neo

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  71
 • Posty w czatboxie

  370
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Dobra

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Jedyne co jest na plus to wytrwalosc, to 5 czy 6 podanie? Podsumowujac poprzednie odpowiedzi w rekrutacji- nie. Jak teraz Ci sie nie uda to daj sobie siana.
 2. Akurat był jeszcze 1 terro obok, do którego też raczyłeś wywalić pół magazynka. Podejrzewam, że on też mignął, a łączna liczba razy nie była większa niż 4. No cóż, stałeś mi na drodze- utrudniałeś grę- powinieneś dostać salwę ostrzegawczą... Już więcej się nie udzielam, nie na moje wyleczone nerwy Pozdrawiam serdecznie i życzę większego ogarnięcia.
 3. Witam serdecznie, chciałbym na wstępie przywitać wszystkich zgromadzonych na tej uroczystości. 1. cs_inferno, strona terro, chciałem przejść przez korytarz, zaświeciłem latarką w w/w tico, otrzymałem na ryj-> Damage Taken from "Bi@Ły Br@T Cz@RnEgO" - 97 in 4 hits. Zapytałem czy go nie popierdoliło, dostałem wiązankę. Jako, że w internecie każdy może się napiąć, to mu odpowiedziałem w podobnym tonie; 2. Gracza tico obserwowałem od dłuższego czasu. Podobnych akcji miał wiele, również ze mną. Widać z niego taki chłopak- śmieszek; 3. Powiedziałem rootowi o co chodzi, długość bana była wybrana przez niego. Zrobiłem tak, bo wy chyba grzebaliście palcem w nosie; 4. Na dowód waszego nieróbstwa i olania sprawy- po 2x celowym TK na mojej osobie, przez gracza x22 cracked Perv (czy jakoś tak)- zostałem olany ciepłym moczem; 5. @TICOOO, proszę wznowić lekcje języka polskiego i mniej wstrzykiwać marihunanen, to szkodzi na umiejętności piśmiennicze; 6. Zdaję sobie sprawę, że tico to taki wasz kolega ale takie nierówne traktowanie pokazuje jak potraficie ocenić sytuację. Przemyślcie to sobie na spokojnie Pozdrawiam serdecznie sygnalista neo
 4. Gra najebany i wrócił od prostytutek 😁
 5. Andrew Ty stary zwisie ☺ człowiek godny polecenia. Tak, będzie karać januszy cebularzy, miekkie fajki i mnie. Przegranych godzin ma więcej niż wiek niektórych osób, które piszą podania na no. Csgo.
 6. Wiek- nie Dodajcie specjalny filtr, który blokuje takie podania...
 7. Nie. Po prostu nie potrafi się zachować. Nie nadaje się na admina, również na moderatora. Jak w pw- brak honoru. Co jest niezwykle ważne. Poza tym VAC'e... Szkoda słów 🤡
 8. Nie, polecam również jak najszybsze zamknięcie tematu z oczywistych względów. A zabójcy to można powiedzieć ciao.
 9. Klasyczne nie: - wiek; - liczba postów; - wiek.
 10. 1. Nicki; 2. Wiek; 3. Młodszym adminem była Młoda- i to na GG CSS; 4. Moje skromne doświadczenie pokazuje, że ludzie w wieku do 18 roku życia sprawiali tutaj najwięcej problemów. Nie chcę przytaczać kilkuletniej historii. Zapytaj się róta. Oczywiście inni też robią chlew, lecz jakoś Ci poniżej 18 są najmniej odpowiednimi ludźmi do sprawowania władzy; 5. Nie poprawił SteamID; 6. "kilkadziesiąt na serwerze uwujka.pl ". Kilkadziesiąt godzin to niektórzy wbijają w tydzień gry. Także wybitnym graczem on nie jest. Niech wymieni z pamięci chociaż 5 adminów Za mojej kadencji temat byłby już dawno zamknięty. Widać jak mu zależy. Do kosza z tym podaniem!
 11. 16 lat... w csgo graja same dzieci? WIEK- NIE
 12. Masz cycki, Ciebie to nie dotyczy Nie wiem kto Ci to powiedział... Udzielanie się na forum jest istotne, ponieważ można lepiej poznać człowieka, jego charakter, umiejętność komunikacji i wiele innych aspektów. Podtrzymuję zdanie- nie.
 13. Mała aktywność na forum- nie.
 14. Nie. Gracz nie dojrzal do administrowania na tak powaznej serwerowni. Zajmij sie dupami w szkole oraz zadaniami z pszyry 😎 bez urazy, wg mnie 18+ to obowiazek.
 15. Sprzedam bieżnię

  SOLD!!