neo

Użytkownicy
 • Zawartość

  64
 • Posty w czatboxie

  212
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Dobra
 1. Nie, polecam również jak najszybsze zamknięcie tematu z oczywistych względów. A zabójcy to można powiedzieć ciao.
 2. Klasyczne nie: - wiek; - liczba postów; - wiek.
 3. 1. Nicki; 2. Wiek; 3. Młodszym adminem była Młoda- i to na GG CSS; 4. Moje skromne doświadczenie pokazuje, że ludzie w wieku do 18 roku życia sprawiali tutaj najwięcej problemów. Nie chcę przytaczać kilkuletniej historii. Zapytaj się róta. Oczywiście inni też robią chlew, lecz jakoś Ci poniżej 18 są najmniej odpowiednimi ludźmi do sprawowania władzy; 5. Nie poprawił SteamID; 6. "kilkadziesiąt na serwerze uwujka.pl ". Kilkadziesiąt godzin to niektórzy wbijają w tydzień gry. Także wybitnym graczem on nie jest. Niech wymieni z pamięci chociaż 5 adminów Za mojej kadencji temat byłby już dawno zamknięty. Widać jak mu zależy. Do kosza z tym podaniem!
 4. 16 lat... w csgo graja same dzieci? WIEK- NIE
 5. Masz cycki, Ciebie to nie dotyczy Nie wiem kto Ci to powiedział... Udzielanie się na forum jest istotne, ponieważ można lepiej poznać człowieka, jego charakter, umiejętność komunikacji i wiele innych aspektów. Podtrzymuję zdanie- nie.
 6. Mała aktywność na forum- nie.
 7. Nie. Gracz nie dojrzal do administrowania na tak powaznej serwerowni. Zajmij sie dupami w szkole oraz zadaniami z pszyry 😎 bez urazy, wg mnie 18+ to obowiazek.
 8. Sprzedam bieżnię

  SOLD!!
 9. Sprzedam bieżnię

  Sprzedam bieżnię elektryczną, 2 HP, 12 km/h- max, regulacja 0,1 km/h. Stan idealny, wszystko sprawne, cacy. 600 zł. Odbiór osobisty, zainteresowanych zapraszam na PW.
 10. Nowe działy na forum

  Ja 🤣 wołajcie ksixa.
 11. A ten ubteam to są wysokiej jakości specjaliści? Są niezależni i mają na to dowody? Jakieś certyfikaty, poświadczenie państwowe? Czy zbiór ludzi, którzy uważają, że się znają i chcą aby ich czczono? Nie dyktuj zasad oceniania demka, bo my mamy swój specjalny, tajny oddział nolifów, który jest najlepszy z najlepszych i niewątpliwie lepszy od ubteam. Zassam demko i obejrzę. Kurde, wydałem się... Usunąłem CSGO. Nie sprawdzę.
 12. Nowy serwer CS: GO

  dd2 rokuje najlepszą popularnością. Z drugiej strony ile można być dzieckiem piachu? Chyba długo, więc dd2.
 13. Forumowy ranking GPU

  nVidia GeForce GT 120M- ps. SZATAN Zegary +50 MHz Unigine_Valley_Benchmark_1.0_20171105_2119.html
 14. Forumowy ranking CPU

  Mój procesor to T9900. Dopisz jak możesz.