TzarPutin

Opiekunowie serwerów
 • Zawartość

  345
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana TzarPutin w Rankingu w dniu 16 Październik

TzarPutin posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

70 Wspaniała

O TzarPutin

Ostatnie wizyty

306 wyświetleń profilu
 1. Nowe forum

  https://uwujka.pl/forum/206-strefa-cs-go/ https://uwujka.pl/forum/5-strefa-techniczna/ Przy próbie wejścia pokazuje się komunikat o braku uprawnień, ale wejść bezpośrednio w konkretne działy można.
 2. [Podanie na administratora] Keymill

  Teoretycznie mógłbym się obrazić, ale ja nie z takich. Właśnie to jest odpowiednie miejsce na takie historie. Skoro byłeś adminem, to dobrze wiesz, że osoba z uprawnieniami może zrobić bardzo dużo szkody na serwerze. Dziwi Cię, że kandydata dokładnie się prześwietla? Wyraźnie Cię zapytałem, jak to jest z tym wiekiem. Zamiast po prostu odpowiedzieć, zaczynasz osobiste wycieczki pod moim adresem. Nie sądzę, aby to miało działać w jakikolwiek sposób na Twoją korzyść.
 3. [Podanie na administratora] Keymill

  Kolejny głos za tym, że nie jesteś wiarygodnym kandydatem. http://multi-head.pl/topic/51158-przyjętypodanie-keymil/ Jak to jest, że 3 lata temu miałeś 28 lat, a teraz masz 24 lata? Dużo jeszcze takich smaczków wygrzebię jak będę dalej szukał?
 4. [Prośba o odbanowanie] misiek90

  Nie wiem czy zauważyłeś, ale dział nazywa się prośby o odbanowanie, więc sformułowanie jak najbardziej na miejscu. Admin na pewno miał jakiś powód do przyznania bana. Po to jest ten dział, aby ewentualne wątpliwości wyjaśnić. Demko zostanie rozpisanie i będziesz miał możliwość obrony. Jeśli jakiś admin zasługuje twoim zdaniem na karę - masz do tego odpowiedni dział.
 5. [Prośba o odbanowanie] misiek90

  Czekaj czekaj. Przychodzisz prosić o unbana i zaczynasz od obrażania admina?
 6. Siemka:)

  Przepraszam bardzo, co to za zbiorowisko? Milicję mam zawołać?!
 7. Przy 13 godzinach nie można mówić o rozpoznawalności na serwerze. Jak na razie jestem na nie. Ugraj więcej godzin, daj się poznać i zobaczymy.
 8. [Podanie na administratora] JakePaul

  Więc jeszcze raz poproszę o linki do WSZYSTKICH kont. Nie ważne gdzie było grane i co teraz z nimi się dzieję.
 9. Nowe forum

  W swoim profilu widzę reputacje na poziomie 54 punktów, po wejściu w ranking, zakładka zwycięzcy pokazuje 39 punktów. Błąd?
 10. Gdzie byłeś adminem? Czemu już nie jesteś? Na dd2 masz ugrane 13 godzin. Zdecydowanie za mało.
 11. [Prośba o odbanowanie] VenuS

  Masz !report, masz dział skarg na graczy, masz dział skarg na adminów. Zrobiłeś cokolwiek w związku z wymienionymi przez Ciebie sprawami? Po za tym rozpatrujemy tutaj uciszenie Twoje, a nie innych graczy. To, że ktoś zrobił coś, a ktoś inny jeszcze coś, w żaden sposób nie sprawia, że Ty nie zrobiłeś tego co zrobiłeś. Przychodzisz prosić o zdjęcie/skrócenie kary, a zamiast zwiesić łeb, przeprosić, czy obiecać poprawę, kłamiesz i oskarżasz adminów. Dorośnij.
 12. [Prośba o odbanowanie] VenuS

  Dostałeś do tej pory sześć gagów/mutów. Była amnestia, otrzymałeś jak wszyscy czyste konto, ale jak widać, niczego Cię to nie nauczyło. Mam nadzieję, że unmuta nie dostaniesz.
 13. [Podanie na administratora] Kojot34

  Na prawdę czasem mam ochotę poprzegryzać ludziom kable od internetu. Tym do 15 lat definitywnie, tym w zakresie 15-18 po testach. Jestem na nie. Mało godzin, zerowa rozpoznawalność.
 14. [ZABAWA] Memy