KsiezniczkaM

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  72
 • Posty w czatboxie

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana KsiezniczkaM w dniu 25 Listopad

Użytkownicy przyznają KsiezniczkaM punkty reputacji!

Reputacja

10 Dobra

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

361 wyświetleń profilu
 1. Pochwal się swoim zwierzakiem :)

  No więc ja zacznę po kolei. Na pierwszych zdjęciach widać moje najukochańsze dziecię - suczkę Zuzannę (dla znajomych i rodziny Zuza). Jest ze mną równo 2 lata. Kolejny psiak to Antonina (dla znajomych i rodziny Tosia). Jest ze mną od 4 lat. Ulubienica domu. Na czarno-białym zdjęciu jest mała, kochana pierdoła czyli wałach C'est Moi, zwany Semuszkiem. Urodzony w 2004 roku (?). 2 ostatnie zdjęcia przedstawiają moją najwspanialszą i bardzo wyrozumiałą nauczycielkę czyli Kobrę. Kobra jest klaczą w wieku zbliżonym do mnie (+/-20 lat). Niestety od półtora roku, przez zwyrodnienia stawów nie nadaje się do użytkowania pod siodłem, dlatego jest na konnej emeryturze.
 2. Witam się :D

  Cześć!
 3. Mi zwrócono uwagę, że aktywność na forum nie jest ważna jeżeli ktoś ubiega się o funkcję admina. A jeżeli chodzi o samo podanie to niestety, ale jestem na nie. Zupełnie nie kojarzę gracza i z tego co widziałam za dużo u nas nie grał.
 4. No Hey XD

  Hej! Powodzenia!
 5. No hej

  Cześć! *Ten post został dodany ręcznie po przywróceniu kopii zapasowej.
 6. Cześć

  O nie, znowu on
 7. kM;

  Oczywiście, nie jest. Mimo to wydaje mi się, że jakaś aktywność na forum jest mile widziana. Jeżeli gracz przynajmniej zarejestrował się na forum jakiś czas wcześniej to może świadczyć o tym, że dana osoba jest na bieżąco z różnymi sprawami dotyczącymi serwerów. Prawda?
 8. kM;

  Ja jestem na nie. Brak aktywnosci na forum, nie widziałam Cię ani na ffa, ani dd2, ani na gg, ani na dm. Jako admin nie możesz być obecny tylko na jednym serwerze.
 9. FragleS

  Hej, gracza kojarzę z serwera. Wiek z pewnością jest dużym atutem, chęć płacenia składek również na plus, ale na razie jestem na nie. Powody: -Zerowa aktywność na forum -Profil steam prywatny
 10. ban za nic

  To może po prostu dać mu perma.
 11. admin Marta

  Może powiem jak wyglądało to z mojej strony. Nie widziałam aby gracz kogoś zreportował (chociaż pisał, że zreportował, w tym celu przejrzałam chat oraz console mimo to nie znalazłam reporta, także nawet nie wiem kogo miałam banować), nie widziałam również, aby ktokolwiek czitował. Co do nostress, jego zachowanie oraz teksty typu "że mam admina dla lansu" w stosunku do mnie były nie na miejscu i będę wnosiła o przyznanie gaga dla gracza. EDIT: Jeżeli report był kiedy mnie na serwerze nie było, to nie dostałam informacji o reporcie.
 12. Podanie Marta.

  Pełniłam już funkcje administratora kilka lat temu na U wujka z tym, że na source oraz kilkakrotnie na innych serwerach source tyle, że ns. W Szwecji mam zapewniony lepszy internet niż tutaj (orange, zdecydowanie nie polecam!). Ponadto na gungame spotykam ludzi również grających ze Szwecji, mający ping podobny do mnie teraz, a czasami nawet lepszy. I oczywiście jak wcześniej pisałam zdaje sobie sprawę, że administratorem jestem wszędzie i jak mówiłam bywam na dd2 i dm, ale najwięcej czasu spędzam na gun game.