Ketchup

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  38
 • Posty w czatboxie

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Fotografia, Militaria, Asg, Strzelectwo, Muzyka - w sensie gram z zespole ;)

Ostatnie wizyty

173 wyświetleń profilu
 1. Witam

  Siema - tylko czy taki duży chłopczyk powinien się tak rozpieszczać ?
 2. Nowe dźwięki na koniec rundy.

  Zapromuję więc swój autorski projekt - po kliknięciu otworzy się od wybranego momentu wartego odsłuchu https://youtu.be/Mzy8GgKi-qY?t=1m7s
 3. CS: GO nowy de_dust2 (2017)

  @LoveMe nie musisz się chwalić kompem Z biedronki a tak na serio mapa fajna i ładna jednak przy takiej ilości slotów fps lecą na łeb i szyję, dodatkowo jest problem po stronie to przy respieniu praktycznie co rundę jakiś gracz zostaje zablokowany. Dodatkowo modele terrorystów bardzo zlewają sie z ścianami w niektórych miejscach. I teraz wracając do tematu fps z de_nuke było podobnie i valve musiało go poprawiać pod względem wydajność. Może lepiej aby póki co został stary dd2 a na serwerze ffa dodać nowego do rotacji.
 4. CS: GO nowy de_dust2 (2017)

  można by było zrobić również beta testy na jakimś serwerze w jeden weekend, co do wejścia oficjalnego w życie dd2 to może nie być tak szybko - dla przypomnienia inferno weszło w życie po 3 miesiącach w beta testach.
 5. Cześć Wszystkim

  no w końcu dotarłeś Hejo
 6. Mój stary to fanatyk kanter-strajka

  wspieramy Cię Siudzix........ wspieramy
 7. Trochę moich skarbów

  nie no po ulicy z nimi nie chodzę więc spokojnie
 8. Trochę moich skarbów

  ....NIESTETY ALE JEDNAK TAK..... na szczęście strzelam do nich z kompozytu 6mm. wiec większości uda się przeżyć spotkanie ze mną. Strzelnica uczy też pokory.
 9. Trochę moich skarbów

  dziękuje. Raczej jak mają się bronie z csgo do tych prawdziwych bym powiedział:) Zgadza się bardzo dużo- jednak jeszcze więcej zostało po prostu uogólnione, jednak wygląd zewnętrzny większości grafik jest zgodny z rzeczywistym, ewentualne niuanse występują przy skalowaniu rozmiarów niektórych elementów w grze.
 10. Helllo!

  hej cocaine kojarzę
 11. Siemka:)

  Dzień Dobry
 12. Yo!

  Dzień dobry
 13. Trochę moich skarbów

  W wolnych chwilach zajmuje się również strzelaniem trochę mniej wirtualnym, poniżej chciałbym przedstawić swój dotychczasowy dorobek zapraszam do komentowania oraz pytań w stylu "ama - strzelam". ps. Zajmuje się również hobbystycznie fotografia
 14. Wycieczka do urzędu

  zmieniałeś prawko ?