Zimo

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Zimo

 1. Jako bardziej doświadczony gracz dodam coś od siebie bo czemu by nie 1) smoke: jak na moje słaby, jeśli jesteś tt i rzucasz go pod planta to w dalszym ciągu jest on mało przydatny (skrzynka odsłonięta, czyli np można zobaczyć plant i skanować przez smoke), łatwiej by było rzucić na szybko w biegu tak jak to wyżej napisał root 2) flash: po co Ci taki flash skoro musisz najpierw dostać się na tetrisa.. jest jeden fajniejszy flesh z pałaców (i w dodatku łatwiejszy) + na szybkie wjazdy jest totalnie bezużyteczny, lepiej jest rzucić flasha górą.. dodam jeszcze, że taki flash nie zadziała na kogoś pod drewnem bo poleci za plecy :c 3) smoke na tickety: jak na moje bezużyteczny smoke, już lepiej sie porządnie wcelować i zabić, jako dobry sniper potrzebujesz mobilności, a taki smoke Cie ogranicza.. dodatkowo na skrzynce jesteś odsłonięty więc mała szansa, że nie pójdzie 1 za 1 bo na "wyższym" poziomie zostaniesz wyciągnięty po 1 strzale dodatkowo smoke jak to sam powiedziałeś nie pewny co za tym idzie beznadziejny bo nie możemy na nim polegać. 4) smoke na shorta jest on powszechnie znany. 5) ostatni smoke podobnie jak poprzedni jest znany. A co do nagrywania to to co napisali inni: 1) słaba jakość 2) głośna muzyka, cichy lektor Ale i tak nieźle, że próbujesz! Życzę powodzenia w dalszym nagrywaniu
 2. Podanie o Admina ;p

  Jedno z gorszych podań, 0 informacji o sobie i powód zostania adminem fatalny... Jestem na nie.
 3. Admin AWP

  Jak wyżej, ostatnimi czasy przesiaduję na serwerze AWP i nie kojarzę Cie w ogóle. Rozpoznawalny raczej nie jesteś + masz mało godzin jak na kandydata na admina. Jestem na nie.
 4. Ta Twoja rozpoznawalność to troszeczkę ściema, gdyż totalnie Cie nie kojarzę, a patrząc na fakt, że w "kartotece" masz mute za obrażanie totalnie zaprzecza twojemu "jestem kulturalny"... Jestem na nie.
 5. No witam :D

  Haj Karolu! Miło poznać
 6. Eloooooooo

  Witam!
 7. Hejcia

  Cześć Radku, miło Cie poznać!
 8. Siemanko :)

  Hejooo
 9. papkin cziter

  1. Rodzaj przewinienia: trigger/aimbot 2. Data/Godzina/Serwer: 15.08.2017 / 3:15 / dd2 csgo 3. Nick gracza: papkin 4. Opis zdarzenia: podobnie jak poprzednik (tyle, że nie w takim stopniu) biega i zabija super niesamowitymi hsami 5. Dowody: demko z ww. godziny z serwera 6. Sugerowana kara: permban
 10. 1. Rodzaj przewinienia: wh + aim / multihack 2. Data/Godzina/Serwer: 15.08.2017 / 2:44 / DD2 csgo 3. Nick gracza: astralis ★ dupreeh 4. Opis zdarzenia: biega zabija przez ściany, czysty aim + wh 5. Dowody: demko z wyżej wymienionej daty 6. Sugerowana kara: permban
 11. Siemaneczko :D

  Cześć Łukasz! Miło, że zawitałeś na forum! ps. nie jesteś "stary dziadek"
 12. Podanie Akuma

  Nie raz widziałem go na dd2, sympatyczny, całkiem w porządku i gdyby nie mała ilość godzin przegranych na serwerze (bo nie oszukujmy ich ilość nie powala) to byłbym na tak. Na dziś dzień jestem na NIE.
 13. Elko

  Haloo Haloo Ada!
 14. Podanie od Szeryfa

  Nie znam Cie i konto założone pod podanie, nie masz nawet 2h na serwerze oraz tak jak wyżej Shirke napisał jesteś kłamcą, na nie.
 15. Steam problem

  Rozwiązanie problemu jest dość proste, wystarczy zmienić region pobierania na dowolny (np. berlin > niemcy) w trybie offline i potem zalogować się ponownie w offline zmienić na polskę spowrotem i zalogować się (jak wyskoczy komunikat o braku połączenia klikacie "spróbuj ponownie"), powinno pomóc (mi pomogło)