Quercus

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  38
 • Czat

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9

O Quercus

 • Tytuł
  Złoty laur I

Ostatnie wizyty

627 wyświetleń profilu
 1. Mógłbym więcej czasu poświęcać czasu graczom F2P tylko dnia by zabrakło . Wkurzające jest to że wchodzisz pograć obserwujesz co chwila jak inni grają i 90 % F2P na czitach .
 2. A może znowu Cs Ci się nudzi i sobie haxy włączyłeś i masz wyjebane ? ... Nie tylko ja oceniam tutaj demka tak że poczekajmy na ocenę innych ...
 3. Oglądając demko widać wyraźnie że używasz wh przykład tick : 172134 Pierwsza kula od razu w banie przed bramę na dodatek z deagla . Oprócz wh z tego co widzę to bh . Była sytuacja na długiej jak ładnie skanowałeś przez skrzynie .... Według mej opinii Wh i bh .... NS czitujące i na dodatek krzyczące że dostał bana .... Brak słów .
 4. Obejrzałem 9 rundę jak dla mnie 100 % wh celuje przez smoke wodzi dokładnie przez ściany za nim się wychyli .
 5. Wojos mute za nic spokojny na micro seku parę razy coś tam krzyczał ale ciężko zrozumieć bo głos jakby dopiero co od cycka odszedł . Tak to jest jak praktycznie cały serwer srednia wieku 12 ... i się bawią jak zginął ;] . Wojos mute za nic tylko tyle wynika z demka , seku dwa razy coś krzyknął do micro ...
 6. Ewidentnie odpalony 28 minuta jak i 30 wychyla się od razu z ustawionym celownikiem . Praktycznie za każdym razem dobiera optymalnie jak najszybszą drogę do przeciwnika bez rozglądania się (mało ludzi na serwie ) zawraca gdy widzi przez ściany że jest pusto w owym miejscu . Więc jak dla mnie Wh szczególnie świadczą o tym akcję przy których się wychyla z ustawionym idealnie celownikiem na przeciwnika .
 7. Zgadzam się z opinia Szafy ogarnięty gracz nie stwarzający żadnych problemów .
 8. Dostałeś mute za brak mutacji , upominałem Cie dwa razy iż na serwerze obowiązuje micro +16 . Tak jak Taryfikator napisał powyżej mute na jeden dzień . " ja dawałem info cały serwer płakał ze śmiechu" ?? serwer to nie scena artystyczna czy kabaret , a tak na marginesie po śmieci Cię nie słyszą więc nici z Twego info .
 9. Jestem na Tak !! Dobry i stonowany gracz , powiadamia przy wszelakich problemach z graczami na serwerze .
 10. Super tylko czemu przy moich strzałach zawsze wieje wiatr pionowy :///