SARET

Użytkownicy
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O SARET

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Gry, Sprzęt, Gastronomia, Dark Fantasy, LoTR, Muzyka Rockowa
 1. Cześć Wszystkim

  Witam Pana Elektryka
 2. CS: GO nowy de_dust2 (2017)

  Ogólnie odświeżona wersja DD2 wygląda spoko Na OnlyDD2 przyda się coś nowego dla testu przynajmniej Wizualnie powinno każdemu się spodobać
 3. Witajcie,cześć i czołem ;3

  Witaj Zapraszam na DD2 ^-^
 4. Free vip.

  Nie wiem jak dla mnie ten pomysł nie jest zły przynajmniej więcej akcji jest na serwerze i jakieś emocje, wybuchy itd bo przed tym terro nie wbijało na b a teraz 6 wh i jazda i trudududududududuu czyli zmiana na + bo przynajmniej coś robią w tym terro ^=^
 5. CSGO Graffiti/Spray'e

  Oraz nie jestem pewien co do graffiti jak ktoś ma zbindowane na klawiszach jakiś: "r_cleardecals" to znikają te graffiti więc nie wiem, czy jest jakiś sposób, aby nie znikały. Jak się nie da to trudno.
 6. CSGO Graffiti/Spray'e

  Pomysł kozacki jest Co do propozycji to mam 2-3 takie ciekawe 1. http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sealed%20Graffiti%20%7C%20Howling%20Dawn 2. http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sealed%20Graffiti%20%7C%20Real%20MVP 3. http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sealed%20Graffiti%20%7C%20Crown
 7. 1. Nie widziałem cię na serwerze. 2. Znam cię i dlatego daję na NIE, bo zrobisz kolejną Soplicę czego tutaj nie potrzeba.
 8. Nie wiem czy ktoś pisał o tym, ale wolę się dopytać odnośnie jak pod koniec rundy przenosi kogoś do innego team to może jeszcze kogoś zabić da się to jakoś naprawić ?
 9. Bezpodstawny report XD

  Grać chcę bo serwer jest dobry, tylko postawy adminów czasem mnie dziwią i tyle.
 10. Bezpodstawny report XD

  Widzę, że jakiekolwiek tematy nie mają sensu więc odpuszczę sobie zgłaszaniu takich typów jak chcecie, aby tacy ludzie grali u was to proszę bardzo.
 11. Bezpodstawny report XD

  Skąd ty możesz wiedzieć, że ich nie znam ? xDD Akurat tych co zgłaszałem to dostali perm bany za czitowanie, więc wiesz. A co do twoich wywodów to ja jestem prorokiem albo innym żeby wiedzieć co ty brzęczałeś kiedy mnie na serwie nie było ? Mogłeś napisać albo pow bo byliśmy w tym samym team coś ale po co lepiej chełpić się, że można komuś dać gaga.
 12. 1) Kiedy dostałem bana: 01-07-17 20:16 2) Za co dostałem bana: bezpodstawne reporty Gag 3) Na jaki okres czasu dostałem bana: 7dni 4) Opis zdarzenia: Dałem report po raz kolejny na tego gracza bo większośc ma gdzieś ludzi piszących !report więc wid3l3c jest kolejnym przykładem admina któremu nie chce się wejść na specta bo woli sobie ranking nabić. Żałosne. 5) Moje STEAM_ID: STEAM_0:0:54415981 6) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Człowiek ma podejrzenia co do gracza a skoro jest admin to powinien sprawdzić a nie jak wielki panicz dał gaga wiem, że to jest trudne zobaczyć jak ktoś gra, ale chyba ktoś mu za coś dał tego admina a jak nie potrafi napisać jak człowiek a woli dać gaga to pozdrawiam.
 13. Nowe dźwięki

  1. (od 3:00) 2. (od 1:00) 3. (od 0:48) 4. (od 2:43) 5. (od 1:04)
 14. Witam!

  Witamy Zapraszam na OnlyDD2 CS:GO
 15. Usunięcie granatu WH u vipa.

  Granat wh niech sobie będzie bo po co usuwać jedni mają jeden dodatkowy więc po co zabierać im zabawki