodzących na długą. 110000 - Biegnąc do trupa standardowo zerkasz sobie na ścianę, żeby zobaczyć ilu biegnie. Później dwie podejrzane akcje. 117000 - Bezczelnie wyczekujesz gościa w tunelu. 121000 - Znów przez ściany podglądasz sobie gdzie idą ludzie, później po nich celujesz. 137000 - Info z dupy... 142359 - Cyrki.
 4. Podanie o admina by kodeines

  Brednie. Jestem na nie.
 5. Odwołanie

  Przykro mi panowie, że musieliście na niego zmarnować czas. Ostatni gagatek oraz to co powiedział mi Feynman nauczyło mnie czegoś ważnego - szkoda strzępić ryja. Statystycznie trafi się gość, który myśli, że "może się uda".
 6. Odwołanie

  To bardzo ciekawe. Proszę, zbierz ich wszystkich i przyprowadź do tego tematu. Z tego co widzę nie masz nawet jednej pełnej godziny przegranej na wszystkich serwerach, wliczając w to główne konto. Co zabawniejsze, mówisz o serwerze DD2 na którym bywam okazjonalnie (niecałe 15h). Nijak odniosłeś się do podanych ticków. Jeśli któryś z Administratorów poprosi o więcej dowodów, przejrzę demo do końca i uzupełnię temat. Z Tobą dyskusje uważam za skończoną, ponieważ kłamiesz.
 7. Odwołanie

  Dziękuję, za jakąś godzinę zabiorę się za demo. Sytuacja wygląda tak, że gracze skarżyli się na Twoją grę. Niedługo po tym musiałem wyjść, więc nie miałem zbytnio szansy Cię dokładnie ocenić. Przez te 3-4 rundy podglądałem Cię na spect'cie i za każdym razem bez jakiegokolwiek info cofałeś się na bombsite, na który biegł wróg; peekowałeś gdzieś od niechcenia, a następnie rotowałeś co wyglądało jakbyś "aktorzył". Mapa dobiegała końca, więc oznajmiłem graczom, że zbanuję Cię prewencyjnie, ponieważ nie ma obecnie dostępnego Administratora, a nie mogę zostawić na serwerze potencjalnego oszusta. 40 godzin w grze to niewiele, a 90% "smurfów" kończy z banem. Dodano po 1 godzinie 25 minutach 25 sekundach: A jednak, dziękuję za zmarnowany czas. Tick 20000 - Bezczelnie wyczekałeś bramę z długiej, bo wiedziałeś, że wyskoczą kolejni. Kilka sekund później rzucasz kilka granatów na pałę, a następnie flashbang prosto w gościa, którego nie widziałeś. Tick 25000 - Bezczelny kill przez double doors z respawnu. Chwilę później wyczekujesz na długiej gościa, aż wybiegnie zza smoke, również perfidnie. Tick 37000 - Kolejny chamski kill przez double doors, docelowanie jak zobaczyłeś, że jeden wraca, i unzoom, gdy znów się cofnął. Tick 39000 - To samo co wcześniej, gość biegnie do double doors - robisz zoom - cofa się - unzoom. Dalej nawet nie oglądam, masz szczęście, że byłem po Harnasiach bo bym się pewnie Tobą wcześniej zainteresował. Proszę, aby ktoś zbanował jeszcze główne konto gracza - http://steamcommunity.com/id/MlodyOrz/ Żegnam. Dodano po 10 minutach 32 sekundach: Wybaczcie kolejne dopiski, ale z racji, że w przeciwieństwie do PNQ szanuję Wasz czas - ktoś kto będzie przeglądał demko "dla potwierdzenia" niech zerknie na rundę 11, tick 48500 - wystarczy sam początek rundy. Czas to pieniądz.
 8. Odwołanie

  Witaj, Na początek poproszę link do głównego konta.
 9. +rep za +rep

 10. Tak, proponowałem raz coś takiego. Nie pamiętam niestety dlaczego to nie przeszło (chyba problemy z FPS), ale mapa ma bardzo fajny klimat - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=419646474
 11. Prośba o odbanowanie shREKT

  Historia uciszeń - http://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=commslist&advSearch=56610529&advType=steam - wielokrotnie uciszany za obrazę administracji. Podany został nieprawidłowy powód kary, pomogę i przytoczę właściwy: Obrażanie i wyzywanie graczy oraz administracji. Używanie iście wulgarnego słownictwa. Działanie na szkodę sieci; recydywa. Brak możliwości wcześniejszego zdjęcia blokady. Przypominam, że gracz próbował zmanipulować nasze grono bezczelnymi kłamstwami, a nawet aranżował z kolegą sytuacje, które miały mu pomóc napisać skargę. Poniżej przykłady "mówienia dla żartów". Gracz nigdy nie okazał skruchy (nie licząc tej "próby") - osobiście przeprosin nigdy nie otrzymałem (chyba, że mówimy o dodatkowych obelgach przekazanych przez kolegów po zamknięciu tematu). - dodam tylko, że ów gracz kompletnie niezwiązany ze sprawą postanowił dołączyć do konwersacji i naubliżać mi bez jakiegokolwiek powodu [sic!]. Również pozdrawiamy.
 12. Prośba o

  Nas również nie interesują twoje osobiste odczucia, dlatego byłbym wdzięczny gdybyś przestał udzielać się w tematach w których nie masz nic do powiedzenia.
 13. 5 godzin na serwerze DM, na Mirage nawet nie byłeś. Kłamstwo, nie jesteś nawet członkiem grupy Steam.
 14. Różowe VIPy

 15. Przywitanie się po 4 latach

  Nie po twojej stronie leży decyzja o zamknięciu tematu w którym nasypałeś soli.