Sino

 Administrator TS3
 • Zawartość

  554
 • Czat

  479
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Sino w dniu 10 Luty

Użytkownicy przyznają Sino punkty reputacji!

Reputacja

246 Level 14

4 obserwujących

O Sino

 • Tytuł
  Mistrzowski legendarny orzeł

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Sino

Ostatnie wizyty

1391 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Czy Masz??

  Nie. Czy masz kolczyk ?
 2. @Rithorax no więc dochodzimy do sedna sprawy... TS uwujka.pl jest uporządkowany i są osoby odpowiedzialne. Użytkownicy czekają kilka minut na przydzielenie kanału a wiąże się to z tym że zostały wprowadzone pewne powiedzmy procedury przyznawania kanału itd. Na TS'ie już nic więcej nie zrobimy... Bolesna ale prawda, bo niestety pukawka nie daje dostępu do query. Zapewne jak siedzisz na wielu TS'ach to wiesz co to oznacza. Dodatkowo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z kosztów posiadania np 100 slotów na TS'ie ? Za te pieniądze wolałbym postawić serwer Reasumując ja szanuje Twoje zdanie które było oparte na przypuszczeniach bez zebrania faktów o stanie TS'a na uwujka.pl i że się nim podzieliłeś. Natomiast lepiej najpierw zorientuj się a potem pisz że coś trzeba zrobić bo a nóż wszytko działa. Postawienie serwera Dis'a to nie odstawienie TS'a na boczny tor bądź jego kompletne wyłączenie. To kolejny dodatek dla graczy i możliwość rozwoju.
 3. @flexin no faktycznie... Nasz błąd. Idź na kolejne konto odpal hax'y potem wróć na main to dostaniesz ub bo już tam nie grasz a nie oszukiwałeś na main'ie. My przecież tak lubimy odbanowywać ludzi którzy najpierw odpalają hax'y dostają tam bana na koncie i wracają na main'ie z pretensją że jak to przecież tu nie cheat'owałem... Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
 4. @Rithorax co Ty za głupoty wypisujesz ? Przecież TS działa poprawnie ale ma jedno poważne ograniczenie 48 slotów. Discord jest jeżeli chodzi o to lepszy bo nie ma limitu. Czyli lepiej nie robić nic i dalej korzystać z ograniczonego TS'a który jest tak prehistoryczny i zacofany ? Ja nie rozumiem. Wszyscy rozpatrują albo - albo. Jak @Lameek słusznie zauważył Tu nikt nikogo nie zmusza że postawimy Discord a TS zostanie porzucony. Czy że od momentu utworzenia Discord'a skasujemy TS'a. Swoją drogą kiedy ostatnio @Rithorax byłeś na TS'ie uwujka.pl że w ogóle piszesz takie rzeczy. @rMk Swoje komentarze trochę nie w temacie napisał bo co niby w tym złego że Discord jest darmowy - no ale ok... ale przynajmniej wchodzi na TS'a. Uwielbiam sytuację gdy ktoś tak od bo mu się Discord nie spodobał uważa że to zły pomysł bo jemu się nie podoba. Nie patrzycie kompletnie na możliwości jakie może dać sieci tylko na wasze odczucie... @LoveMe nie do końca... Jak sam wiesz tak samo jak na TS'ie możesz połączyć się do wielu kanałów w zakładkach tak samo jest z Discord'em. Kwestia tego że Discord jest troszkę w innej koncepcji utrzymany i zaczyna się robić jako coś podobne do Steam gdzie możesz kupić gry itp. Myślę że posiadanie Dis'a i TS'a to dobra opcja. Trafisz do większej ilości graczy zawsze.
 5. Zostałeś zbanowany ponieważ próbowałeś ominąć blokadę nałożoną na innym koncie. Podaj wszystkie swoje konta Steam.
 6. Na rozpisanie demka mamy 48 godzin. Nie popędzaj.
 7. Zakończmy tą konwersację podaniem przez Ciebie wszystkich kont Steam o co proszę 3 raz. Wybacz nie zauważyłem edycji tematu. @PA1N czy Ty się starasz o odbanowanie czy masz zamiar prowokować i obrażać dalej ?
 8. dokładnie... potem piszesz że dostałeś tak o, po prostu ? To jak to jest ? Znasz powód po czym piszesz To jak to jest ? Ponowie - Podaj proszę wszystkie swoje konta Steam.
 9. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A236349108&p=banlist Powodem bana było WH. Podaj wszystkie swoje konta Steam. Dodatkowo: powiedz mi jakie drugie oprogramowanie używałeś ?
 10. Witajcie, Chciałbym poddać pod rozważenie utworzenie serwera uwujka.pl na Discord'zie. Jak wiadomo posiadamy teraz serwer TS3 z 48 slotami. Serwer Discord znosi kompletnie ograniczenie dotyczące limitu slotów. Dodatkowo z Discord'a korzysta coraz więcej osób, tworzy własne serwery itp. Dodatkiem jest też stabilna i dobrze zrobiona aplikację mobilna. Na serwerze Discord również jest bardziej rozbudowana forma czatu która mogłaby posłużyć jako wsparcie techniczne w przypadku serwerów gdyż czat na forum do tego nie jest stworzony a wielu użytkowników i tak tam wypisuje - czy admin może wejść na serwer x... Kwestia ustawienia uprawnień itp jest troszkę mniej rozbudowana niż w przypadku TS'a ale to też pozwoli na szybkie ustawienie permisji. Krótkie porównanie TS - Discord - https://lenovogaming.pl/poradniki/118,teamspeak-3-vs-discord-ktory-komunikator-lepszy Oczywiście wszelkie postawienie i zmiany związane z Discord'em biorę na siebie. Będę wdzięczy za wyrażenie Waszych opinii i oddanie głosu.
 11. Czy możesz przyprowadzić „wojka” ? Zostałeś o to poproszony. Zastanawia mnie co ma on do powiedzenia i dlaczego siostrzeńca w znajomych nie ma.