fapek123

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O fapek123

Ostatnie wizyty

38 wyświetleń profilu
 1. [Prośba o odbanowanie] misiek90

  115000 - dosyć częsta miejscówka. Po kilku skanach, CT zaczyna strzelać i się zdradza. 120000 - Sprawdziłem od strony terrorysty w trupie i mignął mu ten CT za skrzynką, więc jest szansa, że się pojawił na radarze. Więc dlatego mógł wiedzieć i przeskanować. 124000 - słychać, że na gali jest dwóch ct, jeden ma deagla, drugi p250. 159500 (a raczej 160500) - gdyby jeszcze jakoś celownik przesunął na model, ale na 1/4 widać, że celownik był obok modelu. Nawet nie wiesz ile razy tak dostawałem głowy z tej pozycji. Poza tym, jeśli wychodzisz z takim prefirem, to szybciej zareagujesz, niż osoba która jest wcelowana. Dodatkowo kilka sekund później jeszcze kilka razy wychylał, jak nie było nikogo. Tutaj też czysto wg mnie. 162000 - bs B był czysty, więc po prostu wrócił. Nie widzę tu żadnej magii. 166400 - hmm, trochę to dziwne, że "mając WH" wylatuje z fleszem na TT. Kilka razy kampił w tamtym miejscu i zwykle TT nie sprawdzało tej miejscówki. Teraz wyrzucił flesza, zauważył przeciwników, a te strzały na shorta i tak były spóźnione. Terrorysty już tam nie było. 167000 - zwykłe skany, jakich pełno na dd2 w tym miejscu. 177000 - tu wydaje mi się, że zauważył kawałek przeciwnika i po prostu podążał za nim. 177800 - kolejny zwykły skan. Nawet nietrafiony. 181000 - i to jest jedyna podejrzana wg mnie runda. Faktycznie wpada z granatem zapalającym w ręce w trupa, zbiega bez sprawdzania miejscówek. Ale, wcześniej w dolnego trupa pobiegł inny CT. Zanim go zabili, mógł dać info, że w dolnym jest dwóch TT. Wbiegł do trupa, rzucił zapalający tak, by TT nie mogło w razie czego wbiegnąć i go zabić. Podsumowując. Jak dla mnie za mało, bo jedna runda (mógł być po prostu fart) nie czyni gracza cziterem. Co do zachowania na forum, to już inna sprawa. Pozdrawiam.
 2. Prośba o odbanowanie gracza Proposzcz

  Właśnie pobieram demko dajcie mi tak z pół godzinki na ogarnięcie. Dodano po 43 minutach 53 sekundach: Link do demka http://535414.node89.pukawka.pl/dem-de_dust2-1506104460-1506108660.zip I czasy 3:32 - noflash? Oślepiony, a mimo to celownik cały czas podążał za tt. Wydaje mi się, że był tu też aim, ale chyba źle skonfigurowany. 6:23 - Nie widział go (smoke), celownik w innym miejscu, strzał i frag (aim) 9:16 - 50% szansy, że tt będzie po prawej stronie. Ale to nie jest akurat ciekawe. Ciekawie się zachowuje celownik. Strasznie dziwnie strzela (widać na 1/4). Kolejny raz jak dla mnie, że to źle skonfigurowany aim. 10:40 - dla mnie perełka całej Twojej gry. Wchodzisz w smoke i strzelasz idealnie w głowę modelu. Tylko jest problem, tam jest ściana. To są moje najciekawsze czasy. W ogóle Twoje strzelanie jest strasznie dziwne. Takie nienaturalne. Widać to szczególnie na spowolnieniu, że ten celownik stara się trzymać hitboxów, a przy np skanowaniu już normalnie działa.
 3. Podanie na admina

  Polubiona strona na fb, dołączyłem do grupy na steamie. Twitcha nie mogę znaleźć :> 1. Grajkownia. Po sprzedaży sieci, znalazłem info, że pierwotny H@ dorabiał na sprzedaży bazy danych. Trochę mnie to zasmuciło :C 2. CSBydgoszcz. Nie mogłem pełnić pewnych funkcji z powodu zawirowań w moim życiu. Przeprowadzka z PL do UK.
 4. Nick: Capsa Imię: Robert Wiek: 33 Miejscowość: Derby Steam ID: STEAM_1:0:34598091 Staż: Według gametracker 298h https://www.gametracker.com/player/Capsa/193.33.176.142:27015/ Główny serwer, na którym grasz: DD2 GO Czy będziesz pomagał w opłaceniu serwerów?: Tak Czy posiadasz blokady VAC?: Nope Czy dołączyłeś do nas na Facebook'u, Twitchu, Steam?: Jeśli to obowiązek, to mogę dołączyć, ale na Twitchu jeśli mam wybór między Izaak, inetkox, leh, to zawsze wybieram tę kolejność, fb czasami przeglądam, steam raczej mi służy do kolekcjonowania gier i grania, aniżeli do zbierania grup i znajomych. Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Parę słów o sobie: Raczej mało znany, jako, że rzadko używam mikrofonu, jak i rzadko piszę na czacie, bo grając po prostu się odprężam. WIęcej szczęścia, niż skilla. Doświadczenie w pełnieniu admina małe mam (jeśli chcecie wiedzieć na jakich sieciach, to na pw mogę podać, nie chcę reklamować, czy coś w tym stylu), może gram niezbyt regularnie, ale zawsze mam odpalony komputer (a co za tym idzie steam), więc mogę wpaść na serwer i w razie czego sprawdzić podejrzanego gracza). Staram się być skrupulatny, więc jeśli już banuję/kickuję kogoś, to mam na to screeny, albo demka zrobione. No i chyba najbardziej oczywisty powód. Czasami jak gram, admin nieobecny :C Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
 5. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Czy jest możliwość dodania dwóch dodatkowych magazynków dla m4a1-s i usp-s? Przy 20vs20 w pistoletówce usp-s ma tylko 24 naboje. Wystarczy, że vipy mają kev+hełm i dupa zbita :> No i m4a1-s. Może w MM wystarczy tych 60 naboi, ale na ffa, gdzie jest 20 tt to tak trochę chyba mało.
 6. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Może ktoś wyjaśnić, jak to możliwe, że w pistoletówce ktoś grał tankiem? Serwer dd2 go
 7. Tank Weekend

  Nie może zmienić na inną np p90? W sensie jest to zabronione i karane? Jak karane, to jak wygląda kara? Btw, nie musi ginąć, wystarczy, że pancerz zostanie wyzerowany.
 8. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Pomyliły mi się strony i odpowiadziałem na post sprzed roku. Proszę o usunięcie Mój błąd
 9. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Teambalance. Czy można by go wyłączyć? Jako, że gram jako VIP to mnie on nie dotyczy, ale gracze bez vipa są rzucani po drużynach czasami po pierwszej rundzie. Inna sprawa, że przerzucenie następuje po zakończeniu rundy, ale przed początkiem nowej, więc często po prostu tacy gracze mają możliwość jeszcze zabicia kogoś ze swojej drużyny, co jest już lekko irytujący. Wygrywasz rundę, wszyscy przeciwnicy zabici, a tu Twój Cię zabija, bo go przerzuciło do przeciwnej drużyny. Zamiast teambalance, można by wrzucić plugin dotyczący losowego wybierania graczy po rundzie rozgrzewkowej. Nie zapominajmy, ze to już nie jest cs 1.6 i nie gra się tylko po jednej stronie. Skoro jest zmiana stron po określonej ilości rund, to po co gracze mają być rzucani. Na MM chyba nie ma zmiany drużyn, jeśli jedna drużyna wygrywa 12:0. Możny by też wyłączyć możliwość zmiany drużyn, jeśli po wylosowaniu, ktoś chciałby zmienić, bo mu się np nie chce grać w TT, lub CT. Wiadomo, że to ma pewien minus, że wystarczy wyjść z serwera, ponownie wejść i wybrać drużynę, ale i tak chyba lepsze by to było, aniżeli rzucanie graczami czasami po pierwszej rundzie, czasami 5 razy w ciągu 10 rund. Pozdrawiam
 10. Nie wiem, co zrobiłeś, ale się naprawiło. Dzięki Pozdrawiam
 11. Serwer/strona: DD2 GO Opis problemu: Nie działa opcja default knife. Zmienia na 1 sekundę na mój nóż, ale po chwili zmienia na serwerowy bayonet Oczekiwane rozwiązanie: Da się to naprawić?