tr0jan

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  371
 • Posty w czatboxie

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana tr0jan w dniu 25 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają tr0jan punkty reputacji!

Reputacja

83 Wspaniała

Ostatnie wizyty

1183 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [Prośba o odbanowanie] maniek206

  @Aneta daj mi chwilę http://571673.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1541975674-1541978646.zip Około 39 minuty, gdy pojawiłem się na serwerze gadałeś jak dziecko zachowując się jak "Gabi" jak masz mutacje to mógł byś się zachowywać normalnie? Proszę o skrócenie kary do 2 tygodni ze względu na bogaty Sourcebans.
 2. [Prośba o odbanowanie] BBurnout

  Nie wiem co powiedzieć... Oglądając demko nie jestem w stanie potwierdzić czy gracz tego na 100% używa jakiś wspomagaczy, oczywiście nie wykluczam możliwości używania przez niego takiego oprogramowania. Jak dla mnie jest za mało by coś dokładnie stwierdzić.
 3. [Prośba o odbanowanie] BBurnout

  @root święto mamy i po rogaliki jechalem... Nie może mi być smutno?
 4. Jak dla mnie to kandydat powinien poczekać z miesiąc, jeśli nadal będzie taki chętny będę na tak. W tym momencie do grona administracji dołączyło kilka osób w tym większość właśnie na arenki. Jestem na Nie
 5. Temat do zamknięcia... nawet nie ma co się rozpisywać... Tak.
 6. Tworzymy historię

  Maniakalny królik grzebał w śmietniku małymi łapkami gdy nagle znalazł w nim całkiem świeży mózg, wtedy pomyślał nad całkiem nowym daniem z grilla, które zasmakowało samej Magdzie Gessler, lecz nie mógł znieść jej wyglądu podczas konsumpcji gumowego dania z mikrofalówki, które zostało odgrzane 3 raz.
 7. Tworzymy historię

  Zabawa polega na tworzeniu historii, ograniczają nas 3 zasady. 1. Jedna historia to długość jednego zdania po zakończeniu zdania zaczynamy nową historię. 2. Zakaz powtarzania historii. 3 Każda część to 3-5 słów. Mam nadzięję, że się uda. Co tydzień będzie wybierana jedna historia i dodawana do "top historii". 1 tydzień: Autorzy: @Klaudija @LoveMe @Shirke @Dop3 @Sneaky @Smiay @tr0jan Maniakalny królik grzebał w śmietniku małymi łapkami, gdy nagle znalazł w nim całkiem świeży mózg, wtedy pomyślał nad całkiem nowym daniem z grilla, które zasmakowało samej Magdzie Gessler, lecz nie mógł znieść jej wyglądu podczas konsumpcji gumowego dania z mikrofalówki, , które zostało odgrzane 3 raz. 1.Ja zacznę.... Maniakalny królik...
 8. Czy Masz??

  Nie Czy masz poczucie własnej wartości?
 9. Skojarzenia

  Krew
 10. Skojarzenia

  Dłubalec
 11. Rozmowa poprzez wideo?

 12. Skojarzenia

  ufo
 13. Skojarzenia

  +13
 14. Skojarzenia

  Kicia
 15. Skojarzenia

  Ibuprom