Avis

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Avis

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

23 wyświetleń profilu
 1. Mam nadzieje ,że wyrok będzie sprawiedliwy bo jak wcześniej napisałem nie próbowałem oszukać ,lecz była to prosta pomyłka. Oczywiście jeśli podejdziemy do tego prawem i sprawiedliwością będę to musiał udowodnić ,lecz nie mam pojęcia jak.
 2. Powiem wprost nie bd się tłumaczył z tego ,że mi konto zajebali a bana dostałem 2 za to ze wbiłem na main koncie na serwerek AWP żeby się rozgrzać przed faceitem jak to zawsze robię nie zobaczyłem ze to serwerownia uwujka.pl i wyrwałem zapewne bana za multi konto czy coś licze na UB oczywiście na 2 kontach Nwm czy mi się opłacało czy nie pieniędzy nie straciłem Edit: Przepraszam za początek ale mnie poniosło lubie waszą serwerownie gram na niej nie od wczoraj a dzień ciężki i mnie trochę poniosło. Przepraszam i pozdrawiam
 3. Haha to konto akurat mi skradziono , inne sprzedałem ale widzę ,że przeszukaliście mnie jak w aktach czekam na UB i pozdrawiam.
 4. Zrobione ,lecz chciałbym zaznaczyć że jedno z moich byłych kont a własciwie to na którym miałem najwięcej H zostało sprzedane. Nie chce podawać tego konta publicznie bo nie jest już moje ale jeśli będzie taka potrzeba prosze dać znać.
 5. Podam po prostu główne konto powinno wystarczyć https://steamcommunity.com/id/GetAvi Jeśli będzie trzeba podam wszystkie konta Edit: Grałem na smurfie ,ponieważ grałem z kumplem po czym przed spaniem chciałem wbić na jakiś serwerek 4fun.
 6. Kiedy dostałem bana? 11.05.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: WH Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 1:207772893 Opis zdarzenia: Strzelam Hedy na longu dostaje bana co tu gadać. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Ban bezpodstawny. w CSGO posiadam 6000 H jak i 7 lvl faceit admin nie docenił umiejętności a uznał ,że mam wspomagacze [WH]