gibki37

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  511
 • Posty w czatboxie

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana gibki37 w dniu 22 Marzec

Użytkownicy przyznają gibki37 punkty reputacji!

Reputacja

17 Dobra

Ostatnie wizyty

345 wyświetleń profilu
 1. Nowe mapy jak można :)

  Też bym kilka nowych pany H@ błagamy
 2. [Prośba o odbanowanie] ReZo

  Rzuciłem okiem na demko bo nie ukrywam że bana wlepiłem zapobiegawczo po skargach graczy. Mogę przyczepić się jedynie do dwóch akcji na Italy. tick:69540 - wskakując ze skrzynek przez okienko do domku TT, od razu prefire w prawą stronę w przeciwnika. Druga akcja to tick:100310 - rzucasz granat do wnęki prosto pod nogi TT a nie wydaje mi się abyś go uprzednio widział na radarze. Tak poza tym wydaje się ok, może ktoś w wolnej chwili rzuci jeszcze okiem na to demko? 2018-03-28 17:54 cs italy, CSS FFA, nick w grze Paweu. Ogólnie mam jakiś problem z odtwarzaniem demek CSS, nie mogę ich przewijać...jedynie odtwarzać jeszcze raz od początku..
 3. Chcesz powiedzieć że 7 latek sam ściągnął czity i zainstalował? a jak miał 5 lat to zaczął przygodę z CS? mając 7 lat dzieciak nie potrafi sam się jeszcze podetrzeć a co dopiero śmigać po necie i ogarniać programy komputerowe hehehe jebłem po drugie gra jest od 16 lat, więc sprawę zgłaszam do prokuatuy
 4. [Prośba o odbanowanie] JamJestMistrz

  Potwierdzam i byłem świadkiem, Ślepy dostał bana od Benka przez pomyłkę..bana miał dostać kto inny. Nie przepadam za tym cwaniakiem ale uważam, że gra czysto i jeśli zależało by to ode mnie to bym go od banował.
 5. Nowe RoundSoundy

  refren
 6. [Prośba o odbanowanie] LYSY997

  Masz nagranie z monitoringu że to Twoi koledzy grali?
 7. Nowe RoundSoundy

  od 0:40 ogień
 8. [Prośba o odbanowanie] Martinezik

  Siwy mówił co innego a dziwnym trafem widziałem jak tylko Ty go strzelałeś, do tego zabiłeś go i uciekłeś z serwera. Nie Ty jesteś od wymierzania kar. Byłeś upominany słownie i pisemnie ze 2 razy.
 9. [Prośba o odbanowanie] WhiteTiger

  Najprawdopodobniej chodzi o mojego bana na css ffa, fakt mogłem dać muta..ale jak słyszę ruska, ukrainca albo innych braci ze wschodu obrażających naszych to się we mnie gotuje..można zdjąć bana i zamienić na mute.
 10. [Prośba o odbanowanie] Filipeee

  Nie bądź śmieszny, to jest jawne oszustwo. Co sobie ustawiłeś? BH a może norecoil? a może jeszcze coś innego? do gazu
 11. Wywala serwer.

  Potwierdzam że taka sytuacja miała miejsce, dzieje się tak gdy jest pełny serwer, przy mniejszej ilości graczy mapa nie crashuje. Może da się to jakoś naprawić bez usuwania mapy z serwera?
 12. Nowe dźwięki na koniec rundy.

  Można wyciąć fragment od 1:03
 13. Chłopcy od jakiegoś może tygodnia, nie mam naszego serwera na listach serwerów..nie mam go również w ulubionych oraz w historii. Za każdym razem muszę łączyć się poprzez wpisanie adresu ip. Chodzi o serwer CSS FFA. Macie jakieś pomysły czym to może być spowodowane?
 14. Domowa pizza :) wersja błyskawiczna.

  Lubię placki a "sekretem jest ciasto" było w reklamie "telepizzy" wiem co mówię bo hujki mają lokal u mnie pod blokiem
 15. Nowe dźwięki

  Ta..otwieraj wino z nie swoją dziewczyną, alkohol był zdrady przyczyną