Quercus

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  33
 • Czat

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Quercus

 • Tytuł
  Mistrzowskie elitarne srebro

Ostatnie wizyty

498 wyświetleń profilu
 1. Obejrzałem 9 rundę jak dla mnie 100 % wh celuje przez smoke wodzi dokładnie przez ściany za nim się wychyli .
 2. Wojos mute za nic spokojny na micro seku parę razy coś tam krzyczał ale ciężko zrozumieć bo głos jakby dopiero co od cycka odszedł . Tak to jest jak praktycznie cały serwer srednia wieku 12 ... i się bawią jak zginął ;] . Wojos mute za nic tylko tyle wynika z demka , seku dwa razy coś krzyknął do micro ...
 3. Ewidentnie odpalony 28 minuta jak i 30 wychyla się od razu z ustawionym celownikiem . Praktycznie za każdym razem dobiera optymalnie jak najszybszą drogę do przeciwnika bez rozglądania się (mało ludzi na serwie ) zawraca gdy widzi przez ściany że jest pusto w owym miejscu . Więc jak dla mnie Wh szczególnie świadczą o tym akcję przy których się wychyla z ustawionym idealnie celownikiem na przeciwnika .
 4. Zgadzam się z opinia Szafy ogarnięty gracz nie stwarzający żadnych problemów .
 5. Dostałeś mute za brak mutacji , upominałem Cie dwa razy iż na serwerze obowiązuje micro +16 . Tak jak Taryfikator napisał powyżej mute na jeden dzień . " ja dawałem info cały serwer płakał ze śmiechu" ?? serwer to nie scena artystyczna czy kabaret , a tak na marginesie po śmieci Cię nie słyszą więc nici z Twego info .
 6. Jestem na Tak !! Dobry i stonowany gracz , powiadamia przy wszelakich problemach z graczami na serwerze .
 7. Super tylko czemu przy moich strzałach zawsze wieje wiatr pionowy :///
 8. Nie wiem może nie rozumiem wszystkiego , ale niech ktoś mi wytłumaczy oglądałem na różnej szybkości .... ostatnia akcja z awp na środku zdejmuje mateusza i na zwolnionym tempie ni jak celownik nie jest w niego wycelowany . Ktoś potrafi mi to wytłumaczyć ?
 9. Dobrze rozumiem )) Nigdzie się nie wybieram tak że nadal często będę odwiedzać wasze serwery
 10. nie ma bo w 1.6 żadko grałem przeważnie na no steam częściej przebywałem za granicą nie miałem czasu zbytnio grać ;] zresztą nie wiem czy muszę się tłumaczyć z przeszłości ? każdy ma swoje życie a na Cs mam ograniczony czas .... czekam na dalszę opinię co do mego podania o Admina każdą przyjmuję z uśmiechem na twarzy ) pozdrawiam