tr0jan

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  313
 • Posty w czatboxie

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana tr0jan w dniu 25 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają tr0jan punkty reputacji!

Reputacja

60 Wspaniała

Ostatnie wizyty

997 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Kumplu my mówimy o tym, iż nie znasz regulaminu i banujesz za free, do tego namawiasz innych do bana za free (nadużywania komendy voteban)
 2. Nie widziałem, że Biszkopt obrażał (jest to prawdopodobne), tak jak mówiłem na serwerze dać się sprowokować dziecku... Inna sprawa jak dobrze pamiętam oprócz samego votebana namawiałeś innych także do tego czynu czy zdajesz sobie sprawę, iż taki voteban jest bezpodstawny? ZA OBRAZE jest gag/mute. Kończąc ja już mówiłem na serwerze jeśli to jest twoje jedyne przewinienie niech Ci będzie chociaż trochę wybaczone(nie do mnie należy decyzja), ale powiedziałem również, że jeśli w logach lub na demku obrażałeś nie tylko w tym wypadku będę za przedłużeniem kary. Więc w tym miejscu proszę o logi a demka w następne 24h zobaczę.
 3. Skojarzenia

  Cel
 4. Jakie gry przeszliście?

  Mamy problem jestem osobą, która chyba oprócz Wieśka 3 nie dała rady przejść gierek. A no jeszcze W3.
 5. Jak już każdy to ja też... nie chce wyciągać prywatnych spraw, bo nie po to tutaj jestem ( wtedy był bym na nie), ale jestem zwolennikiem dawania ludziom szans chłopak ma potencjał. Może to, że teraz dostanie odrobinę odpowiedzialności w swoje ręce sprawi, iż jego decyzje będą bardziej roztropne. Starajmy się dać mu szansę bo z samego podania, godzin gościu się wywiązał. A nad charakterem można zawsze pracować. Kończąc zawsze może dostać klapsa na dziąsło i po temacie Jestem na Tak.
 6. Oj, staruszek świat... :D 

 7. Spotkałem gracza kilka razy na serwerze. Nie sprawiał problemów (nie pamiętam by używał micro). Ogółem podanie napisane dosyć miernie. Będę na Tak... ale za mies napisz lepiej tu i teraz jestem na NIE.
 8. Bry

  Dobry 😁
 9. 100 lat byq :D

   

  1. tr0jan

   tr0jan

   Dzięki :D

    

 10. 100 Lat :D

 11. Kotwica wita :)

  Dobry
 12. Witam

  Cześć
 13. To, że ktoś dostał Vac bana nie powinno go wykluczać... Jak dla mnie każdy powinien dostać szansę, a ja jestem tego przykładem. Pozdrawiam
 14. Witam wszystkich xD

  No witam witam dawno tak szczegółowego przywitania nie było . Jak @Smiay powiedział zapraszamy na mirka i nie tylko .