KitsuneSan

Ograniczeni użytkownicy
 • Zawartość

  91
 • Posty w czatboxie

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O KitsuneSan

 • Tytuł
  Emerytowany admin

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Motoryzacja

Ostatnie wizyty

442 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Wycieczka do urzędu

  Tak samo jak z kupnem samochodu sytuacja sprzed roku na umowie miałem wpisane 5.5k ale pani z urzędu sprawdziła w systemie że te samochody chodzą po 10k dzięki czemu zapłaciłem prawie dwukrotnie większy podatek
 2. Hello!

  Hejooo
 3. Siemka

  Cześć!
 4. [Skarga] autorstwa Aweczek

  Po obejrzeniu 13 rund (dotąd aż Rikudo nie wywaliło z serwera przez brak odpowiedzi clienta) stwierdzam iż klient jest czysty.
 5. [Skarga] autorstwa Aweczek

  Witam mam mieszane uczucia co do klienta dobry movement z awp, najbardziej podejrzana akcja okazał się tick 138000-chciałbym zaznaczyć że gdy wchodził zawsze domkiem nigdy nie patrzył na te miejsce (skąd info o przeciwniku i od razu hs?) kolejne ticki do sprawdzenia (może gra na innej rozdziałce?) 89100,99000,122000,140000,155000,164000, przeciwnik wychyla na milimetr a on już oddaje strzał z awp. Pozdrawiam
 6. Na serwerze widziałem Cię może raz maksymalnie 2, nie pamiętam abyś udzielał się na czacie jak i mikrofonie, na chwilę obecną jestem na nie pograj ciut dłużej daj się poznać adminom i graczom.
 7. test

  Akceptuję. Idę umyć nogi, bo wali serem.
 8. test

  test5
 9. Aniołek

  Witaj, przejrzałem demo gracz rzeczywiście używał wspomagaczy, już nie będzie psuł wam rozgrywki
 10. Podanie o Młodszego admina.

  Łącznie naliczyłem 56h nicków na których masz przegranych 30 minut nie brałem pod uwagę, masz jakieś doświadczenie w byciu adminem ?
 11. Podanie na Admina Areny 1 vs 1

  Podanie nie powala, widziałem Cie na arenie może z 2 razy, jestem na NIE.
 12. kM;

  Jestem jak najbardziej na tak, widziałem go nie raz, nie było z nim problemów.
 13. Prośba o odbanowanie MagickBoy

  O głupoto, bądź pozdrowiona!
 14. UnMute NerQ

  Witaj, tak jak napisałeś dwukrotnie Cię ostrzegłem abyś nie używał mikrofonu bo nie masz mutacji mimo wszystko zlekceważyłeś mnie i gawędziłeś sobie jak gdyby nic po czym wyłapałeś muta. Zapraszam do wiadomości prywatnej na steam. Dodano po 5 minutach 59 sekundach: Po zweryfikowaniu na tsie gracz mutacji nie przeszedł.
 15. Mute

  Dostałeś dwa ostrzeżenie w postaci słownej jak i pisemnej abyś się nie odzywał bo nie masz mutacji, następnie na własną prośbę wlepiłem Ci muta. 1. Na serwerach ZABRONIONE jest: - oszukiwanie - utrudnianie gry - celowe team kille - obrażanie - puszczanie muzyki - spamowanie - podszywanie się pod admina - dyskutowanie z adminem - reklamowanie - handlowanie itemami -używanie mikrofonu bez mutacji - omijanie blokad, w tym również "Steam Family Sharing" Nie ma tu żadnej wzmianki o używaniu mikrofonu po ukończeniu 16-go roku życia.