Maggie

 Kobieta
 • Zawartość

  16
 • Czat

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Maggie

 • Tytuł
  Srebro IV

Ostatnie wizyty

226 wyświetleń profilu
 1. Kim Dżong Un

  Sorry za zwlekanie z odpowiedzią. Obowiązki życia codziennego mnie przytłoczyły. Tak, dokładnie chodzi o to drugie zdjęcie. Jednak nie mogę go znaleźć w odpowiedniej jakości. A do tego co robię rozdzielczość musi być bardzo wysoka, bo pracuję na dużym przybliżeniu.
 2. Kim Dżong Un

  To miało być w ogóle zamiast Kim Dżonga, tylko nie mogłam znaleźć jakiegoś zdjęcia Putina o dobrej jakości na tyle, żebym mogła to wziąć jako wzór. A konkretnie chciałam to zdjęcie gdzie jest na koniu.
 3. Kim Dżong Un

  Rzadko gram na serwerach, a jeśli już to na niemieckim serwerze Terraria.de, ze znajomymi. Tam jest dość sporo użytkowników. Co do innych odpowiedzi: - Merkel, choćby mi ktoś zapłacił, na to babsko nie byłabym w stanie patrzeć przez tak długi czas. - Tusk, j.w. Niedługo będzie coś nowego.
 4. Kim Dżong Un

  Mogę, ale to już prędzej coś obraźliwego na tę gnidę.
 5. Kim Dżong Un

  Jak podoba wam się moja wersja "wielkiego" lidera Korei Północnej? ;D [myoutube] [/myoutube]
 6. Czy jesteś rasistą?

  Czeczeni to według statystyk najbardziej agresywni muzułmanie w Polsce. Nawet dzisiaj ma być ten cały marsz muzułmański i służby specjalnie dopiero co poszukiwały nawołujących do zamieszek czeczenów.
 7. Hejo hejo

  Dzięki za wszystkie komplementy. Staram się rozwijać.
 8. Zrobiłam sobie test na rasizm pod względem czarnych ludzi i oto wynik: [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=Lae42D6N1CQ[/myoutube] Was także zapraszam do testu i do podania swojego wyniku. Link w opisie filmiku
 9. Słyszałam, że tu sami dżentelmeni i rozdają dla kobiet VIPy. Nie walczę o równouprawnienie i feministką nie jestem, więc zamawiam! A tak swoją drogą, nazywam się Magda, mam 22 lata i na stałe mieszkam w Niemczech w zajebiście położonym mieście Loerrach. A raczej obok niego. Bardzo lubię Niemcy i z niezrozumiałych dla mnie powodów dużo osób przez to po mnie ciśnie. Mam kanał na YouTube, który jest na razie odrobinę żenujący, ale się uczę i obiecuję poprawę https://www.youtube.com/c/maggievanhalen Ranga CS:GO - Legendary Eagle, choć na razie spadłam, bo mam słabych ludzi do gry Poproszę o rangę Kobieta!
 10. Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego w życiu skina. Link do Workshop: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=901388500
 11. Zapraszam do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest gra PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUND. [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=eGG33dCptaE[/myoutube] Instrukcja w opisie filmiku.
 12. Naprawdę? Dobrze wiedzieć, bo myślałam zupełnie inaczej. W każdym razie powodzenia w Workshopie
 13. Dokładnie, to skiny które możesz udostępniać w Workshop, a jeżeli będziesz grał na normalnych serwerach (oprócz tych ze skinami i turniejowych) to tylko Ty będziesz widział swój skin, inni czystą broń.
 14. Hej, zapraszam do obejrzenia moich filmików, w których pokazuję jak pobrać modele broni, a następnie zedytować je i wprowadzić do CS:GO zupełnie za darmo! Uwaga - w poradniku nie ma pokazanych technik używanych w grafikach komputerowych itd, to tylko czysta instrukcja jak zdobyć model, a następnie go wgrać, a nie jak narysować czy zaprojektować skina. Poradnik składa się z dwóch części, tutaj pobranie modeli: [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=i6wqELBbg88[/myoutube] Druga część o tym jak wgrać do GIMP'a i CS:GO: [myoutube]https://www.youtube.com/watch?v=hhR_5m43IDs[/myoutube] Wiem, że miesza mi się "skiny" ze "screeny". Rzadko mówię po polsku i mi się wali czekam na wskazówki co mogę poprawić itp.