Ketchup

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O Ketchup

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Fotografia, Militaria, Asg, Strzelectwo, Muzyka - w sensie gram z zespole ;)

Ostatnie wizyty

102 wyświetleń profilu
 1. CS: GO nowy de_dust2 (2017)

  można by było zrobić również beta testy na jakimś serwerze w jeden weekend, co do wejścia oficjalnego w życie dd2 to może nie być tak szybko - dla przypomnienia inferno weszło w życie po 3 miesiącach w beta testach.
 2. Cześć Wszystkim

  no w końcu dotarłeś Hejo
 3. Mój stary to fanatyk kanter-strajka

  wspieramy Cię Siudzix........ wspieramy
 4. Trochę moich skarbów

  nie no po ulicy z nimi nie chodzę więc spokojnie
 5. Trochę moich skarbów

  ....NIESTETY ALE JEDNAK TAK..... na szczęście strzelam do nich z kompozytu 6mm. wiec większości uda się przeżyć spotkanie ze mną. Strzelnica uczy też pokory.
 6. Trochę moich skarbów

  dziękuje. Raczej jak mają się bronie z csgo do tych prawdziwych bym powiedział:) Zgadza się bardzo dużo- jednak jeszcze więcej zostało po prostu uogólnione, jednak wygląd zewnętrzny większości grafik jest zgodny z rzeczywistym, ewentualne niuanse występują przy skalowaniu rozmiarów niektórych elementów w grze.
 7. Helllo!

  hej cocaine kojarzę
 8. Siemka:)

  Dzień Dobry
 9. Yo!

  Dzień dobry
 10. Trochę moich skarbów

  W wolnych chwilach zajmuje się również strzelaniem trochę mniej wirtualnym, poniżej chciałbym przedstawić swój dotychczasowy dorobek zapraszam do komentowania oraz pytań w stylu "ama - strzelam". ps. Zajmuje się również hobbystycznie fotografia
 11. Wycieczka do urzędu

  zmieniałeś prawko ?
 12. Pomoc

  dziękuje, u mnie działa poprawnie
 13. Komendy dostępne na serwerze

  czy tylko mi ta informacja wyświetla się w niepoprawny sposób ?
 14. Hellmann's - Podanie o admina

  nie jestem w stanie wytłumaczyć jak mogłem to przeoczyć (chodzi mi o te 15pln - które deklaruje co miesiąc wpłacać na rzecz serwera) co do nadużywania komend - nie do końca wiem jakich komend mógłbym nadużywać skoro z/x/c mają swoje ograniczenia od góry narzucone przez serwer - co jeszcze bardziej utwierdza mnie w niewiedzy skąd tamta blokada
 15. Hellmann's - Podanie o admina

  ad.1 Uciszenie - jak widzę z danych to było 29 czerwca czyli czwartek o godzinie 8:28 i tu jest większy problem z tego powodu że: - nie pamiętam abym kiedykolwiek dostał jakiegokolwiek muta - nie wiem jaki admin mógł mi go dać - jak powszechnie wiadomo gram w pracy gdzie obok mnie siedzą inni ludzie i w godzinach 8-16 NIE UŻYWAM MIKROFONU (użyłem CAPS z premedytacją) to się nie zmienia i prędko nie zmieni - co rodzi pytanie dlaczego miałbym dostać muta - nikt inny nie korzysta z mojego konta - czy to mógłby być jakiś błąd serwera/testowanie komend/nie wiem co- bądź co bądź okoliczności tego zajścia nie potrafię wyjaśnić bardziej ad.2 z tego co pamiętam to byłem adminem na wiaderko.pl - nie jestem gdyż miałem ogólną paroletnią przerwę od cs - obecnie już dojrzałem i zorganizowałem sobie czas w życiu ad.3 Jestem osobą pracującą dzięki czemu o jakiś czas wykupuje konto vip na różnych serwerach/serwisach - jestem bez większego problemu w stanie co miesiąc przekazać pewną kwotę pieniędzy na serwery (jeśli o wsparcie pieniężne chodzi) - wsparcie duchowe mogę również zapewnić w postaci chociażby Ducha Puszczy. Za wsparcie można rozumieć również udzielanie się na forum co też staram się nadrabiać.