LoveMe

 Starszy moderator
 • Zawartość

  646
 • Czat

  474
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez LoveMe

 1. Cześć! Zapraszamy was do zabawy w tematyce rowerowej, zabawa polega na motywowaniu się poprzez chwalenie się osiągnięciami. Czy jeździsz dużo, czy jeździsz mało, czy szybko, czy wolno, do zabawy zapraszamy wszystkich. Tak więc kochani, na rowery i zaczynamy kręcić korbami! Dla porządku proszę by każdy post był zgodny z wzorem: Rodzaj roweru: Ilość kilometrów: Czas HH24:MM:SS: Screen shot z aplikacji pomiarowej: Screeny wrzucamy poprzez img.uwujka.pl bądź poprzez "dodaj plik" u dołu ekranu.
 2. Cześć Remuś, jesteś z nami dłuższy czas i dałeś się poznać z każdej strony, twoja osoba ma dwa oblicza, pierwsze to takie gdzie jesteś bardzo miły, pomocny, uprzejmy, kochany..... i drugie gdzie twoje emocje można przyrównać do spadającej lawiny. Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde. Ze względu na Pana Hyde jestem na NIE.
 3. Rodzaj roweru: Treking Ilość kilometrów: 25,86 Czas HH24:MM:SS: 1:41:39 Screen shot z aplikacji pomiarowej:
 4. Z dniem 17.03.2019 @Varghona została awansowana na stanowisko: Administrator serwerów
 5. Cześć, rozpoczynamy nowy temat w którym będziemy przekazywać informacje o zmianach personalnych i organizacyjnych podjętych przez zarząd uwujka.pl. Informacje będą przekazywane w formie krótkich komunikatów.
 6. Cześć Jula, Zmiany są fajne coś się zawsze dzieje ale wydaje mi się że jednak zmieszany jest po prostu bardziej uniwersalny i niejednoznaczny, przy ograniczonej liczbie emotek jest to zaleta. Zmieszany oraz zaskoczony są synonimami:
 7. Z dniem 10.03.2019 @Rithorax został awansowany na stanowisko: Administrator serwerów
 8. Skoro może to zrobić to zapraszamy do dyskusji
 9. Nie używałem zbyt dużo discorda, nie wiem czy był by lepszy i w czym był by lepszy? Mamy forum, mamy TSa, co więcej da nam discord? Jakikolwiek zostanie poczyniony wybór zasadne będzie posiadanie jednego medium głosowego, nie było by to dobre szukanie się i na TSie i na Discord.
 10. Z dniem 20.02.2019 @Lady4K została awansowana na stanowisko: Administrator serwerów
 11. Z dniem 19.02.2019 @mdma został awansowany na stanowisko: Administrator serwerów
 12. Rodzaj roweru: Treking Ilość kilometrów: 13,80 Czas HH24:MM:SS: 0:45:37 Screen shot z aplikacji pomiarowej:
 13. Rodzaj roweru: Treking Ilość kilometrów: 22,05 Czas HH24:MM:SS: 1:34:19 Screen shot z aplikacji pomiarowej: Słabo z kondycją
 14. Na naszych serwerach gracze z VAC nie są mile widziani, stąd twoja blokada
 15. Znam gracza/kę Myślę że już wszyscy Izabelę znają i nie trzeba się rozpisywać, jetem na tak.
 16. Cześć, miłej zabawy życzę, DD2 najlepsze wszyscy to wiedzą