OjTam

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  552
 • Czat

  961
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana OjTam w dniu 8 Październik 2018

Użytkownicy przyznają OjTam punkty reputacji!

Reputacja

75 Level 7

1 obserwujący

O OjTam

 • Tytuł
  Spocony

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  muzyka, motoryzacja , sport , polityka, youtube, facebook, klocki lego

Ostatnie wizyty

1215 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Czy Masz??

  Nie. Czy znasz ministranta który uratował księdzu życie ?
 2. Tak. Masz kompletne uzębienie ?
 3. [SOS] Bypassing bans (code 0315) Otrzymałeś tego bana ponieważ próbowałeś omijać aktywnego bana na innym koncie. Podaj wszystkie swoje konta steam.
 4. Obejrzałem kilka rund. Wh+Aim + pajacowanie na mikro. Bezsprzecznie do pieca z nim zanim zdąży kolejny raz wejść na serwery i psuć ludziom grę. [AKTUALIZACJA] Złapany przed chwilą na czitowaniu na serwerze ARENA. Temat do zamknięcia.
 5. Obejrzałem gracza Ash do rundy numer 13. i nie sądzę żeby używał wspomagania celowania. Mogę się mylić lecz odchyleń od normy serii z ak-47 nie zauważyłem.
 6. Zlot 2019

  Ja będe na pewno.
 7. Czego tu Pan nie rozumie? Przewinąłem całe demko runda za rundą i nie widziałem żeby gracz wchodził do drużyny podczas rundy. Zaczyna razem z innymi każdą rundę. Prosiłbym się zapoznać z trybem gry na serwerze retakes a później pisać skargi. Ta skarga powinna trafić do śmietnika.
 8. Ściągam demko. Na Demku podanym post wyżej nie mogę zlokalizować rundy która odnosiłaby się do opisu zdarzenia. Proszę Pana ZioloZ o jakieś sprostowanie, bo albo pomylono demka albo jestem już zbyt zmęczony i pijany żeby na cokolwiek zaglądać. Dobranoc
 9. Już oglądam demko. [EDIT] Graczy czysty, miał troszkę szczęścia w rundzie numer 7. lecz ta runda oraz kolejne wyglądają czysto. Nie ma się do czego przyczepić. Może autor skargi obejrzy demko i napisze co o tym myśli.
 10. Z0sia urzekła mnie Twoja historia. Mam mieszane odczucia.... Dobrze że pije piwko bo w innym wypadku musiałbym sięgnąć po jakieś psychotropy.
 11. Jeśli nikt się tego nie podejmie to zobaczę demo koło godziny 20 jak wrócę z meczu. Pozdrawiam [AKTUALIZACJA] Obejrzałem te 5 rund zanim dostał Pan "JECHANKApito" bana i jedyna sytuacja którą przewijałem kilka razy zwalniając tempo odtwarzania to te 3 głowy w 1. rundzie. Nie potrafiłem się doszukać aimbota. Wallhacka też nie widzę. Czy ktoś jeszcze mógłby zerknąc na demko? Jeśli gracz okaże się czysty to osoba która nakręciła tą sytuacje z reportem a dokładnie https://steamcommunity.com/id/rakieton/ powinna zostać odpowiednio nagrodzona. "*DEAD* ;c : kurwa *DEAD* ;c : kurwa *DEAD* ;c : zreportujcie go *DEAD* ;c : zreportujcie go *DEAD* ;c : czy cos *DEAD* ;c : czy cos" Moim zdaniem gracz jest czysty. Dziekuję i życzę miłego wieczoru. Spadam pić.