tr0jan

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  420
 • Czat

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana tr0jan w dniu 28 Luty

Użytkownicy przyznają tr0jan punkty reputacji!

Reputacja

118 Level 10

O tr0jan

 • Tytuł
  Legendarny orzeł

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ♿Tr0jan♿

Ostatnie wizyty

1702 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Obejrzałem demko i chyba dałem kare za szybko... no cóż jestem tylko człowiekiem na danym demku nic nie widać. Tu są akcje, za które dałem bana jest jeszcze jedna ale można ją pominąć.
 2. Obiło mi się o uszy, że gracz wyzywał to dostał jak na słowa, które padły odpowiednią karę.
 3. Tyle, że jak wyżej było napisane to nadana została kara na prośbę @Lady4K,która była świadkiem ja tylko pomogłem.
 4. Tyle w temacie . Jak dla mnie każdy kto tam używał micro powinien dostać mute 3 mies minimum. Typowe zachowanie graczy z ograniczonym zasobem słownictwa, którzy tylko wyzywają a co 2 słowo to przekleństwo, które ma na celu zwyzywać innych graczy. Powiem tak do tych Panów czy wy macie taki sam szacunek do innych kobiet(mama, dziewczyna,siostra,babcia) no kurde no szanujmy innych a tym samym siebie.
 5. Skarga na: administratora Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: 0:55365161 Data: 28.02.2019 Godzina: 12:00-14:00 Serwer: CSGO MIRAGE Mapa: De_Mirage Opis zdarzenia: =>PrZeMo<=Rzb praktycznie po każdej śmierci wyzywa innych graczy, nie zachowuje się jak na administratora przystało. Do tego jak ma interweniować jako admin (gracz odpalony na serwerze latał) nie kiwnął palcem. Ta sytuacja mnie lekko zdziwiła, więc stwierdziłem że zobaczę demko, to co tam zobaczyłem mnie zszokowało. Jeśli administrator obraża graczy to jakim prawem on potem daje delikwentowi co mu odpowiedział kare... Dla mnie jest to osoba niekompetentna na dane stanowisko. Dowody: To jest źródło demek --> http://571673.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1551354711-1551358591.zip
 6. @Klaudija Wiem o tym @Chinczyk1337 czytaj dokładniej
 7. @sQubanyy a masz 17 lat ?
 8. @yyiu1933 Co do lvl fajnie by było minimum ten 6 lvl i umieć strzelać bo co Ci da lvl jak można być warzywem
 9. Bez zbędnego gadania... Szukamy dobrych graczy CS GO (normalnie musisz być mega, najlepiej kot jakich mało). Wymagania: -Znajomość map w stopniu podstawowym -Komunikatywność ( ale najlepiej info bez pierdolenia głupot już wystarczy, że ja dużo gadam ) -Opanowanie -No toxic -Czas wieczorami najlepiej w tygodniu -Ranga mnie nie interesuje masz umieć grać -Wiek 17+ i wyjątki* Raczej szukamy stałej 5 do grania Faceitów *osoby rozgarnięte Osoby chętne proszę o pisanie pod tym postem i zapraszanie do znajomych.