LadyMarmolada

 Opiekun serwerów
 • Zawartość

  921
 • Czat

  922
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  45

Ostatnia wygrana LadyMarmolada w dniu 7 Listopad

Użytkownicy przyznają LadyMarmolada punkty reputacji!

Reputacja

495 Level 19

O LadyMarmolada

 • Tytuł
  Serwerowa Mama

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  LadyMarmolada

Ostatnie wizyty

9461 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć kobieta
 1. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A115532075&p=banlist Zostałaś zbanowana za multi-konto. Twój dostawca internetu dzieli jeden adres IP na swoją podsieć co sprawia, że więcej osób posiada ten sam globalny adres. Jedną z tych osób był cziter, który wyrwał bana. Przez jego wybryk obrywają wszystkie osoby o tym samym IP. Miłej dalszej gry na naszych serwerach. Pozdrawiam.
 3. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 4. https://steamcommunity.com/profiles/76561198271557498 - 0:155645885 Poznajesz to konto? Za co ten VAC?
 5. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A25978509&p=banlist Zostałeś zbanowany za multi-konto. Twój dostawca internetu dzieli jeden adres IP na swoją podsieć co sprawia, że więcej osób posiada ten sam globalny adres. Jedną z tych osób był cziter, który wyrwał bana. Przez jego wybryk obrywają wszystkie osoby o tym samym IP. Miłej dalszej gry na naszych serwerach. Pozdrawiam.
 7. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.