Zimo

 Bywalec
 • Zawartość

  83
 • Czat

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Zimo w dniu 7 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Zimo punkty reputacji!

Reputacja

42 Level 4

O Zimo

 • Tytuł
  Złoty laur III

Ostatnie wizyty

755 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. A na nagraniu "od razu możecie go banować". No nie namawiałeś.
 2. Słabszego podania nie widziałem tutaj od bardzo długiego czasu (a większość podań w tym roku jest fatalna). Nic w nim nie ma, sb beznadziejne. Moi przedmówcy wszystko już ładnie opisali. Jestem na nie.
 3. Mając mute nie możesz zmieniać nicku bo jest to traktowane jak omijanie blokady. Mam nadzieję, że pomogłem.
 4. Rozumiem, że chcesz poszerzać wiedzę innych graczy w zakresie rozmaitych utworów, tekstów oraz innych przekazów kulturowych oraz polonizować nasze serwery by wszyscy rozmawiali po polsku, a nie angielsku czy np. ukraińsku? A tak na serio podanie jest bardzo słabe, nic w nim nie ma. Nie znam gracza ale po samym podaniu śmiem twierdzić, że nie nadaje się on na pozycje administratora (nie dorósł do niej). Powyższy cytat pokazuje "poziom" podania. Jestem na nie.
 5. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: TaZzEr Data: 30.08.2018 Godzina: 00:00-02:00 Serwer: CSGO AWP Mapa: awp_lego_9 Opis zdarzenia: Nie dość, że nie ma mutacji to jeszcze wyzywa i obraża. Dowody: Demko z godziny 0:55 z mapy awp_lego_9 (chwilę przed zmianą mapy) http://568714.node29.pukawka.pl/dem-awp_lego_9_w-1535582379-1535583599.zip
 6. Podanie bardzo słabe, napisane na szybko z doklejonymi linkami z sb i gametrackera: Wytłumacz mi co to jest za argument i w jaki sposób niby ma to przekonać kogokolwiek do poparcia Twojego podania? Przypomnę, że zdecydowana większość osób pisząca takiego typu formułki, miała rozpatrzone takie podanie negatywnie, gdyż jest to najczęściej (nie znaczy najlepiej) pisany argument nie przekładający się pozytywnie na jakość kandydata. Ogólnie rzecz biorąc samo to co napisała @LadyMarmolada skreśla u mnie Twoje podanie bo pokazuje, że nie nadajesz się na pozycję administratora i zdarzały by się bezpodstawne bany/muty. Jestem zdecydowanie na nie.
 7. Szczerze, mimo że podanie nie świeci i nie błyszczy (bo mogło by być lepiej napisane) to do samego gracza nic nie mam oraz ciężko mi przypomnieć sobie jakieś nieodpowiednie zachowanie z jego strony. Gra bardzo dużo na serwerze i nie bawi się w narzucanie standardów innym jak grać (co zdarza się u innych stałych bywalców z "topki") tylko gra swoje. Godziny są. Kultura jest. Ogarnięcie - nie wiem, mało z nim rozmawiałem ale wydaje się, że tak. Doświadczenie - brak ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mógłby trochę więcej udzielać się na forum, co nie jest konieczne ale w przypadku administratora aktywność na forum by się przydała. Dałbym mu szansę, bo mimo sb gracz spędza bardzo dużo czasu na serwerze więc mogła mu się zdarzyć chwila słabości. Jestem na tak.
 8. Na forum jesteś od 25 czerwca 2016 roku, na swoim koncie przypisanym do konta na forum czyli tym: https://steamcommunity.com/id/igetvacfor/ masz blokadę na grę, czyli cheatowałeś w grze gdy już byłeś bywalcem serwerowni stąd ban. Mam nadzieję, że pomogłem :>
 9. Postawa iście godna administratora.. "nie podoba mi się to nie gram", kultura graczy na mirage jest jak najbardziej w porządku. Sam tam przesiaduję i jakoś nie spotykam się z brakiem szacunku czy kultury wobec innych graczy, zatem wątpię aby Twoje wytłumaczenie na małą aktywność na tym serwerze miało sens. Przypomnę tylko, że uznałaś serwer only mirage jak główny serwer na którym zamierzasz najwięcej przesiadywać jako administrator, a aktywność +50h nie jest tylko na pokaz a właśnie po to by pokazać, iż poznałaś już serwer, ludzi oraz mankamenty/zasady (inside joke, mentalność ludzi itp.) jakimi się rządki, bo nie oszukujmy się każdy serwer ma swoją "ekipę" stałych graczy, która niejednokrotnie rozmawia w konkretny sposób (np. arenki, a dd2 to przepaść intelektualna czasami). Jeżeli ktoś kto ma 12h na serwerze (przez 2 tyg. gry co daje mniej niż 1h dziennie) to nie jest wiarygodnym kandydatem.
 10. Gram na mirage, graczki nie kojarzę za cholerę ani z forum ani z gry. Oznacza to, że albo nie udziela się w ogóle albo w ogóle nie korzysta z serwera. Poza tym podanie jest słabe (jak napisała @LadyMarmolada sb i gametracker nie uwzględnione) + mało informacji o sobie jakie osobie z charakteru (te negatywne cechy też są ważne ). Dodatkowo: W jednym ostatnich podań już o tym pisałem ale jest to najbardziej powszechny i najbardziej bezużyteczny argument co do "dlaczego ja". Siedzę na tym serwerze i jakoś nie spotykam się z kimś kto prowokuje, osoby nie posiadające mutacji też zbyt często się nie udzielają (zazwyczaj dają info i to wszystko), a o braku szacunku czy też "głupich docinkach dla kobiet" (cokolwiek to ma oznaczać) nie wspomnę bo to już jest lekko wyssane z palca. Dodam tylko, że w tym miejscu powinnaś była napisać coś o Tobie co przekonałoby wszystkich do Twojej kandydatury, a nie sytuacji na serwerze bo ona nijak się ma do tego kim Ty jesteś i w jaki sposób Ty byś poprawiła jakość gry na serwerach uwujka. Dlaczego już nie jesteś tam administratorem? Ogólnie patrząc na podanie jestem na nie. EDIT: kwestie administracji na innej sieci oddalam bo już została wyjaśniona.
 11. Gracza kojarzę ale raczej z kiedyś niż z teraz. Zdania o nim jako o osobie nie mam bo najpewniej sytuacja nie dawała okazji (rzadko odzywam się na awp). Niby 2 uciszenia ma ale jako, że nie najmłodszy nie jest to nie uważam tego za problem. Dużo godzin na plus tak samo jak wiek czy doświadczenie, a patrząc na większość ostatnich podań na uwujka to jest całkiem porządne. Byłbym skłonny zagłosować na tak ale poczekam na wypowiedź innych.
 12. Skoro administrator wyraźnie napisał, że reportowany gracz jest CZYSTY, a ludzie i tak dalej spamowali i płakali to mu się nie dziwię. Nie rozumiem jak podanie nicku przez administratora miało pomóc i/lub coś zmienić w związku z podejrzanym graczem. Ciągnięcie tego tematu na czacie przez gracza PublicAgent było niepotrzebne i co za tym idzie skarga jest bezpodstawna.
 13. Zastanawia mnie jak można zapomnieć, że gdzieś się ma administratora.. Każdy szanujący się człowiek rezygnując z czegoś poinformuje o tym kolegów "z sieci", a nie zniknie i złoży podanie na innej sieci. Sam ten fakt powinien świadczyć o tym jak bardzo nie zasługujesz na pozycję administratora w Naszej społeczności. Dodatkowo: Jeden z najbardziej bezużytecznych i typowych argumentów w podaniach w "dlaczego ja". Od czasu do czasu przesiaduję na dd2, a jakoś nie zauważyłem takowych sytuacji. Na dd2 administracji nie brakuje, a jeżeli trafia się jedna z powyższych to momentalnie idzie vote na takowego. Co jak co ale na tym serwerze jest dość mocno wykształcona ekipa ludzi. Jestem mocno na nie.
 14. @Kapparina p90 nie jest zbyt skuteczną bronią. Ma sens tylko na krótkim dystancie, gdzie nawet ktoś z p250 czy 57 może Cie zabić jedną pestką w głowę. Na każdym innym dystansie posiadając m4,ak czy chociażby famasa jesteś w stanie znacznie szybciej zabić kogoś kto korzysta z p90 niż on Ciebie. Jeżeli nie radzisz sobie z czymś takim polecam pograć troche na dm'ach (najlepiej po 1-2h dziennie codziennie przez okres 2 tygodni), a zobaczysz różnicę.
 15. Przeczytaj jeszczę raz ☺ Mu chyba nie o to chodzilo Jedynym argumentem jaki napisał na Twój temat to to, że jesteś "najbardziej rozpoznawalną osobą uwujka". To, że "mógłby się sprawdzić" nie jest żadnym argumentem. Równie dobrze mógł napisać tylko ostatnie zdanie swojej wypowiedzi. Kończąc wypowiedź, @pablosss93 napisał 100% prawdę. Dodam jeszcze, że wypowiedzi będące za twoim podaniem są bardzo krótkie, słabo rozpisane i piszący albo założyli konto DZISIAJ albo napisali swój pierwszy post DZISIAJ.