VTTV

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  21
 • Czat

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8

O VTTV

 • Tytuł
  Elitarne srebro

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  TT

Ostatnie wizyty

435 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Czyste konto nie oznacza czystego gracza. Oszukiwał kiedyś więc nie ma pewności że teraz jesteś czysty.
 2. Widzę że kolega gracz nie pojmuje tego co piszecie wiec się wypowiem. Jako gracz na publicznym serwerze masz obowiązek być kulturalnym nie ważne czy admin,kolega,eks,teściowa itd... Wprowadzasz zamęt bo admin ci ostrzeżenia nie dał? Widocznie miał powód co potrafi udowodnić. Taki przykład: Otwórz browara w rynku ciekawe czy pan władza ci ostrzeżenie da.
 3. Może kolega się bawił jak do sklepu wyszedłeś?
 4. Od jakiegoś czasu serwer nawiedzają lagi zazwyczaj słabe chwilowe ale dzisiaj mocniej przycieło. Występuje to nie tylko u mnie.
 5. Nick: TT Wiek: 19 Moje SteamID: 1:100936225 Doświadczenie: Jakieś 7 lat gry.Kilka razy admin w 1.6 JB w GO chwilowy admin na dd2/mirage. Serwer: CSGO DD2 OLD Czas spędzony na serwerach: Ok. 220h Czas spędzony na forum: 6h Składki: Będę pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Witam. Gram w tę grę jakiś czas w trakcie kariery strzegłem prawa na paru serwerach ale nie było to znaczące z racji wieku bądź popularności serwerów. Jestem osobą spokojną, nie wdaje się w niepotrzebne dyskusje i nie jest łatwo mnie sprowokować. Na serwerach uwujka gram od kilku miesięcy najpierw na dd2 lecz z racji tłoku na serwerze przyszedłem na dd2 old gdzie panował spokój i mniejsze zagęszczenie. Od pewnego czasu i pewnych aktualizacji spokój się skończył fala cheaterów zalewa serwery. Na dd2 old z adminami ciężko grywam miedzy 16-22 gdy płynie fala kulminacyjna chaterów większość po szkole/pracy odreagowuje dzień w najlepszej grze na najlepszych serwerach a takie BOTY niszczą grę trzeba to tępić. Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 6. Boże Narodzenie 2018

  Proponuje wersje dzienna tej powyższej mapy https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=562858781&searchtext=Dust2+winter grywam na DD2 OLD więc może tu zobaczę śnieg. Bombki albo śnieżki zamiast granatów w ostateczności pomalować na biało jak by się dało.