Zimo

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  69
 • Posty w czatboxie

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Zimo w dniu 7 Sierpień

Użytkownicy przyznają Zimo punkty reputacji!

Reputacja

29 Wspaniała

Ostatnie wizyty

471 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Zastanawia mnie jak można zapomnieć, że gdzieś się ma administratora.. Każdy szanujący się człowiek rezygnując z czegoś poinformuje o tym kolegów "z sieci", a nie zniknie i złoży podanie na innej sieci. Sam ten fakt powinien świadczyć o tym jak bardzo nie zasługujesz na pozycję administratora w Naszej społeczności. Dodatkowo: Jeden z najbardziej bezużytecznych i typowych argumentów w podaniach w "dlaczego ja". Od czasu do czasu przesiaduję na dd2, a jakoś nie zauważyłem takowych sytuacji. Na dd2 administracji nie brakuje, a jeżeli trafia się jedna z powyższych to momentalnie idzie vote na takowego. Co jak co ale na tym serwerze jest dość mocno wykształcona ekipa ludzi. Jestem mocno na nie.
 2. @Kapparina p90 nie jest zbyt skuteczną bronią. Ma sens tylko na krótkim dystancie, gdzie nawet ktoś z p250 czy 57 może Cie zabić jedną pestką w głowę. Na każdym innym dystansie posiadając m4,ak czy chociażby famasa jesteś w stanie znacznie szybciej zabić kogoś kto korzysta z p90 niż on Ciebie. Jeżeli nie radzisz sobie z czymś takim polecam pograć troche na dm'ach (najlepiej po 1-2h dziennie codziennie przez okres 2 tygodni), a zobaczysz różnicę.
 3. Przeczytaj jeszczę raz ☺ Mu chyba nie o to chodzilo Jedynym argumentem jaki napisał na Twój temat to to, że jesteś "najbardziej rozpoznawalną osobą uwujka". To, że "mógłby się sprawdzić" nie jest żadnym argumentem. Równie dobrze mógł napisać tylko ostatnie zdanie swojej wypowiedzi. Kończąc wypowiedź, @pablosss93 napisał 100% prawdę. Dodam jeszcze, że wypowiedzi będące za twoim podaniem są bardzo krótkie, słabo rozpisane i piszący albo założyli konto DZISIAJ albo napisali swój pierwszy post DZISIAJ.
 4. AWP to najczęściej odwiedzany przez moją osobę serwer, jak na każdym innym mało się odzywam ale dużo słucham. Gracza kojarzę, jest rozpoznawalny na serwerze ale jego kultura i zachowanie pozostawiają wiele do życzenia: niejednokrotnie słyszałem jak kogoś obraża, wyzywa bo go zabił (kampiąc np.), kultura wypowiedzi też nie jest na najwyższym poziomie, Wszystko to potwierdza jego zaśmiecony sb: aż TRZY mute/gag na TYDZIEŃ lub więcej za OBRAŻANIE innych graczy. W jednym z mute jest nawet dopisek "brak skruchy", co za tym idzie został upomniany przed ukaraniem. Administrator nie może być osobą negatywną, wyzywającą wszystkich, a co najważniejsze MUSI uczyć się na błędach (brak skruchy). Autor podania na ten moment nie dorósł do tej roli i według mnie jest duże prawdopodobieństwo, że pojawiły by się bezpodstawne mute/bany wstawione z powodu agresywnej postawy gracza (co na pozycji administratora jest niedopuszczalne). Nie zrozum mnie źle @ShEiLa ale na dziś dzień po prostu nie jesteś dobrym kandydatem. Jestem mocno na nie.
 5. Ogromna ilość godzin na plus. Patrząc na większość ostatnich kandydatów podanie całkiem ładne. Jak napisał wyżej @6935975xx ucieszenia są krótkie więc nie mogło to być nic strasznego. Gracza jak najbardziej kojarzę zarówno z serwerów jak i forum. Według mnie warto dać mu szansę. Jestem na tak.
 6. Ostatnimi czasy grywam na serwerze mirage i jakoś żadna z powyższych wymienionych nie przytrafia się zbyt często (porównuję do dd2/ffa). Większość graczy zazwyczaj po prostu rozmawia, śmieje się i rzadko kiedy ma miejsce rzekome puszczanie muzyki o bugowaniu paki już nie wspomnę (bo nie jest to możliwe na mirage w tej chwili). Wybacz mi ale może to kwestia tego, że gram na serwerze mirage od niedawna ale jakoś w ogóle Cię nie kojarzę co nie zmienia faktu, iż udzielanie się na forum mogłoby to zmienić. Daj się lepiej poznać (udzielaj się na forum), popracuj sobą i nad zawartością podania bo jest ono bardzo słabe (0 informacji na temat twojej osoby na serwerze) samo napisanie, że jesteś taki czy inny nie wystarczy. Uważam iż nie może być tak, że ktoś aspirujący na pozycję administratora nie wie jak poprawnie przekopiować stream id ani też w ładny i klarowny sposób napisać posta na forum. Na dziś jestem na nie.
 7. Wiek na plus. Sb czyste. Teoretycznie doświadczenie masz. Powiedzmy, że na arenkach masz praktycznie na styk tych godzin. ALE: Kojarzę nick ale ze względu na to, że ostatnio napisałeś post na forum, a nie z serwera (na arenkach nie udzielam się zbytnio, skupiam się na grze). Jak sam napisałeś grasz na uwujka.pl "ponad miesiąc" więc o rozpoznawalności raczej nie ma mowy + mamy wakacje, a Ty jesteś moim rówieśnikiem (21 lat) więc obstawiam, że z nadejściem października skończy się Twój czas na grę i aktywność także spadnie. Podanie jest ogólnie słabe, osobiście bardziej wadzi mi tu schludność ale zawartość także nie powala. Na ten moment nie jestem przekonany do Twojej kandydatury aczkolwiek jej nie neguję. Poczekam na wypowiedzi innych graczy, bo jak napisałem wyżej nie znam Cię i nie jestem w stanie jednoznacznie się określić. EDIT: Po dłuższym przemyśleniu jestem na nie. Jesteś tutaj zbyt krótko i nie wiadomo co z Tobą będzie.
 8. Wiek i godziny na plus. Sb na plus. Składki na plus. Mimo, że mało gram na mirage gracza kojarzę. Jestem na TAK.
 9. Słabe podanie. Jak @LadyMarmolada zaznaczyła w ostatnim czasie na serwerze pojawiłeś się tylko kilka razy, a fakt że ostatnio wróciłeś do gry o niczym nie świadczy bo możesz nagle znowu zniknąć. Nick kojarzę, kilka zdań z graczem kiedyś na serwerze wymieniłem ale nic poza tym. Na forum poza podaniem ostatni raz udzielałeś się w sierpniu zeszłego roku więc o aktywności nie ma mowy. Pozostań aktywnym przez dłuższy czas, udzielaj się na forum (daj się poznać) bo na ten moment nic nie przekonuje mnie do Twojej kandydatury na administratora. Na dziś dzień jestem na NIE.
 10. Zmiana wyglądu Steam (2018)

  Zastanawia mnie tak w sumie czy jest sens wracania do starego wyglądu bo znając życie prędzej czy później Valve i tak wymusi na nas używanie tego nowego, a korzystanie ze starego usunie całkowicie. Nie sugeruję by tego nie robić, bo sam pewnie skorzystam także dziękuję @LadyMarmolada za post Po prostu zastanawia mnie czy to nie jest po prostu odwlekanie nieuniknionego
 11. Godziny i wiek na plus. Kojarzę gracza na serwerze, nie pamiętam by był jakiś agresywny czy problematyczny. Udziela się i sb ma czyste. Wydaje mi się, że to dobry kandydat na administratora. Jestem na tak.
 12. Zdajesz sobie sprawę, że ten post jest twoim podaniem o pozycję administratora na serwerze, a nie prywatne rozmowy/sam serwer gdzie możesz dyskutować ("dyskutować" w twoim wypadku) i w między czasie znowu dostałeś gaga.. Jesteś niereformowalny człowieku i jak na moje swoim zachowaniem pokazujesz, że gag/mute to za mało byś się "zmienił" czy coś.
 13. Patrząc na twoją jakże "bogatą" historię mute/gag i to, że Twój ostatni gag jest sprzed kilkunastu dni to jestem na nie. + dodam jako osoba dużo przesiadująca na awp (ale mało gadająca), że trochę się nasłuchałem twojego "opanowania" i jesteś ostatnią osobą, która powinna dostać coś takiego jak administrator. Tak jak napisałem. Mocno na NIE.
 14. +Godziny i składki ogólnie na plus ale, -podanie słabo napisane (na odwal się by było), -nie kojarzę Cie w ogóle, nie wiem kim jesteś, a na dd2 przesiaduję. Godzin masz całkiem sporo co oznacza, że nie wyróżniasz się i nie udzielasz się zbyt dużo, Daj się lepiej poznać społeczności poprzez udzielanie się na forum/serwerze bo jak widać mój przedmówca także Cie nie kojarzy. Na dziś jestem na nie.
 15. Godziny i sb na + Podanie bardzo słabe. Składki na - Jestem na nie.