twaruk

 Bywalec
 • Zawartość

  92
 • Czat

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35 Level 3

O twaruk

 • Tytuł
  Złoty laur III

Ostatnie wizyty

1059 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Chciałbym zobaczyć MOJE logi, bo wyraźnie tak napisałeś Sino, że go reportowałem i płakałem- to w pierwszej kolejności. Rozumiem, że część z was zwraca uwagę tylko na kwestie, że skoro był czysty to ludzie nie powinni go reportować. Ale jak sama Administracja wiele razy powtarzała, regulamin to regulamin a spamowanie i pisanie "o niezawracaniu dupy" wydaje mi się dość niestosowne. Do tego zwracacie przy podaniach niesamowitą wręcz uwagę na to czy gracz jest opanowany, w takich właśnie sytuacjach widać czy faktycznie ma "nerwy na wodzy". Nic więcej nie mam do dodania. Nie chodzi mi o ukaranie Administratora, chciałbym po prostu dowiedzieć się kim jest i aby takie sytuacje jak "zawracanie dupy" nie pojawiały się wcześniej.
 2. Skarga na: administratora Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: nie znam Data: 15.08.2018 Godzina: 14:00-16:00 Serwer: CSGO DD2 Mapa: de_dust2 Opis zdarzenia: Witam serdecznie, skargę kieruję w stronę Administratora, który nie stosuje się do regulaminu https://uwujka.pl/topic/9951-regulamin/ a dokładnie punktu "zakaz spamowania". Gdy została zwrócona uwaga, że takie rzeczy są zabronione padła dość ciekawa odpowiedź: "spamuje bo reportowanie gracza zawraca mu dupe". Wydaje mi się, że w obowiązku Administratora leży sprawdzenie gracza i ewentualne zbanowanie go. Sprawa dotyczyła gracza, który gra "non-steam" dlatego ludzie go reportowali. Masa ludzi wchodzi i wychodzi z serwera, dlatego ciągłe reporty nie są chyba czymś zaskakującym. Administrator poproszony o ujawnienie swojego nicku lekceważąco odpowiedział "nie dyskutuj" a potem dodał bardzo dojrzałe słowo "XD". Co do słów "nie dyskutuj" pewnie powołuje się na punkty w regulaminie, że "Administrator ma zawsze rację" oraz "dyskutowanie z adminem jest zabronione". Mogę domniemać, że zrobił to z uwagi na fakt, iż nie miał racji i głupio jest przyznać się do popełnionego błędu. Z mojej strony była toczoną merytoryczna konwersacja, jednak nie otrzymałem podobnego zwrotu od Administratora. Chciałbym dowiedzieć się kim jest ów Administrator, aby przemyślał swoje zachowanie, czy aby na pewno w ten sposób powinna zachowywać się "wizytówka" serwera. Jak widać, niektórzy gracze zgodzili się ze mną. Wydaje mi się, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na serwerze. Informacja, że gracz jest czysty powinna zostać podana maksymalnie raz - jeżeli w ogóle. Co do stwierdzenia z "zawracaniem dupy" to moim zdaniem jest to szczyt bezczelności i takie słowa padające z ust Admina nigdy nie powinny mieć miejsca. Dorzucając deklarację w swoim podaniu, powinieneś wiedzieć jaki jest regulamin i co leży w obowiązku Administratora. Jeżeli linki do zrzutów z ekranu nie będą działać, proszę o logi. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. Dowody: https://zapodaj.net/bba04951a582b.jpg.html https://zapodaj.net/072f25c9612fd.jpg.html https://zapodaj.net/57b250b8da3c4.jpg.html https://zapodaj.net/c2087237cd933.jpg.html https://zapodaj.net/f9bd51fe575fe.jpg.html
 3. Ile to ja wczoraj mówiłem? 2 tygodnie i Twoje podanie zawita na uwujka? Cóż, chyba się nie pomyliłem. Od kilku dni wchodzę sukcesywnie na serwery, gracza widzę często, o różnych godzinach. Uciszenia- mogę domyślić się skąd się brały bo czasami emocje biorą górę, chociaż u Ciebie nie jest to mocno widoczne. Jak dla mnie na tak dla "Krupnika" Pozdrawiam, twaruk.
 4. Kogo ja tu widzę! Jak miło Kefiro! Zdecydowanie na tak. Powód: Cała tamta kadencja na duży +, doświadczenie, ogarnięty i co najważniejsze na serwerach opanowany. Obecni Admini dużo mogliby się nauczyć od tego starego wyjadacza. Polecam i pozdrawiam, twaruK.
 5. A ponoć ludzie potrafią się zmieniać, jak pokazuje ten przykład ściek zawsze zostaje ściekiem. Po filmiku, który wstawił loveme ten żałosny robak powinien już mieć bana a temat zostać zamknięty. Pozdrawiam, twaruk.
 6. sto lat wariacie, trzymaj się tam, jak nie ten serwer to kolejny. ogarnij sobie tam te chacjende z tą duperką o której wspominałeś. pozdro! 

 7. dorzuć mi na kebaba to może się zacznę zastanawiać
 8. Witam. osobiście jestem na nie. Dlaczego? Dla mnie osoba z VAC'iem na tym lub poprzednim koncie to nadal ten sam skończony cziter. Nie interesuje mnie to czy jechałeś na wh czy może modyfikowałeś pliki w PUBG'ie. Czyli reasumując, mój głos jest negatywny. Pozdrawiam, Twaruk.
 9. Przypomnę, że swoją odpowiedź należy poprzeć odpowiednimi argumentami. Ponoć za takie coś lecą ostrzeżenia, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek widział. Chyba, że są równi i równiejsi Sam jestem osobiście na tak, pomimo tego, że na serwerach nie byłem od kilku dobrych miesięcy. Broniąc swojego zdania zaznaczę, że Marmolada cechuje się nadzwyczajnym spokojem ducha, który przyda się każdemu adminowi. Kolejną rzeczą jest długość grania na serwerach. Można ją nazwać weteranem serwerów, jest rozpoznawalna i ma szacunek u większości graczy. Te dwie rzeczy w zupełności wystarczają by przejść rekrutacje i "pokonać" wcześniejsze, śmieszne i zarazem żenujące podania o admina. Pozdrawiam, Twaruk.
 10. Zapraszam na Ts-Fajny.pl

  zajebisty ts, polecam. nazwa adekwatna do atmosfery.
 11. Witam, krótko i na temat. Jestem na nie, głównym powodem jest nagła spora ilość nowo założonych kont i posiadających jeden wpis- tutaj. Prawie każdy wpis jest o tym jak bardzo jesteś "pomocny". Interesujące. Nie wspomnę już o dziwnym i "śmiesznym" poście o myciu pleców i innych pierdół. Pozdrawiam, Twaruk.
 12. Jestem za tym by dać szanse. Dużym plusem jest na pewno wiek oraz doświadczenie i czas spędzony na serwerze. Pozdrawiam, Twaruk.
 13. Witaj, może nie powinienem się tutaj udzielać aczkolwiek jestem emerytowanym Administratorem i dam Ci radę. Pisząc PROŚBĘ o odbanowanie radziłbym ochłonąć przed napisaniem posta. Widzisz, Twój ton jak i styl wypowiedzi zostawia dużo do życzenia. Wstawki angielskich słów również utrudniają czytanie, nie ze względu, że ich nie rozumiem ale po prostu jak już ktoś zdecyduje się pisać w języku ojczystym (tak przypuszczam) to bezsensu jest tak zwany ponglish. Co Twojego "ts". Spójrz. tutaj Punkt pierwszy i pierwszy myślnik. Podpowiadanie na platformie teamspeak jest oszustwem. Zostawię Cie z tym do przemyślenia i życzę miłej nocy. Pozdrawiam, twaruk. ps. Interpunkcja również jest ważna.
 14. Gametracker pokazuje coś innego dotyczące Twoich godzin. Oczywiście na minus. Odnosząc się do nicków: W każdym posiadasz reklamę albo sam siebie obrażasz. Nie żeby coś, ale osobiście uważam, że administrator powinien stronić od nicków, w którym załączone są reklamy jakiś domen. Po drugie, wytłumaczyłbyś może dlaczego jak sam mówisz/piszesz "jestę pizdą"? Ma to jakiś głębszy sens egzystencjalny, podłoże emocjonalne, problemy z samoakceptacją? Na nie. Pozdrawiam, twaruk.
 15. Jestem zdecydowanie na nie, ze względu na historię nicków danego gracza. Chciałbym zadać pytanie, do jakiej sieci serwerów nawiązuje Twój nick "jebaćwipówzAWP'ami? Czekam za odpowiedzią. Pozdrawiam, twaruk.