Zimo

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  51
 • Posty w czatboxie

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Dobra

Ostatnie wizyty

357 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Słabe podanie. Ostatnia aktywność leży i kwiczy. (pewnie dlatego nie kojarzę.) Patrząc na "dyskusję" nie jestem przekonany co do kandydata. Jestem na nie.
 2. Godziny na +. Składki także na +. Kojarzę gracza, nie mam z nim żadnych niemiłych doświadczeń . Całkiem ładne podanie. Jestem na tak.
 3. Rivatuner statistics jest programem działającym w tle i jak już to on mógłby "striggerować" serwerowego antycheata. (w co szczerze powątpiewam) Mam nadzieję, że jakkolwiek pomogłem.
 4. [ZABAWA] Memy

 5. Mimo, że nie spędzam na dd2 zbyt dużo czasu więc nie kojarzę Cie (co za tym idzie nie znam) to nie wiem czy wiesz ale ten fragment: jest idealnym przykładem na to, że nie nadajesz się na administratora tak dużej i poważnej sieci serwerów jaką jest uwujka.pl.. Dodatkowo podanie napisane bardzo słabo, z licznymi błędami językowymi (przecinki itp.) i mało przekonującymi (wręcz odrzucającymi) argumentami. A i dodam jeszcze, że nie spełniasz podstawowych wymagań (godziny). Jestem na nie.
 6. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: I'm Cameleon Data: 17.04.2018 Godzina: 12:00-14:00 Serwer: CSGO MIRAGE Mapa: de_mirage Opis zdarzenia: Gracz Cameleon gra na wh, perfidnie celuje przez sciany po modelach (oczywiście z awpką). Jako tako gracz bardzo słaby i to właśnie jego poruszanie się przekonało mnie do podpatrzenia jak gracz gra. Dowody: demko z serwera mirage z godziny 13:00 (nie ma go jeszcze)
 7. Patrząc na to co napisali @LadyMarmolada i @szpok mogę stwierdzić, że do pokojowych graczy się nie zaliczasz. Dodatkowo mimo, że gram (w szczególności ostatnio) dość często na awp to trudno mi sobie przypomnieć twoją osobę. Na nie.
 8. [ZABAWA] Memy

 9. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: BandzioR Data: 12.04.2018 Godzina: 14:00-16:00 Serwer: CSGO AWP Mapa: awp_jail_w Opis zdarzenia: Jak w zwyczaju mam wbijać na serwer żeby sobie po prostu postrzelać raz na deathcam'ie podpatrzyłem sobie z ciekawości gracza Bandzior i zobaczyłem, że jego sposób wcelowywania się, strzelanie jak i timing są zbyt dobre. Koleś potrafi na jailu w sytuacji gdzie nie miał szans wiedzieć gdzie są przeciwnicy, wcelowywać się i/lub skanować w miejsca gdzie są owi przeciwnicy. Mape wcześniej (awp_zck) dostawałem dziwne skany od gracza + nie byłem w stanie go picknąć (dziwny refleks) ale jakoś specialnie nie zwracałem na to uwagi. Jak pisałem podpatrzyłem gracza i ewidentnie widać po nim, że korzysta z wh bo jego pewność i trafność co do położenia przeciwników jest dziwna, a crosshair placement jest bardzo dziwny (nienaturalny). Dowody: Demko z awp_jail_w o godzinie 15:00 (jeszcze nie ma)
 10. Wygraj grę na Steam: CSS lub CSGO.

  Przydałby się klucz żeby podarować go pewnej znajomej
 11. Mało godzin + konto pod podanie, które samo w sobie jest bardzo słabe. Jestem na NIE.
 12. Podobnie jak wcześniej jestem na TAK, gracz rozpoznawalny, ogarnięty i zna się na grze co prawda w podaniu lekkie "lanie wody" ale chłopak się stara i widać, że mu zależy (3 podanie ).
 13. Problem z FPS - Wysoki VAR

  VAR to inaczej frametime (popraw mnie ktoś jeśli się mylę), możesz spróbować ustawić w csgo aby gra korzystała ze wszystkich rdzeni komputera jeśli to nie pomoże to wina może leżeć po stronie jakichś programów idących w tle, np. msi live update, odpalonej przeglądarki z muzyką (wtedy polecam w trakcie słuchania przełączyć na puste okno bo o dziwo pomaga :v). Sam posiadam w tej chwili całkiem oporowy sprzęcik i też zdarzają mi się spadki na serwerach uwujka (z 300 do 60) więc myślę, że mimo wszystko wina leży w pewnym stopniu po stronie serwera bo nigdy takich spadków na zwykłych rozgrywkach/innych serwerach nie miałem. (ps. nie gram na zbyt wielu serwerach.)
 14. Ilość twoich godzin nie jest powalająca (jest ich za mało). Totalnie nie kojarzę Cie z serwera dd2. Podanie jest ubogie oraz konto wydaje się być założone pod nie. Jestem na nie.
 15. To nie pisz, pokazuje to jedynie jak bardzo (nie)zależy Ci na tym by ludzie poparli twoje podanie, w którym swoją drogą i tak nic nie ma.. Bo to: to nie jest zbyt mocny argument. Jestem na nie.