Maggie

 Kobieta
 • Zawartość

  16
 • Czat

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Maggie

 • Tytuł
  Srebro IV

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  FiNCHi

Ostatnie wizyty

433 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć kobieta
 1. Kim Dżong Un

  Sorry za zwlekanie z odpowiedzią. Obowiązki życia codziennego mnie przytłoczyły. Tak, dokładnie chodzi o to drugie zdjęcie. Jednak nie mogę go znaleźć w odpowiedniej jakości. A do tego co robię rozdzielczość musi być bardzo wysoka, bo pracuję na dużym przybliżeniu.
 2. Kim Dżong Un

  To miało być w ogóle zamiast Kim Dżonga, tylko nie mogłam znaleźć jakiegoś zdjęcia Putina o dobrej jakości na tyle, żebym mogła to wziąć jako wzór. A konkretnie chciałam to zdjęcie gdzie jest na koniu.
 3. Kim Dżong Un

  Rzadko gram na serwerach, a jeśli już to na niemieckim serwerze Terraria.de, ze znajomymi. Tam jest dość sporo użytkowników. Co do innych odpowiedzi: - Merkel, choćby mi ktoś zapłacił, na to babsko nie byłabym w stanie patrzeć przez tak długi czas. - Tusk, j.w. Niedługo będzie coś nowego.
 4. Kim Dżong Un

  Mogę, ale to już prędzej coś obraźliwego na tę gnidę.
 5. Jak podoba wam się moja wersja "wielkiego" lidera Korei Północnej? ;D [myoutube] [/myoutube]
 6. Czeczeni to według statystyk najbardziej agresywni muzułmanie w Polsce. Nawet dzisiaj ma być ten cały marsz muzułmański i służby specjalnie dopiero co poszukiwały nawołujących do zamieszek czeczenów.
 7. Hejo hejo

  Dzięki za wszystkie komplementy. Staram się rozwijać.
 8. Zrobiłam sobie test na rasizm pod względem czarnych ludzi i oto wynik: [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=Lae42D6N1CQ[/myoutube] Was także zapraszam do testu i do podania swojego wyniku. Link w opisie filmiku
 9. Słyszałam, że tu sami dżentelmeni i rozdają dla kobiet VIPy. Nie walczę o równouprawnienie i feministką nie jestem, więc zamawiam! A tak swoją drogą, nazywam się Magda, mam 22 lata i na stałe mieszkam w Niemczech w zajebiście położonym mieście Loerrach. A raczej obok niego. Bardzo lubię Niemcy i z niezrozumiałych dla mnie powodów dużo osób przez to po mnie ciśnie. Mam kanał na YouTube, który jest na razie odrobinę żenujący, ale się uczę i obiecuję poprawę https://www.youtube.com/c/maggievanhalen Ranga CS:GO - Legendary Eagle, choć na razie spadłam, bo mam słabych ludzi do gry Poproszę o rangę Kobieta!
 10. Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego w życiu skina. Link do Workshop: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=901388500
 11. Zapraszam do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest gra PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUND. [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=eGG33dCptaE[/myoutube] Instrukcja w opisie filmiku.
 12. Naprawdę? Dobrze wiedzieć, bo myślałam zupełnie inaczej. W każdym razie powodzenia w Workshopie
 13. Dokładnie, to skiny które możesz udostępniać w Workshop, a jeżeli będziesz grał na normalnych serwerach (oprócz tych ze skinami i turniejowych) to tylko Ty będziesz widział swój skin, inni czystą broń.
 14. Hej, zapraszam do obejrzenia moich filmików, w których pokazuję jak pobrać modele broni, a następnie zedytować je i wprowadzić do CS:GO zupełnie za darmo! Uwaga - w poradniku nie ma pokazanych technik używanych w grafikach komputerowych itd, to tylko czysta instrukcja jak zdobyć model, a następnie go wgrać, a nie jak narysować czy zaprojektować skina. Poradnik składa się z dwóch części, tutaj pobranie modeli: [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=i6wqELBbg88[/myoutube] Druga część o tym jak wgrać do GIMP'a i CS:GO: [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=hhR_5m43IDs[/myoutube] Wiem, że miesza mi się "skiny" ze "screeny". Rzadko mówię po polsku i mi się wali czekam na wskazówki co mogę poprawić itp.